Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 17:29.21

Trimax SM-2200

Zdravim, mam prosbu, jake mate zkusenosti s timto merakem? vim jeden topic tady je ale je tam nic moc.. a jeste se chcu zeptat je v tom cestina? nebo jde tam dohrat pres aktualizaci?
uživatel
koumes
22.08.2009, 18:28.29

RE: Trimax SM-2200

Mam ho cca rok a jsem hodně spokojený.Čeština tam je,ale nový firmware je lepší,tak jsem ho tam hned šupnul...
uživatel
Harnadek
23.08.2009, 14:46.14

RE: Trimax SM-2200

dik ale chcu se zeptat chcu ho koupit ze zahranici (usa) vyjde na cca na pulku. tak me zajima jestly jde prehrat frimware abych tam mel cestinu.. nevite nekdo?
uživatel
koumes
23.08.2009, 15:14.02

RE: Trimax SM-2200

Mělo by to jít.Nahraješ evropský firmware se seznamem družic pro evropu,akorát nabíječku můžeš dostat na 110V a ne na 230V,ale najít vhodný nabíjecí adaptér by neměl být problém (má na výstupu 14,5V / 1,5A).
uživatel
Harnadek
23.08.2009, 15:20.43

RE: Trimax SM-2200

Mrkni na http://www.trimaxmeters.com/software-sm2200.html .Můžeš si vybrat kde ve světě ho budeš používat.Na odkazu SM-2200 Operating Software...Europe verze 1.1.2 je čeština určitě,osobně jsem si ho nahrával.
uživatel
Harnadek
23.08.2009, 16:00.43

RE: Trimax SM-2200

jo diky moc moc jsi me pomohl, jinak nevite o nejakych ceskych recenzich? sem nasel jenom jednu v pdf formatu
uživatel
koumes
23.08.2009, 18:44.43

RE: Trimax SM-2200

Není zač.Tak ta recenze v pdf bude asi ta,co jsem viděl taky... :) ,ale spokojenost maximální.Jsou určitě ještě lepší měřáky,ale nastavení paraboly je s tímto měřákem úplně v pohodě a myslím,že ve své cenové třídě je supr...
uživatel
Harnadek
23.08.2009, 19:58.37

RE: Trimax SM-2200

jo dik. tak jsem to objednal tak jsem zvedavej.. doufam ze ta cestina tam pujde anglicky nejak neumim..
uživatel
koumes