Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 17:57.52

OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

Bravo, celkom pekne si to spracoval a predstavil tento HD satelitný prijímač, aké si mal skúsenosti s motorom na natáčanie paraboly cez USALS, ten satelit Astra3 so 24E robí problém pri nastavení na Astru 3.
uživatel
satmonter
22.08.2009, 18:30.32

Optibox

Ide v tom EMU ?
uživatel
ab0516
22.08.2009, 18:36.58

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

To síce na toto forum nepatrí ale /áno/.
uživatel
satmonter
22.08.2009, 18:43.58

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

Predpokladam, ze tvuj dotaz smeruje na pozici 1W, konkretne nekolik precpanych transponderu SD sardinkami. To je u HD prijmace opravdu tema jako bejk! :bomb: Jinak pro Babuiho - dobra prace. R^
uživatel
Saxon
22.08.2009, 20:10.55

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

Že má emu se dalo poznat už z fotek. VH1 na Astře....
uživatel
lukas79
22.08.2009, 20:52.46

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

Ten prijímač má ale aj rad nedostatkov:slabá,takpovediac žiadna softvérová podpora-ani do budúcna/na zváženie!/,čítačka po premene conaxu nepracuje správne a spoľahlivo,údajne sa odstráni ďalším softom,v čo neverím,pretože výrobca nemá programátora.Ináč sú vyrobené v HK a nie v KO.Upgrade cez RS232 už dnes je tiež zastaralé.Cenovo sa mu približuje Opticum 9500HD a to už je iné kafé.Tam všetko šlape ako má byť,podpora výborná,až na ten obraz!Z týchto dvoch doporučujem pre vyvarovanie sa problémov v budúcnosti-Opticum.
uživatel
pixla
22.08.2009, 21:32.20

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

Také se k tomu přiklánim Opticum. Bez podpory dnes nic nekupovat. R^ :lookaround:
uživatel
koax
22.08.2009, 22:39.03

ahoj

@satmonter
testoval jsem diseqC 1,2 nastavení přes motor a do jedné sekundy 12 pozic OK, u 24E žádný problém
@ab0516
ano, čtečka funguje-test cryptoworks tedy
0D70 - sklink
0D03 - trade (skylink)
0D0F - gital
0D02 - upc
0604 - irdeto
@Saxon
děkuji za uznání,jinak jsem požádal-dal souhläs s komentáři na které jsem omylem zapoměl...
@pixla
tak u tebe se zastavím
Tvůj názor je subjektivní a určitě v pořádku:
ta čtečka opravdu funguje dobře, ano je tam jediný a přepracovaný soft z 9.12.2008/14.02.2009 a nutně by potřeboval upgrade na nemrznutí obrazu při přepínání, ale to je opravdu tak půl sekundy (nelze jinak nastavit)
Proč jsem tuto recenzi vlastně napsal? To je jednoduché, tak jak vyplývá z názvu článku
99% lidí neví o nějakém emu a také k tomu není žádný důvod, ale na sledování českých providerů v HD kvalitě tento stroj úplně stačí-proto jsem se o něm zmínil, jako určité řešení řekněme levného nákupu.
Obraz v SD je překvapivě dobrý, testováno na 2x plasma Samsung
@koax
pokud chcete nebo máte zájem to globo 9500 jak píšeš Vám také otestuji, ale obraz prý nic moc a čekací doba na přepnutí je dlouhá (mohu testnout-žádný problém)
uživatel
Babui
22.08.2009, 22:50.45

Babui

NDS-čte některá univer.čtečka?Na pol.forech jsou dohady kvůli nové TVP platformě.Děkuji!
uživatel
spyko
22.08.2009, 22:56.20

spyko

ano ferguson HF, ale nechám ti to ověřit,
jinak k arivě combo ti mohu říci jen tolik-kup ji R^
chyby odstraněny
uživatel
Babui
22.08.2009, 23:23.32

Pokud se objeví

v českých obchodech za přijat.cenu do měsíce je moje,pokud v ceně/pols./bude velký rozdíl ,tak risknu i tu roční záruku,ale žere mě ten NDS -vg,ze znamych strojů pry jen AZ ma uni která to přečte,kdyby tak ariva,tak už nepřemýšlím.Díky.
uživatel
spyko
23.08.2009, 01:03.22

RE:...

Babui skvela prace! ... tesim se na dalsi skvele cteni, diky!
uživatel
alfasex
23.08.2009, 09:08.47

@pixla

"Upgrade cez RS232 už dnes je tiež zastaralé"
myslím že upgrade jde přes USB, mám Optibox HD 8750(klon Octagon)a upgrade se dělá přes USB i na podporu si nemůžu stěžovat cca 2měsíce nový vylepšený sw (je pravda,že ne každý se dá použít, ale třeba poslední je bez problémů). Ještě mám OptiboX CX PVR READY Extra a u něj funguje přes USB upgrade i nahrávání na USB flash, tak by bylo divné, že by to u tohoto nefungovalo, ale nevím nemám s tímto STB zkušenost.
uživatel
Bred
23.08.2009, 11:24.28

@Bred

U recenzovaného prijímača sa robí UG len cez 232,vydarený prijímač je spomínaný Optibox CX PVR Ready,čo sa už o Opticume 8000CX nedá povedať,pričom sú to navlas rovnaké prijímače,akurát že Optiboxy pre maďarský a slovenský trh a Opticumy pre poľský trh.
uživatel
pixla
23.08.2009, 12:24.09

RE: OPTIBOX HD 2CICX PVR Ready - Babui

http://optibox.cc/download.php?id=20 český návod
uživatel
BiL770