Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 09:20.44

čt1 HD, kvalita

Vím, že je v testu, ale nevidím skoro žádný rozdíl v obraze oproti čt1 na skylinku(vstup HDMI, Vantage 8000)
uživatel
alhajda
22.08.2009, 09:30.57

RE: čt1 HD, kvalita

Já vidím to samé.
Rozdíl minimální.Když se člověk zadívá pozorněji hlavně během zpráv ze studia tak nepatrný rozdíl vidí ale že by to tlouklo do očí rozhodně ne.
No a když to pak oříznou během starších pořadů na formát 4:3 tak přepínám na SD.
Ale o život nejde ;)
uživatel
pat
22.08.2009, 09:39.30

ct1 hd

presne tak...hadam nechcu s takou kvalitou ist von
uživatel
lubo540
22.08.2009, 10:33.52

RE: čt1 HD, kvalita

Vám to jde?? Vždyt je to neveřejný test,nebo jsem něco přehlédl?
uživatel
koky
22.08.2009, 11:08.27

RE: čt1 HD, kvalita

Tedka sem se díval na kartu a tam zatím není žádná registrace ČT1 HD je možné že to někomu jde, psali že to někomu může jít my asi mezi vyvolené nepatříme-zatím.Akorát se mi tam objeví info proužek co to je a že je to kodováno.
uživatel
petr33
22.08.2009, 12:06.15

@koky

Tak ono se není ani moc čemu divit, že...při dnešní hustotě ccshitových serverů má VIP kartu nebo "VIP" kartu skoro každý, kdo má v dupě díru. ;P
uživatel
D2MAC
22.08.2009, 14:10.27

RE: čt1 HD, kvalita

Tak ono se ani není čemu divit, že to tak znatelnej rozdíl nebude, protože ČT i v SD vysílání má dost velkej datovej tok, takže to SD je dost na vysokej úrovni. Kdyby třeba takovej Barrandov kterej v SD má díky nízkýmu dat. toku dost mizernou kvalitu začal vysílat HD v podobné kvalitě jako třeba nova, tak by přes to HD vysílání byl i pořad v SD ostrej jak diamant.
uživatel
eemil
22.08.2009, 16:34.51

RE: čt1 HD, kvalita

tak já nevím....
teť film Tenkrát na západě DM800+plazma Panasonic obraz je neskutečně dokonalý
já ten ROZDÍl vidím :) :) :)
uživatel
petr333
22.08.2009, 17:16.16

RE: čt1 HD, kvalita

tak já to posoudit na vlastní oči ještě nemůžu, já si na posouzení vlastním zrakem budu muset ještě týden počkat :-/ bohůžel nepatřím k protekčním VIP :lookaround:
uživatel
eemil
22.08.2009, 17:31.06

RE: čt1 HD, kvalita

na DVB-T ČT1 HD obraz ohodně lepší, ostros úplně někde jinde než ČT 1 SD
uživatel
fpsfps
22.08.2009, 19:35.34

RE: čt1 HD, kvalita

Nevim co a kdo vidi,nyni na zpravach vidim naprosto jasny rozdil mezi kvalitou HD a SD.Cumim na to z 0,5 m a 24" monitor v rezimu 1920x1200.CT 1 HD jede okolo 10 Mbit/s a 1920x1088 i.
uživatel
hdpe
22.08.2009, 21:20.48

re.

na 24palcích se toho moc poznat nedá roulišení je vidět na obrazovkách nad jeden metr,o tom to HD je(tedy když HD tak obrazovka nad jeden metr)pak mužu porovnat obraz SD menší obrazovka,HD velká obrazovka porovnávat to co kčemu patří,na obrazovku 50cm nepotřebuji Hd lovu zdar
uživatel
vaclavbrno
22.08.2009, 22:57.55

RE: čt1 HD, kvalita

Zdar,sedni si k 24" monitoru a prilep oci na nej ze 40-50 cm ,nejsem rys ostrovid,nicmene skoro lze odhadnout kolik maji soudruzky make - upu,a tedy timto tvrdim,ze vse se poznat da:).
uživatel
hdpe
22.08.2009, 23:18.44

re.

jistě že to poznáš já jen píšu že nemá cenu porovnávat obraz s rozdílnou velikostí obrazovky :laughing:
uživatel
vaclavbrno
23.08.2009, 06:45.02

RE: čt1 HD, kvalita

Zdar,to jo,myslel jsem obecne :) ,dle zakladatele tematu.
uživatel
hdpe
23.08.2009, 18:08.46

RE: čt1 HD, kvalita

Ja tam ma stale monoskop. Alebo to je inde ako pisali? Nanapisal by sem niekto parametre?
uživatel
Billysk
23.08.2009, 18:40.26

re.

parabola fregvence to najdeš kodované vysílání začne 31,09,2009 volné ale karta skylink
uživatel
vaclavbrno