Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.08.2009, 21:13.43

premiere

Mám možnost se dostat ke karte přes známého a chci se zeptat, stačí použít ci modul, nebo je karta spárovaná s příjímačem? Lze ji použít v jakémkoliv přijímači? Nikdy jsem se o tuto platformu nezajímal, proto se ptám. Děkuji za odpověd
uživatel
badr
23.08.2009, 22:05.28

RE: PREMIERE.

A ktorú kartu ti ten tvoj známi ponuka : PREMIERE ide v NagraVision 3 a VideoGuard ???
uživatel
satmonter
24.08.2009, 07:38.34

RE: premiere

ináč ste už zabudli že premiere už nieje namiesto neho je sky
uživatel
Jupi