| 22.08.2009, 11:42.30 | |
openbox 730 jtagopenbox 730 sa da oživyť umiestnenim jeho flash do prijimača openbox 800 a 820 potom sa cez j kejs vymaže flash a natiahne bin subor potom sa prelozi spet do 730 ale nepovecťe nikomu dobre :))) :laughing: R^ |
![]() jopo33 |
| 22.08.2009, 11:59.50 | |
RE: openbox 730 jtagniekedy pochybujem o tvojom zdravi ..cosi na ruskom fore, potom to hodis na ine forum kde to za teba najskor z rustiny prelozia a ked sa tam nikto nevyjadri na funkcost/nefunkcnost toho prasknes to sem ako zarucenu vec .. a ten pravopis.. ty kokos sesrtina mala je 3-tiacka na ZS a ver mi urobila by menej gramatickych chyb v tej tvojej jednej vete ako ty BTW: ja len pevne dufam ze ty nefusujes aj do dreamboxov, lebo take roztr*kane dreamy ale mi chodia z michaloviec a presova.. uuf .. to nema obdobu !!! Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 22.08.2009, 13:45.27 | |
RE: openbox 730 jtagk tvojej odpovedi sa radšej nebudem vyjadrovať určiťe maš pravdu ;) |
![]() jopo33 |
| 22.08.2009, 15:07.39 | |
RE: openbox 730 jtagno minimálne v tej gramatike áno:oživyť -- oživiť j kejs -- jkeys spet -- späť nepovecťe --- nepovedzte ak tá 33-jka pri nicku znamená tvoj vek je to skôr do plaču ;P |
![]() Vlado Fogo |
| 22.08.2009, 15:33.31 | |
RE: openbox 730 jtagja viem že ovladaš pravopis je to pekne že ho ovladaš mna to ťeši ale sledovanosť to ma aj ked pišem s chybamy že???? ;) |
![]() jopo33 |
| 22.08.2009, 18:50.40 | |
RE: openbox 730 jtaghlavne tie chyby majú sledovanosť . |
![]() oneeeee |
| 22.08.2009, 19:28.09 | |
jopo33Magor se snaží být sledovanej :laughing: |
![]() juzek |
| 22.08.2009, 20:20.13 | |
juzek(nevhodné slovo) si jedine ty :laughing: |
![]() jopo33 |
| 22.08.2009, 23:24.20 | |
RE: openbox 730 jtagNa čerstvou registraci, vypadáš na kastraci :laughing: |
![]() juzek |
| 23.08.2009, 11:46.25 | |
RE: openbox 730 jtagTady se člověk fakt :laughing: |
![]() Standa2 |
| 15.11.2009, 09:06.29 | |
RE: openbox 730 jtagmate pravdu ten jopo je fakt blbec: http://www.solideurope.sk/forum/viewforum.php?forum_id=32 ;) |
![]() jopo33 |
| 15.11.2009, 09:11.31 | |
RE: openbox 730 jtaga zaregistroval sa aj tu :http://forum.tele-sat.ru/ zaregistrujte sa a pozrijte co ten jopo za kravyny osebe popisal ;) |
![]() jopo33 |