Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 12:30.27

zvuk na Markize

Počúvajte si ten amaterizmus miešajú sa všade dva zvuky
uživatel
jklajban
23.08.2009, 12:34.06

RE: zvuk na Markize

máš správne nastavené ti
uživatel
Jupi
23.08.2009, 12:36.33

RE: zvuk na Markize

mazanica 2012 bitrate sa rovná úmerne aj audio stope.(UPC)
A k tomu ide iba jeden kanál.
uživatel
oneeeee
23.08.2009, 12:39.36

RE: zvuk na Markize

ale včera som to videl na prime a tam bol lepší obraz než na markíze oni asi stále vysieljú VHSky
uživatel
Jupi
23.08.2009, 12:40.07

RE: zvuk na Markize

Už to ide - chyba u vysielatela
uživatel
jklajban