| 22.08.2009, 06:47.07 | |
SS2 HDPoraďte prosím, po výměně karet SS2 za SS2 HD skoro vše funguje kromě: nejde otočit anténou /DVB Dream,píše Skynet error/ a jaký "ideální" kodek použít aby vše jelo OK... |
![]() Ivo SS2 |
| 22.08.2009, 15:56.50 | |
RE: SS2 HDhttps://www.parabola.cz/forum/topic-32341/ |
![]() alda |
| 22.08.2009, 16:17.42 | |
RE: SS2 HDSkus mrknout na konkurenční fora cssf a skystar2. |
![]() netace |
| 23.08.2009, 05:44.49 | |
RE: SS2 HDnějak se mi nedaří,stále píše "Skystar2/Skynet/Init error"...v každém případě děkuji za tipy. |
![]() Ivo SS2 |