Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.08.2009, 17:37.03

8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Čaute,na (nevhodné slovo)e.cz som sa dočítal,že CS Link v najbližšej dobe teda asi cca o mesiac zaradí 8 nových kanálov.Vravel to pán KLIČKA.Sport 1 a Sport 2 by mali byť isté a ostatné si neviem tipnúť.Myslím si,že to pôjde minimálne o 50 kč hore,teda aspoň tipujem.Majte sa.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 17:37.59

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

(nevhodné slovo)e.cz
uživatel
kostik123
24.08.2009, 17:38.46

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Ospravedlňujem sa,ale ak je nevhodné slovo nemenovaný server tak potom fakt neviem...
uživatel
kostik123
24.08.2009, 17:40.47

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

50.- Kč je málo. Přidej !!
uživatel
neuzil
24.08.2009, 17:45.00

@kostik123

Jeden pán povídal, že myslet znamená h...o vědět R^
něco pravdy na tom asi bude :bigeyes:
uživatel
slapet
24.08.2009, 17:48.32

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Tak 100 kč,ale aj tak by to stálo za to.Zober si,ža ak si tipnem okrem Sportu 1 a Sportu 2 tam dajú napríklad ešte Eurosport 2 Bundesliga,NGC,NGC Wild,AXN Crime,Animal Planet,Zone Reality tak kľudne by som si doplatil aj tú stovku.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 17:50.28

kostik123

Animal planet bude v multi a zone ani za darmo
uživatel
Jupi
24.08.2009, 17:52.28

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

bla, bla, bla, bla, bla.......až to bude tak potom sa uvidí, dohady sú o h.o.v.n.e!
uživatel
Tami
24.08.2009, 18:01.29

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Viem,že asi Animal Planet asi v CS linku nebude,to som si len tak tipol.Ale Sport 1 a Sport 2 hej to mi môžeš veriť.Klička vravel na nemenovanom servere,že zmluva je tesne pred uzavretím.To ti potvrdia aj iní ľudia tuná v diskusii.Len by ma mrzelo ak by tam nebol ESP 2 Bundesliga.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:03.51

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

http://www.(nevhodné slovo)e.cz/aktuality/cs-link-upresnil-podzimni-novinky/
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:05.21

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

(http://www.(nevhodné slovo)e.cz/aktuality/cs-link-upresnil-podzimni-novinky/)
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:16.49

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

v tom seznamu ti chybí MTV Nova, která bude asi největším lákadlem letošního podzimu. a určitě tam nebude NGC ani NGC Wild, protože nemluví česky
uživatel
vortimond
24.08.2009, 18:17.29

kostik123

Na "citlive" adresy zkus pouzit TinyURL.com. Neni nad to kdyz provozovatel webu trpi stihomamem.
uživatel
Wintermute
24.08.2009, 18:21.09

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Díky za tip,skúsim to.Už som niekedy z prepáčením n.s.a.ý na tento web.Ale ja som sa tam dočítal,že vačšinou všetky budú v cz jazyku takža asi nie všetky.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:26.11

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

spíš bych tipoval jetix alias disney. dětský programy jsou děsně oblíbený.
uživatel
vortimond
24.08.2009, 18:36.29

vortimond

NGC tam bude,kedze spominal,ze vacsina bude po cesky,cize sa pocita aj s neceskym programom a okrem toho NGC bude od konca roka s CZ audio
uživatel
Blooddog
24.08.2009, 18:45.22

Ten článek je měsíc starý...

...takže není to trochu zbytečně založené téma ?
uživatel
Chercheur
24.08.2009, 18:46.26

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

To som nevedel,že je mesiac starý.Ja som to čítal len dnes tak som sa chcel podeliť a určite to nevedia všetci v diskusii.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:47.45

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Sport by mohly dát zvlášť do balíčku. Připlácet by se mi za něj nechtělo. Nekoukám na něj a to co chci vidět řeší emu :lookaround:
uživatel
lukas79
24.08.2009, 18:49.09

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Myslíš si,že to v DIGI TV pôjde stále v EMU?V Skylinku to tiež šlo v EMU,ale potom vylepšili kódovanie a hold piráti boli v p.d.l.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:52.36

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

TV Paprika je taky takovej fenomén, já tipuju Papriku, Jetix, MTV Novu, Sport 1, AXN Crime jako skoro jistý.
uživatel
vortimond
24.08.2009, 18:53.50

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Super,hoďte dalšie tipy okrem Sportu 1 a 2
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:54.51

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Paprika tam urcite nebude..NGC,Disney,Sport1,Sport2..tutovky
uživatel
Blooddog
24.08.2009, 18:58.05

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Když je řeč o sportu, tak žádoucí je ESP 2 BL, v tématu o Sport 2 se objevuje tvrzení, že prý nebude, což by byla velká škoda...
uživatel
Chercheur
24.08.2009, 18:58.19

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Myslím,že aj NGC Wild a len veliká škoda ak by tam nebol ESP.2 Bundesliga.Niekde tuná v diskusii som sa dočítal,že ESP.2 Bundesliga tam nemá byť,ale moc tomu neverím.
uživatel
kostik123
24.08.2009, 18:58.22

8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Já si myslím, že pokud by přidali Papriku, tak by přidali i Deko, protože ty dva programy bývají většinou spolu.
Já osobně bych příivítal Discovery (nejlépe science) ale to už má Skylink, takže nevím...
uživatel
ondra1234
24.08.2009, 18:59.10

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Sport 1,2 BUDEEEEEE
uživatel
kostik123
24.08.2009, 19:00.06

Chercheur

S ESP2 BL sa ratalo ako s jednym z moznych programov,ale ktovie ako nakoniec dopadli rokovania
uživatel
Blooddog
24.08.2009, 19:05.28

kostik123

To ne, ale jak jsem psal ten sport pro mne není to hlavní. Byl bych rád, kdyby nechaly to co je + k tomu balíček třeba za 100,- se sportem.
uživatel
lukas79
24.08.2009, 19:21.52

Blooddog

Shodou okolností včera J. Homolka vyzýval lidi, aby kontaktovali své operátory, pokud ESP 2 BL nemají. Koneckonců to, že zatím není ani v UPC lecos nasvědčuje. Je to novinka, což zřejmě stěžuje providerům pozici, za rok se program okouká a nebude problém. Nejde ani bundesligu (Premier League mám beztak radši), spíš v zimě nebo teď při US Open by se to hodilo.
uživatel
Chercheur
24.08.2009, 20:05.41

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

US Open bude dávat ESP international na tutti R^
uživatel
jackino
24.08.2009, 20:09.47

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

kostik123: Co kdyby sis precetl datum clanku !! Naprosto nesmyslne zalozene vlakno.
Wintermute: Aby si za ty rady nedostal padaka z tohoto serveru !!
uživatel
007
24.08.2009, 20:37.07

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

mě bi stačil jeden HBO HD a předletm si je hnedle.
uživatel
drtikol
24.08.2009, 20:47.03

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Zbytečné výhružky od 007 nejsou ku prospěchu věci.
Uklidněte si ho pánové...
Kdybyste vypnuli toho bláznivého autocenzora, co umožňuje napsat mnoho hrubých výrazů a vulgarit, ale neumožňuje napsat docela jednoduchá slušná slova, tak by to taky nebyla chyba. Buď aby bylo pořádně, nebo radši vůbec ne.

Jedna věc je kdyby se někdo cpal odkazy, aby si zlepšil rating, nebo z jiných podobných vyčůraných důvodů, pak tvrdost je na místě. Ale tohle asi není ten případ, že.
uživatel
Antonín
24.08.2009, 21:27.07

@Antonín

+1
Vzdyt jde o informovanost a o zdroj informace. Vsichni vime, ze parabola.cz je nejlepsi :) (mysleno bez nadsazky)
uživatel
krompac
25.08.2009, 01:03.07

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Sport2 privitam, nikde ho nemam:-) ...

a mirnej offtopic:

tak sem se tedka mrknul na stranky digi v .cr a na slovensku, a pro to CR mi to prijde tak, jako kdyby vazne tadle spolecnost uvazovala z CR odejit, v SR ponukaji vsechno mozny, od kabelu az po internet, a v CR nic... divny
uživatel
alfasex
25.08.2009, 09:15.23

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Jo nikdo to tu za ně nerozjel tak se asi odsud stáhnou.
Ale co bude s platícimi zákazníky nevím když je od nich nikdo v čechách nechce.
uživatel
alda
25.08.2009, 10:06.25

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

M1, M2, RTL klub, TV 2, COOL Tv, Viasat 3, Duna, Hír TV, Halozat, ... :laughing: ;P :fuming: :scared: :bigeyes:
uživatel
NR Laco
25.08.2009, 10:17.26

NR Laco

M1,M2, a dunu máš na skylinku a neomedzene
uživatel
Jupi
25.08.2009, 12:23.25

nové programy cs linku

mohli by tam zařadit klidně MGM craton network DIC nebáo nějáký hudební kanál ;)
uživatel
laga18
25.08.2009, 18:23.06

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

Zadny "blaznivy" autocenzor se vypinat nebude, nebot si to majitel serveru nepreje a jak to ma nastavene do toho nikomu nic neni. A uklidnit by se meli spise ti co tady spamuji, ale ja s nima stejne brzo zatocim. A podporovat obchazeni pravidel taky nebudeme, to bylo jen upozorneni ...
uživatel
007
26.08.2009, 00:46.39

RE: 8 nových programov na CS linku na jeseň!!

007: Si poslužte vy hrdino. To je tedy chování a projev hodný admina, hnus velebnosti.

http://www.scienceblogs.de/frischer-wind/picard-facepalm.jpg
uživatel
Wintermute