| 22.08.2009, 10:33.52 | |
TV doma Vs.primaDnes som čital že TV doma nahadi Primu všetkych kablovkach na slovensku-Digi,UPC a satro a prima skonči vysielať na tychto kablovkach čo si otom misliťe? |
![]() pajgi |
| 22.08.2009, 10:42.37 | |
RE:TV doma Vs.primaTento způsob léta, tedy..ehm...pardon, nikoliv léta, ale komentáře, se mi zdá poněkud stručný, ale zato zcela zbytečný. |
![]() habr |
| 22.08.2009, 10:48.46 | |
RE: TV doma Vs.primaKolikrát ještě téma TV DOMA??? Můj tip tak 22x. :))) |
![]() Ji.sat |
| 22.08.2009, 11:45.57 | |
RE: TV doma Vs.primana skylinku by mala prima íst takže žiadny problém |
![]() Jupi |
| 22.08.2009, 11:51.12 | |
TV doma Vs.primaano ale iba v analogu digital ide stale dalej |
![]() autobus |
| 22.08.2009, 12:34.24 | |
RE: TV doma Vs.primaUž sa neposerte s tej TV Doma. Bude to kanal o ničom, horší ako Jojplus... |
![]() Paterliny |
| 22.08.2009, 12:38.12 | |
Paterlinyčo máš proti jojplus tá je supera tipu romantika tv nám tu chýba R^ |
![]() Jupi |
| 22.08.2009, 12:41.28 | |
RE: TV doma Vs.primaKaždá TV někoho potěší,pokud to budou jen naše manželky,i tak dobře.Pánové,dopřejte jim také nějakou radost,alespoň vás nebudou otravovat při sportovních přenosech,nasmíte být taký sobci,vše jen pro sebe,jsou to naše drahé polovicky!! R^ :razz: |
![]() zzaner |
| 22.08.2009, 17:43.03 | |
TV doma Vs.primaAno v analogu konči teraz ale v digitale udajne už planuju davnejšie Digi,Upc a dokonca Sky link.V članku bolo aj pisane že oto ich požiadala sama TV Prima! |
![]() pajgi |