Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 10:33.52

TV doma Vs.prima

Dnes som čital že TV doma nahadi Primu všetkych kablovkach na slovensku-Digi,UPC a satro a prima skonči vysielať na tychto kablovkach čo si otom misliťe?
uživatel
pajgi
22.08.2009, 10:42.37

RE:TV doma Vs.prima

Tento způsob léta, tedy..ehm...pardon, nikoliv léta, ale komentáře, se mi zdá poněkud stručný, ale zato zcela zbytečný.
uživatel
habr
22.08.2009, 10:48.46

RE: TV doma Vs.prima

Kolikrát ještě téma TV DOMA??? Můj tip tak 22x. :)))
uživatel
Ji.sat
22.08.2009, 11:45.57

RE: TV doma Vs.prima

na skylinku by mala prima íst takže žiadny problém
uživatel
Jupi
22.08.2009, 11:51.12

TV doma Vs.prima

ano ale iba v analogu digital ide stale dalej
uživatel
autobus
22.08.2009, 12:34.24

RE: TV doma Vs.prima

Už sa neposerte s tej TV Doma. Bude to kanal o ničom, horší ako Jojplus...
uživatel
Paterliny
22.08.2009, 12:38.12

Paterliny

čo máš proti jojplus tá je super
a tipu romantika tv nám tu chýba R^
uživatel
Jupi
22.08.2009, 12:41.28

RE: TV doma Vs.prima

Každá TV někoho potěší,pokud to budou jen naše manželky,i tak dobře.Pánové,dopřejte jim také nějakou radost,alespoň vás nebudou otravovat při sportovních přenosech,nasmíte být taký sobci,vše jen pro sebe,jsou to naše drahé polovicky!! R^ :razz:
uživatel
zzaner
22.08.2009, 17:43.03

TV doma Vs.prima

Ano v analogu konči teraz ale v digitale udajne už planuju davnejšie Digi,Upc a dokonca Sky link.V članku bolo aj pisane že oto ich požiadala sama TV Prima!
uživatel
pajgi