| 24.08.2009, 17:51.27 | |
Rádio BeatAhoj.Vím že toto rádio vysílá přes satelit,ale jen jako distribuční signál pro pozemní vysílače.Na tuteru jej nechytím,snad zatím. Rádio Beat jde poslouchat přes net. Nevíte někdo jestli půjde i přes satelit.Dík.Ahoj. |
![]() pm37 |
| 24.08.2009, 18:13.53 | |
RE: Rádio Beathttps://www.parabola.cz/zpravicky/10132/cs-link-radio-beat-zahajilo-vysilani-signal-je-kodovan/ |
![]() Oskarek1 |
| 24.08.2009, 18:24.56 | |
RE: Rádio Beatskoda:Feel the Heat Feel The Beat Feel The Power |
![]() skohy |
| 24.08.2009, 18:53.17 | |
RE: Rádio BeatTohle je taky dobrý ikdyž na satu asi taky neníhttp://www.play.cz/listen/listen.php?sh=fillradio&bitrate=128&stype=WMA |
![]() slapet |
| 24.08.2009, 19:09.11 | |
Radio BeatAhoj.Z odpovědí na můj dotaz,si myslím že satelit.příjem tohoto rádia asi nebude pro jedtnotlivce na satu. Jak toto rádio vysílalo smyčku,přes sat.Metal,Rock. Ale hlavně žádná reklama:nikdo nekecal do sladby a byla celá. No není to škoda:Když moderátor stanice řekne: Ted posloucháte kapelu Metallica, ale nekecá do toho. Ahoj. |
![]() pm37 |
| 24.08.2009, 19:14.02 | |
pm37Chcu poziadat o satelitnu licenciu,takze je mozne,ze bude dostupne aj individualne |
![]() Blooddog |
| 24.08.2009, 19:34.27 | |
pm37Na webu radia beat se můžeš dočíst, že už žádost na satelitní vysílání poslali a teď čekají na rozhodnutí RRTV. Až licenci rada schválí, přestanou na satelitu kódovat. |
![]() Oskarek1 |
| 24.08.2009, 19:40.49 | |
RE: Rádio BeatAno je to přesně tak. Vše je nyní v rukou RRTV. Pokud jím udělí http://www.rrtv.cz/cz/ licenci na satelitní vysílání, budeme to moci z Astry poslouchat. Jsou dovolené a RRTV si dává na čas úplně se vším. |
![]() JoséBrtník |
| 24.08.2009, 21:22.21 | |
@pm37Neboj, dočkáš se.;-) |
![]() Martin79 |