| 19.08.2009, 21:52.02 | |
Schwaiger DSR 1004 CWZdravím,nemáte náhodou někdo tento přijímač ? Požádala mně sousedka,abych jí seřadil kanály.Nenašel jsem nikde tabulku,kde by se přesunovaly a mazaly kanály.V editaci to není ,přes žluté tl.to nejde [podle návodu],tak si už nevím rady.Zatím jsem to dal aspoň do favoritního,bez seřazení.Prosím,poraďte ! |
![]() jardaj |
| 20.08.2009, 10:16.00 | |
RE: Schwaiger DSR 1004 CWMám dojem,že tyto přijimače mají stejný soft jako Kaony.Pokud ano tak je ta tabulka žluté barvy,najedeš na editace seznamu kanálů-pohyb-OK-modrym a dál seřaďuješ podle potřeby je to trochu složitější u tohoto softu. |
![]() Jarous |