| 22.08.2009, 17:57.52 | |
OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiBravo, celkom pekne si to spracoval a predstavil tento HD satelitný prijímač, aké si mal skúsenosti s motorom na natáčanie paraboly cez USALS, ten satelit Astra3 so 24E robí problém pri nastavení na Astru 3. |
![]() satmonter |
| 22.08.2009, 18:30.32 | |
OptiboxIde v tom EMU ? |
![]() ab0516 |
| 22.08.2009, 18:36.58 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiTo síce na toto forum nepatrí ale /áno/. |
![]() satmonter |
| 22.08.2009, 18:43.58 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiPredpokladam, ze tvuj dotaz smeruje na pozici 1W, konkretne nekolik precpanych transponderu SD sardinkami. To je u HD prijmace opravdu tema jako bejk! :bomb: Jinak pro Babuiho - dobra prace. R^ |
![]() Saxon |
| 22.08.2009, 20:10.55 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiŽe má emu se dalo poznat už z fotek. VH1 na Astře.... |
![]() lukas79 |
| 22.08.2009, 20:52.46 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiTen prijímač má ale aj rad nedostatkov:slabá,takpovediac žiadna softvérová podpora-ani do budúcna/na zváženie!/,čítačka po premene conaxu nepracuje správne a spoľahlivo,údajne sa odstráni ďalším softom,v čo neverím,pretože výrobca nemá programátora.Ináč sú vyrobené v HK a nie v KO.Upgrade cez RS232 už dnes je tiež zastaralé.Cenovo sa mu približuje Opticum 9500HD a to už je iné kafé.Tam všetko šlape ako má byť,podpora výborná,až na ten obraz!Z týchto dvoch doporučujem pre vyvarovanie sa problémov v budúcnosti-Opticum. |
![]() pixla |
| 22.08.2009, 21:32.20 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - BabuiTaké se k tomu přiklánim Opticum. Bez podpory dnes nic nekupovat. R^ :lookaround: |
![]() koax |
| 22.08.2009, 22:39.03 | |
ahoj@satmontertestoval jsem diseqC 1,2 nastavení přes motor a do jedné sekundy 12 pozic OK, u 24E žádný problém @ab0516 ano, čtečka funguje-test cryptoworks tedy 0D70 - sklink 0D03 - trade (skylink) 0D0F - gital 0D02 - upc 0604 - irdeto @Saxon děkuji za uznání,jinak jsem požádal-dal souhläs s komentáři na které jsem omylem zapoměl... @pixla tak u tebe se zastavím Tvůj názor je subjektivní a určitě v pořádku: ta čtečka opravdu funguje dobře, ano je tam jediný a přepracovaný soft z 9.12.2008/14.02.2009 a nutně by potřeboval upgrade na nemrznutí obrazu při přepínání, ale to je opravdu tak půl sekundy (nelze jinak nastavit) Proč jsem tuto recenzi vlastně napsal? To je jednoduché, tak jak vyplývá z názvu článku 99% lidí neví o nějakém emu a také k tomu není žádný důvod, ale na sledování českých providerů v HD kvalitě tento stroj úplně stačí-proto jsem se o něm zmínil, jako určité řešení řekněme levného nákupu. Obraz v SD je překvapivě dobrý, testováno na 2x plasma Samsung @koax pokud chcete nebo máte zájem to globo 9500 jak píšeš Vám také otestuji, ale obraz prý nic moc a čekací doba na přepnutí je dlouhá (mohu testnout-žádný problém) |
![]() Babui |
| 22.08.2009, 22:50.45 | |
BabuiNDS-čte některá univer.čtečka?Na pol.forech jsou dohady kvůli nové TVP platformě.Děkuji! |
![]() spyko |
| 22.08.2009, 22:56.20 | |
spykoano ferguson HF, ale nechám ti to ověřit,jinak k arivě combo ti mohu říci jen tolik-kup ji R^ chyby odstraněny |
![]() Babui |
| 22.08.2009, 23:23.32 | |
Pokud se objevív českých obchodech za přijat.cenu do měsíce je moje,pokud v ceně/pols./bude velký rozdíl ,tak risknu i tu roční záruku,ale žere mě ten NDS -vg,ze znamych strojů pry jen AZ ma uni která to přečte,kdyby tak ariva,tak už nepřemýšlím.Díky. |
![]() spyko |
| 23.08.2009, 01:03.22 | |
RE:...Babui skvela prace! ... tesim se na dalsi skvele cteni, diky! |
![]() alfasex |
| 23.08.2009, 09:08.47 | |
@pixla"Upgrade cez RS232 už dnes je tiež zastaralé"myslím že upgrade jde přes USB, mám Optibox HD 8750(klon Octagon)a upgrade se dělá přes USB i na podporu si nemůžu stěžovat cca 2měsíce nový vylepšený sw (je pravda,že ne každý se dá použít, ale třeba poslední je bez problémů). Ještě mám OptiboX CX PVR READY Extra a u něj funguje přes USB upgrade i nahrávání na USB flash, tak by bylo divné, že by to u tohoto nefungovalo, ale nevím nemám s tímto STB zkušenost. |
![]() Bred |
| 23.08.2009, 11:24.28 | |
@BredU recenzovaného prijímača sa robí UG len cez 232,vydarený prijímač je spomínaný Optibox CX PVR Ready,čo sa už o Opticume 8000CX nedá povedať,pričom sú to navlas rovnaké prijímače,akurát že Optiboxy pre maďarský a slovenský trh a Opticumy pre poľský trh. |
![]() pixla |
| 23.08.2009, 12:24.09 | |
RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babuihttp://optibox.cc/download.php?id=20 český návod |
![]() BiL770 |