Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.08.2009, 21:14.24

ARD a ZDF HD _ velké zklamání

Teď jsem přišel k televizoru a vidím, že na ZDF opakují smyčku jako před 10 dny a ADR nějaká statický nápis. Přišlo mi to líto a jdu sem k vám uronit slzu :scared: :ogre:
uživatel
Nervoš
24.08.2009, 21:20.50

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

teď zas musiš počkat do zimni olympiády zase bude hdtv :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
papay
24.08.2009, 21:49.58

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

já si počkám. zatím si krátím čas torpédováním spojeneckých plavidel v silent hunter III. sieg heil! :laughing:
uživatel
vortimond
24.08.2009, 22:10.02

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

Jak málo stačí k dětské radosti :laughing:
uživatel
Tomik535
24.08.2009, 22:35.45

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

mě jako televizního maniaka urazí spíš vždycky nějakej film, než kecy na fórech. když se v tom poznám. když si to dělá prdeI z mých nejnitřnějších charakterových vlastností, jako je třeba moje vrozený nadšení pro každou věc, kterou se zabývám. tenhle film mě urazil natolik, že mě až pobavil. myslím, že je to hodně nedoceněný, nepochopený a geniální dílo:
www.csfd.cz/film/8744-cable-guy-the-cable-guy/
uživatel
vortimond
24.08.2009, 22:42.31

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

Neviděl jsem. Ale "Keryho" můžu. Maska je maska.
uživatel
Tomik535
24.08.2009, 23:02.57

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

to se mi hrozně líbí na tý holywoodský filmařský škole, že oni dokážou vyrábět žánry jako "lehká psychologická komedie" nebo "art deco comix" a takovýhle šílenosti.
uživatel
vortimond
24.08.2009, 23:30.57

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

The Cable Guy je klasika :))) R^
uživatel
alda
25.08.2009, 09:21.19

Re:

Od 4. do 9. září bude opět HDTV na obou programech k příležitosti Veletrhu IFA Berlin.
uživatel
sat1
25.08.2009, 09:36.11

RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamání

a bude i forman (na einsfestival)
uživatel
vortimond