Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 06:47.07

SS2 HD

Poraďte prosím, po výměně karet SS2 za SS2 HD skoro vše funguje kromě: nejde otočit anténou /DVB Dream,píše Skynet error/ a jaký "ideální" kodek použít aby vše jelo OK...
uživatel
Ivo SS2
22.08.2009, 15:56.50

RE: SS2 HD

https://www.parabola.cz/forum/topic-32341/
uživatel
alda
22.08.2009, 16:17.42

RE: SS2 HD

Skus mrknout na konkurenční fora cssf a skystar2.
uživatel
netace
23.08.2009, 05:44.49

RE: SS2 HD

nějak se mi nedaří,stále píše "Skystar2/Skynet/Init error"...
v každém případě děkuji za tipy.
uživatel
Ivo SS2