Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 11:36.16

Illusion M3 Cristor

Existuje soft na spínanie formátu 16:9 a 4:3?Ďakujem za rady.
U M2 to už je.
uživatel
L220158j
22.08.2009, 12:48.50

RE: Illusion M3 Cristor

Co ide na m2 a na m3 nie?Ake spinanie?Tam kde ti to ide je aky soft?Myslis kynga ,alebo illu soft?Myslis prepinanie formatov,tak to napis.... R^
uživatel
liquere
22.08.2009, 18:31.57

RE: Illusion M3 Cristor

Nepamätám si číslo softu na M2, ale vie pekne vyhodnotiť a prepnúť formát obrazu 4:3 alebo 16:9. Myslím illusion soft.
uživatel
L220158j
22.08.2009, 20:22.37

RE: Illusion M3 Cristor

Ak to je illu soft ,tam ak sa dobre pamatam nastavis v menu niekde v nastaveniach format obrazovky a potom uz prepina automaticky,myslim ze aj vypisuje na obrazovke ci to je 4:3 alebo 16:9.Tak si to pamatam ....
uživatel
liquere