Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 17:59.47

DM 800

Nemám nastavené programy v SKY Nemecko (Premiere), ktoré vysielajú priamo Bundesligu. Chcel som ich nastaviť. Šiel som cez manuálne hľadanie programu, našlo mi ich, ale nedokážem ich uložiť. Ak dám OK, tak ich nikde v zozname nenájdem. Vie niekto poradiť?
uživatel
mobil
22.08.2009, 18:12.59

DM800

Ikdyby se ti je podařilo uložit tak bez jejich orig. karty ti fungovat nebudou!!!!!
uživatel
MONY
22.08.2009, 18:15.56

RE: DM 800

To mi je jasné, to je už iný problém... Ten mám vyriešený.Potrebujem sa skrátka naučiť uložiť nový program do DM.
uživatel
mobil
22.08.2009, 18:27.45

RE: DM 800

dej zelené tlačítko satelity.Máš tam jednotlivé družice.najdi si astru 19.2.Máš tam programy/poskytovatelé nebo nově programy.
bud je najdeš nových programech nebo abecedně v programech
uživatel
pat
22.08.2009, 18:34.12

RE: DM 800

No ved to je ten problém. Ide scan, nájdem napr. 10 programov, dám OK a novouložené stanice nikde nenájdem. Ani medzi novými, ani v poskytovateloch...
uživatel
mobil
22.08.2009, 18:41.00

RE: DM 800

hmm tak nevím tak to to fungujenajdu je tam vždy..
U premirere bundesligy byl vždys těmi to to kanály problém na SD dremboxech nevím jak je to u 800..
Používám jen setting..
Ale i tak to funguje jak popisuju na 800.ted jsem zkoušel něco proladit a je to tam..
Tchüss
uživatel
pat
22.08.2009, 19:37.10

RE: DM 800

Najlepsie je cez prislusny program vlozit pomocou Pc novy seting bud Likra alebo Vhanibal.Je dobre si to trocha prestudovat na fore pre DM 800.Seting treba samozrejme co najnovsi alebo druha cesta cez adons stiahnut novy setting z netu.
uživatel
jozvlk
22.08.2009, 20:14.39

RE: DM 800

Ak vložím nový seting, tak mi zrejme prepíše všetky uloženia v bukletoch a to by som nechcel. Dá sa to tak, že mi uloží iba nové programy?
uživatel
mobil
22.08.2009, 21:13.08

RE: DM 800

Sky sport info,tam máš na lište zo zeleným označeenie sub.
stlač zelené tlačítko a zobrazia sa ti sub kanálý,z modrým ukladáš do buketu ok. R^ :8)
uživatel
fsat
22.08.2009, 21:24.54

RE: DM 800

Vypadá to že to už je naladěné dříve pod jiným názvem i v jiném proviaderovi. Zkus to podle tohodle návodu:
ruční zadání PIDů:
najedeme na tr. kde budeme přidávat program

pokud je červené tl.: HEX zadávají se hodnoty v DEX (jen čísla), pokud je červené tl. DEX zadávají se hodnoty v HEX (čísla a písmena)
-:
zadávat TSID a ONID se nemusí, stačí -:číst NIT (-: zelené tl.) a obě tabulky se vyplní sami

-:uložit (-: modré tl.)

napíše hlášku: Program pojmenovaný ´Blue Movie 3´s tímto
sid/onid/tid/namespace již existuje
u poskytovatele ´unknown´
Mohu použít jméno tohoto programu a jméno
poskytovatele?
-: Ano (-:zelené tl.) počkáme asi 5sec. než se to uloží a -:exit 4x

program najdeme v -:Poskytovatelé, -:UNKNOWN POZOR: v seznamu -:Všechny programy NEBUDE!
uživatel
Standa2
22.08.2009, 22:01.32

RE: DM 800

Respektíve, ak scanovaním naladím nový program, uložím ho stlačením OK?
uživatel
mobil
22.08.2009, 22:25.03

dm 8OO

Urcte ich tam vsetke mas...co sa tyka futbalu tie mas pod SKY INFO zelene tlacitko
uživatel
lubo540
23.08.2009, 11:29.16

v AB IPBox 250

Co se týče zeleného tl. tak na starší SW Enigma beta1.0.9.21.06.2007 se mi subkanály zobrazovali OK. Po nahrání SW
release 1.1.0,11.05.2009
FP Version: 1.411
v programech - ať je to Sky Sport Info, Sky Select nebo Blue Movie se přes zelené tl. do subkanálů nedostanu. Může někdo potvrdit chybu SW?
Další poznatek: při skenování programů paketu Sky v AltDVB se programy vyskenují OK s přesnými názvy. Dříve (paket Premiere) to bylo jen jako SID (týkalo se jen těch subkanálů).
uživatel
Standa2