| 22.08.2009, 11:36.16 | |
Illusion M3 CristorExistuje soft na spínanie formátu 16:9 a 4:3?Ďakujem za rady.U M2 to už je. |
![]() L220158j |
| 22.08.2009, 12:48.50 | |
RE: Illusion M3 CristorCo ide na m2 a na m3 nie?Ake spinanie?Tam kde ti to ide je aky soft?Myslis kynga ,alebo illu soft?Myslis prepinanie formatov,tak to napis.... R^ |
![]() liquere |
| 22.08.2009, 18:31.57 | |
RE: Illusion M3 CristorNepamätám si číslo softu na M2, ale vie pekne vyhodnotiť a prepnúť formát obrazu 4:3 alebo 16:9. Myslím illusion soft. |
![]() L220158j |
| 22.08.2009, 20:22.37 | |
RE: Illusion M3 CristorAk to je illu soft ,tam ak sa dobre pamatam nastavis v menu niekde v nastaveniach format obrazovky a potom uz prepina automaticky,myslim ze aj vypisuje na obrazovke ci to je 4:3 alebo 16:9.Tak si to pamatam .... |
![]() liquere |