| 24.08.2009, 18:47.56 | |
Prog. hd3Prosím o informaci kdo má orig. kartu na EURO 1080 jak je to s touto stanicí přestala nadobro vysílat nebo jde nadále ale není již součástí této placené karty?Předem dík za info. |
![]() MONY |
| 24.08.2009, 19:38.53 | |
re.presunuta na 9E čti řádně články |
![]() vaclavbrno |
| 24.08.2009, 20:28.59 | |
Prog.hd3Ale četl četl je tam jen jednička proto ten dotaz.Čily vysílá ještě prog. hd3? Předem děkuji za info |
![]() MONY |
| 24.08.2009, 22:55.13 | |
RE: Prog. hd3HD3 se, bohužel, již na satelitech nevyskytuje... |
![]() Děda Petr |