Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 21:08.24

zdielanie RS 232 a linux

Zdravim
Chcel by som zdielat viac prijimacov na jednu kartu. Dalo by sa to napr s linuxovým prijimacom,ktory by mal vystup RS 232 - ktory by zdielal s openboxom a ten isty linuxovy prijimac by zdielal cez siet tu jednu kartu s dalsim linuxovym prijimacom. Je to mozne?
uživatel
stano77
23.08.2009, 22:24.27

RE: zdielanie RS 232 a Linux

Servus stano77 - a to chceš zdieľať ten prerobený Redion CRCI 400 na Openbox , ešte si nám tu stále nenapísal či si ho vôbec prerobil na ten Openbox.

https://www.parabola.cz/forum/topic-39759/
uživatel
satmonter
24.08.2009, 07:26.45

re:

Na openboxforum mas odpoved. Nie to nechcem na prerobenom... to chcem na origoš openbox.
uživatel
stano77
24.08.2009, 08:22.47

RE: zdielanie RS 232 a Linux

A ten origoš Openbox má vzadu vypínač alebo napísané MADE BY Slovakia ?
uživatel
satmonter
24.08.2009, 10:09.52

RE:

Ma tam MADE BY KOREA. A je tam aj hologram... tak hadam by mohol byt origos... ale to stale nie je k tomu co som sa pytal.
uživatel
stano77
24.08.2009, 10:40.13

RE: zdielanie RS 232 a Linux

Práve že je to pri zdieľaní veľmi dôležité, inač Originál prijímače Openbox majú vzadu plombu z ruským nápisom a pod ním je napísané Designed in Korea - nie MADE BY KOREA. Pri kopiach týchto prijímačov dochádza k výpadkom obrazu pri zdieľaní.
uživatel
satmonter
24.08.2009, 10:54.01

re:

Ja mam doma dva prijimace..... jeden openbox /asi origos/a jeden prerobeny redion... Zdielanie mi ide na jednotku. Chcel by som k tymto prijimacom zakupit nejaky tvojtunerovy HD prijimac... nieco ako HD PREMIUM. Nechce sa mi opat kupovat dalsie karty. Tak pytam ci to zdielanie by islo.... čuvaj ma satmonter.... daj na seba icq.... vidiet ze by sme si mali vzdy o com pokecat
uživatel
stano77
24.08.2009, 11:33.04

@ stano77

Dnes idem po obede do Námestova, ICQ - nemám, ale napíš mi na email tvoje mobil. číslo, ked tam budem zavolám ti a môžeme sa stretnúť.
uživatel
satmonter
24.08.2009, 11:51.23

email

poslat som Ti email...
uživatel
stano77