Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 07:14.27

Golden Interstar GI-S 900 CI HD-jaký soft

Potřebuji vědět co do tohoto přijímače vložit za soft,aby běhala ve čtečce karta gital popřipadě z které nižši verze pasuje . Děkuji
uživatel
bigj
22.08.2009, 11:00.37

RE: Golden Interstar GI-S 900 CI HD-jaký soft

Mrkni tady http://www.np-ulc.net/index.php?&direction=0&order=mod&directory=Receiver/Golden%20Interstar/08.-%20S900%20CI%20HD
uživatel
slapet
22.08.2009, 11:27.02

RE: Golden Interstar GI-S 900 CI HD-jaký soft

Dikes mrknu.
uživatel
bigj