| 23.08.2009, 21:08.24 | |
zdielanie RS 232 a linuxZdravimChcel by som zdielat viac prijimacov na jednu kartu. Dalo by sa to napr s linuxovým prijimacom,ktory by mal vystup RS 232 - ktory by zdielal s openboxom a ten isty linuxovy prijimac by zdielal cez siet tu jednu kartu s dalsim linuxovym prijimacom. Je to mozne? |
![]() stano77 |
| 23.08.2009, 22:24.27 | |
RE: zdielanie RS 232 a LinuxServus stano77 - a to chceš zdieľať ten prerobený Redion CRCI 400 na Openbox , ešte si nám tu stále nenapísal či si ho vôbec prerobil na ten Openbox.https://www.parabola.cz/forum/topic-39759/ |
![]() satmonter |
| 24.08.2009, 07:26.45 | |
re:Na openboxforum mas odpoved. Nie to nechcem na prerobenom... to chcem na origoš openbox. |
![]() stano77 |
| 24.08.2009, 08:22.47 | |
RE: zdielanie RS 232 a LinuxA ten origoš Openbox má vzadu vypínač alebo napísané MADE BY Slovakia ? |
![]() satmonter |
| 24.08.2009, 10:09.52 | |
RE:Ma tam MADE BY KOREA. A je tam aj hologram... tak hadam by mohol byt origos... ale to stale nie je k tomu co som sa pytal. |
![]() stano77 |
| 24.08.2009, 10:40.13 | |
RE: zdielanie RS 232 a LinuxPráve že je to pri zdieľaní veľmi dôležité, inač Originál prijímače Openbox majú vzadu plombu z ruským nápisom a pod ním je napísané Designed in Korea - nie MADE BY KOREA. Pri kopiach týchto prijímačov dochádza k výpadkom obrazu pri zdieľaní. |
![]() satmonter |
| 24.08.2009, 10:54.01 | |
re:Ja mam doma dva prijimace..... jeden openbox /asi origos/a jeden prerobeny redion... Zdielanie mi ide na jednotku. Chcel by som k tymto prijimacom zakupit nejaky tvojtunerovy HD prijimac... nieco ako HD PREMIUM. Nechce sa mi opat kupovat dalsie karty. Tak pytam ci to zdielanie by islo.... čuvaj ma satmonter.... daj na seba icq.... vidiet ze by sme si mali vzdy o com pokecat |
![]() stano77 |
| 24.08.2009, 11:33.04 | |
@ stano77Dnes idem po obede do Námestova, ICQ - nemám, ale napíš mi na email tvoje mobil. číslo, ked tam budem zavolám ti a môžeme sa stretnúť. |
![]() satmonter |
| 24.08.2009, 11:51.23 | |
![]() stano77 |
|