Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.08.2009, 17:51.27

Rádio Beat

Ahoj.
Vím že toto rádio vysílá přes satelit,ale jen jako distribuční signál pro pozemní vysílače.Na tuteru jej nechytím,snad zatím.
Rádio Beat jde poslouchat přes net.
Nevíte někdo jestli půjde i přes satelit.Dík.Ahoj.
uživatel
pm37
24.08.2009, 18:13.53

RE: Rádio Beat

https://www.parabola.cz/zpravicky/10132/cs-link-radio-beat-zahajilo-vysilani-signal-je-kodovan/
uživatel
Oskarek1
24.08.2009, 18:24.56

RE: Rádio Beat

skoda:Feel the Heat Feel The Beat Feel The Power
uživatel
skohy
24.08.2009, 18:53.17

RE: Rádio Beat

Tohle je taky dobrý ikdyž na satu asi taky není
http://www.play.cz/listen/listen.php?sh=fillradio&bitrate=128&stype=WMA
uživatel
slapet
24.08.2009, 19:09.11

Radio Beat

Ahoj.
Z odpovědí na můj dotaz,si myslím že satelit.příjem tohoto
rádia asi nebude pro jedtnotlivce na satu.
Jak toto rádio vysílalo smyčku,přes sat.Metal,Rock.
Ale hlavně žádná reklama:nikdo nekecal do sladby a byla celá.
No není to škoda:Když moderátor stanice řekne:
Ted posloucháte kapelu Metallica, ale nekecá do toho.
Ahoj.
uživatel
pm37
24.08.2009, 19:14.02

pm37

Chcu poziadat o satelitnu licenciu,takze je mozne,ze bude dostupne aj individualne
uživatel
Blooddog
24.08.2009, 19:34.27

pm37

Na webu radia beat se můžeš dočíst, že už žádost na satelitní vysílání poslali a teď čekají na rozhodnutí RRTV. Až licenci rada schválí, přestanou na satelitu kódovat.
uživatel
Oskarek1
24.08.2009, 19:40.49

RE: Rádio Beat

Ano je to přesně tak. Vše je nyní v rukou RRTV. Pokud jím udělí http://www.rrtv.cz/cz/ licenci na satelitní vysílání, budeme to moci z Astry poslouchat. Jsou dovolené a RRTV si dává na čas úplně se vším.
uživatel
JoséBrtník
24.08.2009, 21:22.21

@pm37

Neboj, dočkáš se.
;-)
uživatel
Martin79