Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 00:26.56

Dvoutunerové přijímače a ovládací povely

Prosím majitele dvoutunerových přijímačů HD o stručné sdělení, zda jejich přijímač vysílá povely Diseqc z obou tunerů směrem k LNB nezávisle na sobě a v jaké úrovni, nebo je to tak, že pouze jeden je v tomto směru aktivní a druhý pasivní. Za věcné odpovědi děkuji.
uživatel
samorost
22.08.2009, 08:27.28

RE: Dvoutunerové přijímače a ovládací povely

ahoj, mám technisat DigiCorder HD S2 a povely vysílané do relé musí být z obou tunerů shodné. Tzn. že je ovládání disecq u obou tunerů nastaveno stejně, teda např, pozice 23,5 nastavená na jednom tuneru na vstup disecq 1, musí být takto nastavená i na druhém tuneru, jinak to nefunguje. Ostatně u DigiCorderu je to uděláno tak že jakmile nastavím disecq na jednom tuneru na tom druhém se mi to automaticky nastaví taky tak.
uživatel
cvrcek92
22.08.2009, 08:56.34

RE: Dvoutunerové přijímače a ovládací povely

Mam dreambox 8000 osazeno 2x tuner DVB-S2 1x tuner DVB-s 1x tuner DVB-T.
Na kazdy tuner si muzes nezavisle zvolit co budes ovladat, ja mam:

tunet1: Diseq 1.1+1.0 - s16/1 + 2x disecq 4/1 ( viz http://www.sat-a-dvbt.eu/?p=323 )

tuner2: Disecq 1.2 - rotor SG-2100

tuner3: Disecq 1.0 - 4/1

tuner4: DVB-T

http://www.sat-a-dvbt.eu/?p=32&nggpage=2
uživatel
RadekG