| 22.08.2009, 09:20.44 | |
čt1 HD, kvalitaVím, že je v testu, ale nevidím skoro žádný rozdíl v obraze oproti čt1 na skylinku(vstup HDMI, Vantage 8000) |
![]() alhajda |
| 22.08.2009, 09:30.57 | |
RE: čt1 HD, kvalitaJá vidím to samé.Rozdíl minimální.Když se člověk zadívá pozorněji hlavně během zpráv ze studia tak nepatrný rozdíl vidí ale že by to tlouklo do očí rozhodně ne. No a když to pak oříznou během starších pořadů na formát 4:3 tak přepínám na SD. Ale o život nejde ;) |
![]() pat |
| 22.08.2009, 09:39.30 | |
ct1 hdpresne tak...hadam nechcu s takou kvalitou ist von |
![]() lubo540 |
| 22.08.2009, 10:33.52 | |
RE: čt1 HD, kvalitaVám to jde?? Vždyt je to neveřejný test,nebo jsem něco přehlédl? |
![]() koky |
| 22.08.2009, 11:08.27 | |
RE: čt1 HD, kvalitaTedka sem se díval na kartu a tam zatím není žádná registrace ČT1 HD je možné že to někomu jde, psali že to někomu může jít my asi mezi vyvolené nepatříme-zatím.Akorát se mi tam objeví info proužek co to je a že je to kodováno. |
![]() petr33 |
| 22.08.2009, 12:06.15 | |
@kokyTak ono se není ani moc čemu divit, že...při dnešní hustotě ccshitových serverů má VIP kartu nebo "VIP" kartu skoro každý, kdo má v dupě díru. ;P |
![]() D2MAC |
| 22.08.2009, 14:10.27 | |
RE: čt1 HD, kvalitaTak ono se ani není čemu divit, že to tak znatelnej rozdíl nebude, protože ČT i v SD vysílání má dost velkej datovej tok, takže to SD je dost na vysokej úrovni. Kdyby třeba takovej Barrandov kterej v SD má díky nízkýmu dat. toku dost mizernou kvalitu začal vysílat HD v podobné kvalitě jako třeba nova, tak by přes to HD vysílání byl i pořad v SD ostrej jak diamant. |
![]() eemil |
| 22.08.2009, 16:34.51 | |
RE: čt1 HD, kvalitatak já nevím....teť film Tenkrát na západě DM800+plazma Panasonic obraz je neskutečně dokonalý já ten ROZDÍl vidím :) :) :) |
![]() petr333 |
| 22.08.2009, 17:16.16 | |
RE: čt1 HD, kvalitatak já to posoudit na vlastní oči ještě nemůžu, já si na posouzení vlastním zrakem budu muset ještě týden počkat :-/ bohůžel nepatřím k protekčním VIP :lookaround: |
![]() eemil |
| 22.08.2009, 17:31.06 | |
RE: čt1 HD, kvalitana DVB-T ČT1 HD obraz ohodně lepší, ostros úplně někde jinde než ČT 1 SD |
![]() fpsfps |
| 22.08.2009, 19:35.34 | |
RE: čt1 HD, kvalitaNevim co a kdo vidi,nyni na zpravach vidim naprosto jasny rozdil mezi kvalitou HD a SD.Cumim na to z 0,5 m a 24" monitor v rezimu 1920x1200.CT 1 HD jede okolo 10 Mbit/s a 1920x1088 i. |
![]() hdpe |
| 22.08.2009, 21:20.48 | |
re.na 24palcích se toho moc poznat nedá roulišení je vidět na obrazovkách nad jeden metr,o tom to HD je(tedy když HD tak obrazovka nad jeden metr)pak mužu porovnat obraz SD menší obrazovka,HD velká obrazovka porovnávat to co kčemu patří,na obrazovku 50cm nepotřebuji Hd lovu zdar |
![]() vaclavbrno |
| 22.08.2009, 22:57.55 | |
RE: čt1 HD, kvalitaZdar,sedni si k 24" monitoru a prilep oci na nej ze 40-50 cm ,nejsem rys ostrovid,nicmene skoro lze odhadnout kolik maji soudruzky make - upu,a tedy timto tvrdim,ze vse se poznat da:). |
![]() hdpe |
| 22.08.2009, 23:18.44 | |
re.jistě že to poznáš já jen píšu že nemá cenu porovnávat obraz s rozdílnou velikostí obrazovky :laughing: |
![]() vaclavbrno |
| 23.08.2009, 06:45.02 | |
RE: čt1 HD, kvalitaZdar,to jo,myslel jsem obecne :) ,dle zakladatele tematu. |
![]() hdpe |
| 23.08.2009, 18:08.46 | |
RE: čt1 HD, kvalitaJa tam ma stale monoskop. Alebo to je inde ako pisali? Nanapisal by sem niekto parametre? |
![]() Billysk |
| 23.08.2009, 18:40.26 | |
re.parabola fregvence to najdeš kodované vysílání začne 31,09,2009 volné ale karta skylink |
![]() vaclavbrno |