Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.08.2009, 21:08.55

Kabel RGB

Vyrobil jsem si scart kabel podle antoninova navodu a nejde vubec obraz, zvuk funkcni, pin 8 prepina. Zapojeno 6 vodicu, nema tam byt zapojeno jeste neco krome pinu 7,11,15 ? Zkouseno na LCD a starym CRT, prijimac DM800 v nastaveni AV je na RGB. S LCD mam samozrejme propojeny pres HDMI, potrebuju to na druhou TV.
uživatel
Madness
22.08.2009, 23:17.18

RE: Kabel RGB

Asi ti tam chybí 17 a 19.
http://images.google.cz/images?hl=cs&q=scart&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&um=1&sa=N&tab=wi
uživatel
jito
23.08.2009, 11:25.51

RE: Kabel RGB

Velmi staré CRT taky vůbec nemusí mít RGB vstup.
uživatel
visper