| 24.08.2009, 21:14.24 | |
ARD a ZDF HD _ velké zklamáníTeď jsem přišel k televizoru a vidím, že na ZDF opakují smyčku jako před 10 dny a ADR nějaká statický nápis. Přišlo mi to líto a jdu sem k vám uronit slzu :scared: :ogre: |
![]() Nervoš |
| 24.08.2009, 21:20.50 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníteď zas musiš počkat do zimni olympiády zase bude hdtv :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() papay |
| 24.08.2009, 21:49.58 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníjá si počkám. zatím si krátím čas torpédováním spojeneckých plavidel v silent hunter III. sieg heil! :laughing: |
![]() vortimond |
| 24.08.2009, 22:10.02 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníJak málo stačí k dětské radosti :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 24.08.2009, 22:35.45 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamánímě jako televizního maniaka urazí spíš vždycky nějakej film, než kecy na fórech. když se v tom poznám. když si to dělá prdeI z mých nejnitřnějších charakterových vlastností, jako je třeba moje vrozený nadšení pro každou věc, kterou se zabývám. tenhle film mě urazil natolik, že mě až pobavil. myslím, že je to hodně nedoceněný, nepochopený a geniální dílo:www.csfd.cz/film/8744-cable-guy-the-cable-guy/ |
![]() vortimond |
| 24.08.2009, 22:42.31 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníNeviděl jsem. Ale "Keryho" můžu. Maska je maska. |
![]() Tomik535 |
| 24.08.2009, 23:02.57 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníto se mi hrozně líbí na tý holywoodský filmařský škole, že oni dokážou vyrábět žánry jako "lehká psychologická komedie" nebo "art deco comix" a takovýhle šílenosti. |
![]() vortimond |
| 24.08.2009, 23:30.57 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamáníThe Cable Guy je klasika :))) R^ |
![]() alda |
| 25.08.2009, 09:21.19 | |
Re:Od 4. do 9. září bude opět HDTV na obou programech k příležitosti Veletrhu IFA Berlin. |
![]() sat1 |
| 25.08.2009, 09:36.11 | |
RE: ARD a ZDF HD _ velké zklamánía bude i forman (na einsfestival) |
![]() vortimond |