Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 11:42.30

openbox 730 jtag

openbox 730 sa da oživyť umiestnenim jeho flash do prijimača openbox 800 a 820 potom sa cez j kejs vymaže flash a natiahne bin subor potom sa prelozi spet do 730 ale nepovecťe nikomu dobre :))) :laughing: R^
uživatel
jopo33
22.08.2009, 11:59.50

RE: openbox 730 jtag

niekedy pochybujem o tvojom zdravi ..
cosi na ruskom fore, potom to hodis na ine forum kde to za teba najskor z rustiny prelozia a ked sa tam nikto nevyjadri na funkcost/nefunkcnost toho prasknes to sem ako zarucenu vec ..
a ten pravopis.. ty kokos sesrtina mala je 3-tiacka na ZS a ver mi urobila by menej gramatickych chyb v tej tvojej jednej vete ako ty

BTW: ja len pevne dufam ze ty nefusujes aj do dreamboxov, lebo take roztr*kane dreamy ale mi chodia z michaloviec a presova.. uuf .. to nema obdobu !!! Rv
uživatel
Vlado Fogo
22.08.2009, 13:45.27

RE: openbox 730 jtag

k tvojej odpovedi sa radšej nebudem vyjadrovať určiťe maš pravdu ;)
uživatel
jopo33
22.08.2009, 15:07.39

RE: openbox 730 jtag

no minimálne v tej gramatike áno:

oživyť -- oživiť
j kejs -- jkeys
spet -- späť
nepovecťe --- nepovedzte

ak tá 33-jka pri nicku znamená tvoj vek je to skôr do plaču ;P
uživatel
Vlado Fogo
22.08.2009, 15:33.31

RE: openbox 730 jtag

ja viem že ovladaš pravopis je to pekne že ho ovladaš mna to ťeši ale sledovanosť to ma aj ked pišem s chybamy že???? ;)
uživatel
jopo33
22.08.2009, 18:50.40

RE: openbox 730 jtag

hlavne tie chyby majú sledovanosť .
uživatel
oneeeee
22.08.2009, 19:28.09

jopo33

Magor se snaží být sledovanej :laughing:
uživatel
juzek
22.08.2009, 20:20.13

juzek

(nevhodné slovo) si jedine ty :laughing:
uživatel
jopo33
22.08.2009, 23:24.20

RE: openbox 730 jtag

Na čerstvou registraci, vypadáš na kastraci :laughing:
uživatel
juzek
23.08.2009, 11:46.25

RE: openbox 730 jtag

Tady se člověk fakt :laughing:
uživatel
Standa2
15.11.2009, 09:06.29

RE: openbox 730 jtag

mate pravdu ten jopo je fakt blbec: http://www.solideurope.sk/forum/viewforum.php?forum_id=32 ;)
uživatel
jopo33
15.11.2009, 09:11.31

RE: openbox 730 jtag

a zaregistroval sa aj tu :http://forum.tele-sat.ru/ zaregistrujte sa a pozrijte co ten jopo za kravyny osebe popisal ;)
uživatel
jopo33