Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.08.2009, 21:52.02

Schwaiger DSR 1004 CW

Zdravím,nemáte náhodou někdo tento přijímač ? Požádala mně sousedka,abych jí seřadil kanály.Nenašel jsem nikde tabulku,kde by se přesunovaly a mazaly kanály.V editaci to není ,přes žluté tl.to nejde [podle návodu],tak si už nevím rady.Zatím jsem to dal aspoň do favoritního,bez seřazení.Prosím,poraďte !
uživatel
jardaj
20.08.2009, 10:16.00

RE: Schwaiger DSR 1004 CW

Mám dojem,že tyto přijimače mají stejný soft jako Kaony.Pokud ano tak je ta tabulka žluté barvy,najedeš na editace seznamu kanálů-pohyb-OK-modrym a dál seřaďuješ podle potřeby je to trochu složitější u tohoto softu.
uživatel
Jarous