| 24.08.2009, 19:47.05 | |
Vantage 8000S (SR 33483 in C band,SR 44950 in Ku)Zdravim,ma moznost niekto vyskusat prijem z druzice Express AM 22 53*E frekvenciu: 11044 V, SR 44950 FEC 3/4. Je to dost vysoka prenosova rychlost, tak ci to zvladne a nie su s tym problemy (vypadky a pod). Ak ma niekto este C pasmo, tak aj prijem z Express AM1 40*E fr: 3675 R, SR 33483 FEC 7/8. Este by ma zaujimalo, ako sa voli FEC. Ako som videl z niekolkych video ukazok, tak je tam iba DVB S a DVB S2. Niekedy je vyhodnejsie nastavit parametre manulane, pretoze sa osobne venujem prijmu scpc stanic a prijmu v C pasme. Doteraz pouzivam Nokiu 9600 a plna spokojnost. Tak hladam nieco podobne s jej moznostami. DM 8000 zatial nepripada do uvahy. Mnohokrat vdaka za kazdu informaciu. |
![]() sato |
| 24.08.2009, 19:52.04 | |
RE: Vantage 8000S (SR 33483 in C band,SR 44950...Oboje jede bez problemu, osobne testovano. |
![]() 007 |
| 24.08.2009, 19:56.36 | |
Vantage 8000A co povies na to "inteligentne" volenie FEC?Na Nokii je radsot lovit signaly v Ku ci C pasme najma kvoli plnemu manulanemu zadaniu hodnot. Nejaky komentar? |
![]() sato |
| 24.08.2009, 21:11.09 | |
to satoKdyž musíš nastavovat vše ručně, dokonce i FEC, tak s toho máš radost jo? No tak to jsi asi velice veselý člověk, když se raduješ s toho co někteří proklínají ;-)Já ti řeknu, jak lovím signály já. Zapnu SBS u svého druhého, 4 roky starého receiveru COMAG sl 65 za dvanáct set Kč, počkám pár minut, a najde to vše co vysílá na dané družici. Tomu říkám LOV :-) Bohužel můj VANTAGE 7100S má jen BlindScan, to by člověk zapustil kořeny, než by dokončil scanování :-D |
![]() Martin79 |
| 24.08.2009, 21:25.41 | |
Martin79Ide mi tu o ine a o tom co ja povazujem za prioritu sa tu nechcem bavit...Ja nelovim baliky na Hot Birde ci Astre :)..ale obcas SCPC stanice vzdialene od seba iba zopar Mhz v tej istej polarite a niekedy aj s takym istym SR. Potom iba napriklad manualne zadanie Audio PID Video VID a NIT su velkou pomocou, najma ak je signal slaby u jednej z nich. Kazdy vsak uprednostnuje nieco ine. |
![]() sato |
| 24.08.2009, 21:33.46 | |
to satoPokud znáš parametry TP tak ano. Ale co když chceš ulovit přenosovou linku o které nic nevíš? On je opravdu lov a LOV. Ale na lovci záleží, jaké zvolí zbraně, to máš pravdu ;-) |
![]() Martin79 |