| 22.08.2009, 17:29.21 | |
Trimax SM-2200Zdravim, mam prosbu, jake mate zkusenosti s timto merakem? vim jeden topic tady je ale je tam nic moc.. a jeste se chcu zeptat je v tom cestina? nebo jde tam dohrat pres aktualizaci? |
![]() koumes |
| 22.08.2009, 18:28.29 | |
RE: Trimax SM-2200Mam ho cca rok a jsem hodně spokojený.Čeština tam je,ale nový firmware je lepší,tak jsem ho tam hned šupnul... |
![]() Harnadek |
| 23.08.2009, 14:46.14 | |
RE: Trimax SM-2200dik ale chcu se zeptat chcu ho koupit ze zahranici (usa) vyjde na cca na pulku. tak me zajima jestly jde prehrat frimware abych tam mel cestinu.. nevite nekdo? |
![]() koumes |
| 23.08.2009, 15:14.02 | |
RE: Trimax SM-2200Mělo by to jít.Nahraješ evropský firmware se seznamem družic pro evropu,akorát nabíječku můžeš dostat na 110V a ne na 230V,ale najít vhodný nabíjecí adaptér by neměl být problém (má na výstupu 14,5V / 1,5A). |
![]() Harnadek |
| 23.08.2009, 15:20.43 | |
RE: Trimax SM-2200Mrkni na http://www.trimaxmeters.com/software-sm2200.html .Můžeš si vybrat kde ve světě ho budeš používat.Na odkazu SM-2200 Operating Software...Europe verze 1.1.2 je čeština určitě,osobně jsem si ho nahrával. |
![]() Harnadek |
| 23.08.2009, 16:00.43 | |
RE: Trimax SM-2200jo diky moc moc jsi me pomohl, jinak nevite o nejakych ceskych recenzich? sem nasel jenom jednu v pdf formatu |
![]() koumes |
| 23.08.2009, 18:44.43 | |
RE: Trimax SM-2200Není zač.Tak ta recenze v pdf bude asi ta,co jsem viděl taky... :) ,ale spokojenost maximální.Jsou určitě ještě lepší měřáky,ale nastavení paraboly je s tímto měřákem úplně v pohodě a myslím,že ve své cenové třídě je supr... |
![]() Harnadek |
| 23.08.2009, 19:58.37 | |
RE: Trimax SM-2200jo dik. tak jsem to objednal tak jsem zvedavej.. doufam ze ta cestina tam pujde anglicky nejak neumim.. |
![]() koumes |