Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.08.2009, 18:47.56

Prog. hd3

Prosím o informaci kdo má orig. kartu na EURO 1080 jak je to s touto stanicí přestala nadobro vysílat nebo jde nadále ale není již součástí této placené karty?Předem dík za info.
uživatel
MONY
24.08.2009, 19:38.53

re.

presunuta na 9E čti řádně články
uživatel
vaclavbrno
24.08.2009, 20:28.59

Prog.hd3

Ale četl četl je tam jen jednička proto ten dotaz.Čily vysílá ještě prog. hd3? Předem děkuji za info
uživatel
MONY
24.08.2009, 22:55.13

RE: Prog. hd3

HD3 se, bohužel, již na satelitech nevyskytuje...
uživatel
Děda Petr