| 25.08.2009, 07:41.01 | |
30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Asi od září bude tento seriál na Joj Plus. |
![]() ivo2001 |
| 25.08.2009, 07:59.45 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !R^ Muj nejzamilovanější seriál.Nejlepší české kriminálky které kdy byli natočeny.To že to bylo trohu překroucený realitně je věc jiná už... A dojímají my ty kecy lidí co to straaašně odsuzujou že je hanba na to koukat. |
![]() pat |
| 25.08.2009, 08:01.45 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !já ked som to videl 1x tak som mal pri tom zimovriavky R^ |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 08:09.04 | |
patNaprosty souhlas. Az na dva, tri dily to je vybornej filmarskej pocin. Rad se na to zase kouknu. |
![]() Saxon |
| 25.08.2009, 08:16.28 | |
RE:špičková kamera a hudba |
![]() habr |
| 25.08.2009, 08:26.38 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Pánové taky souhlas všechny díly mám na dvd |
![]() jackino |
| 25.08.2009, 08:32.14 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !ty první nejsou až tak dobrý, ale postupně se to výrazně zlepšuje. skvělý bondovky :)) |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 08:33.18 | |
re:Akorát ho měli natočit na lepší materiál,myslím,že to je BetaCam,kdyby to bylo jako třeba Chalupáři,kteří třeba na Nově HD nemají chybu.Nebo Návštěvníci,Arabela,Pan Tau a další,což byly koprodukce se západním Německem a mnohdy se točily na film.Na JOJ to bude obdařené piktogramem 15,takže to mne jistě od sledování odradí,stejně jako všechny slovenské tv.Ten zákon nechápu.. :(( |
![]() lubbik |
| 25.08.2009, 08:39.05 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !To já si počkám, až to dá ČT v HD. Aby mi neunikly ani ty nejmenší podrobnosti, jak to vlastně bylo v osmašedesátým... |
![]() KOTAZ |
| 25.08.2009, 08:56.01 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !nejoriginálnější je asi seriál létající čestmír. naprostá šílenost, odkud to se vzalo ... záhada. a tolik narážek na drogy v seriálu pro děcka, to se jen tak nevidí. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 09:19.20 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !To je fakt, Cestmir hulil kazdou chvili. ;) A co takovy Okres na severu, Inzenyrska odysea, Muz na radnici, Bambinot, to byla dila... ;P |
![]() Saxon |
| 25.08.2009, 09:24.43 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !nebo návštěvníci. lehce nejlepší sci-fi seriál vůbec. ožralej dědek drchlík jako filosof, věrohodnější než cokoliv jinýho. dvořák se tam taky našel a hrál dobře, protože mu to sedělo. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 09:25.28 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Možná by vám ty Zemanovy vychcaně pokroucené propagační filmy nepřipadly tak veselé, kdybyste:- měli vlastního dědu, kteréhop dostal do kriminálu komunistický provokatér - měli strejdu, který lítal bombardérem z Anglie nad Německo, a pak musel z této země utíkat, aby si zachránil holý život - měli kamaráda, co se oběsil poté, co mu sebrali rodinnou fabriku - viděli na vlastní oči beznaděj po příjezdu ruských tanků - znali osobně ty hajzly, kteří byli vždycky hajzli, ale hned po příjezdu pochopili jak to bude, a okamžitě začali likvidovat všechny okolo sebe (a hlavně nad sebou), kteří měli jenom trochu cti v těle - měli děti, které nemohly studiovat jenom proto, že měly nějaké rodiče - měli děti, které zavírali jenom proto, že nosily džíny a dlouhé vlasy Obecně bych řekl, že pozitivní propagační filmy z doby Protektorátu byste krutě odsoudili, kdyby teď hctěl někdo opuštět, jak bevz byl velký führer. Ale mohu vás z vlastní zkušenosti ujistit, že Protektorát byla celkem pohoda, proti tomu, co se dělo mezi roky 1948-1989. Nebyl to takový vnitřní hnus, i když to byl hnus. Není jedno, jestli vás znásilní cizí chlap, nebo vlastní otec... Nic z toho, co v tom Zemanovi je, není pravda. Všechno, každý jeden díl, je ideologicky zaměřený, a schválně postavený tak, aby měl propagandistické dopady. I ta nejkriminálnější Sekera má tento hrubý podtext. Bohužel to nejde bez komentáře odhalit, třeba jak a proč fungovala Pomocná stráž VB na vesnicích. A komentář vždycky zavání mentorováním. |
![]() Antonín |
| 25.08.2009, 09:29.51 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Tak já mám celou sérii taky na DVD.Jen jsem zvědavý,jestli to budou přerušovat reklamou tak jako Inženýrskou odyseu a jak to bude ta jejich hlasatelka uvádět :)) Jinak souhlas,až na pár slabších dílů výborný seriál samozřejmě poplatný době svého vzniku,ale skvělá nostalgie. Soudruh Kysela z Lokomotexu Praha. |
![]() stapa |
| 25.08.2009, 09:34.02 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Naprosto souhlasím s Antonínem! Ani z legrace bych podobná svinstva nechválil. Není to jen věc vkusu, takové postoje vytváří dojem, že se s propagačním "dílem" STB ztotožňujete. |
![]() knawi |
| 25.08.2009, 09:42.13 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Anotníne ještě jsi zapoměl na tu povídačku o Tvém strejdovi co ho v 50.letech stíhali za to že na vesnici ničil elektrické transformátory aby nemohla být schůze v místní hospodě..to jsi už taky jednou dával do placu.Postižená a stíhaná byl za komunismu ne jen tvoje rodina byli i jiné další a statečnější rodiny.. Ale my se tu bavíme o kvalitě seriálu(jak byl natočen) nikoliv o jeho překroucené obsahu.To už je věc vedlejší. |
![]() pat |
| 25.08.2009, 09:43.29 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Je třeba to brát s velkým nadhledem tak jako všechny ideologicky zabarvené seriály a filmy vzniklé před rokem 1989 a pokusit se číst mezi řádky.Třeba Inženýrská odysea dokonale odhaluje neschopnost tehdejšího národního průmyslu.A v Zemanovi se toho také dá dost najít. |
![]() stapa |
| 25.08.2009, 09:47.19 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !já si myslím, že dávat ten seriál vůbec do souvislosti s dobou kdy se ty jednotlivý díly měly jako odehrávat, je asi dost směšný. ale tenkrát se natáčely hodně dobrý věci, to se nedá popřít. ty pozdější díly mají celekm unikátní atmosféru, dobrá hudba, podobá se to pak těm bondovkám, což je tady u nás ojedinělej žánr. to co se produkuje dneska, to je hrůza. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 09:49.10 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Je potřeba rozlišit, co je ztvárňováno a jakým způsobem je to ztvárňováno,nikdo určitě nepochybuje o tom, že je to propagandistický film, ale žijeme přeci jen v jiné době. Ono ty americký (nevhodné slovo) tou propagandou občas zaváněj taky. Jinak to vidím na top téma tohoto měsíce. |
![]() triumf |
| 25.08.2009, 09:53.16 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Major Zeman je kounisticka rozpravka. Nevidim na nom nic zavadne. Skor ma vytacaju niektore dokumenty. Napriklad teraz cez vikend davali na Z1 rusky dokument o 68. To bola znoska kecov a klamstiev. Dokonca tam rozpravali byvaly komunisti ktory mali dostat minimalne dozivotie a teraz si v klude dozivaju vo svojich vilach ako napr. Vasil Bilak. To mi zacal rozum stat nad ich teoriami. Na zaver z toho vyslo ze nas prisli oslobodit od zlych diktatorov (Dubcek a spol.) A to bol dokument natoceny koncom 90-tych rokov!!! :scared: |
![]() PEPE8989 |
| 25.08.2009, 09:56.13 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Naopak, vytrhnout seriál ze souvislosti s dobou nejde. Jsem si jistý, že mnoho lidí svoje "znalosti" o těch časech čerpá. Stejně jako většina národa má historické povědomí založené na Starých pověstech českých od Jiráska (kdyby aspoň na Palackém). |
![]() knawi |
| 25.08.2009, 09:59.21 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !oni ty starý pověsti český podle mýho názoru vystihujou asi mnohem spíš atmosféru doby, o který se tam píše, než cokoliv jinýho. to je na tom právě zajímavý. že často to, co je vymyšlený nebo lživý, je mnohem pravdivější zase v jinejch aspektech. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 10:07.21 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Jen si vzpomeňte jak svého času pan Železný brojil proti tomuto seriálu a jiným podobným z dob sociálismu,že na Nově nikdy!Pak se ukázalo,že sám má velký kus másla na hlavě.Ted běží vesele Chalupáři a trhají rekordy ve sledovanosti :) |
![]() stapa |
| 25.08.2009, 10:07.55 | |
@AntonínJak se neshodneme v názoru na HD, tak v tomto případě jednoznačně R^ |
![]() Chercheur |
| 25.08.2009, 10:17.39 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !socialistickej realismus, to je dneska umělecká epocha, která nepobrala zrovna moc vkusu, ale zase na druhou stranu by se dnešní tvůrci mohli v lecčems klidně inspirovat. to co se dneska produkuje je povrchní a vůbec se to nezabývá nějakým vnitřním životem postav. žádná politika už do toho dávno nepatří, po těch 20 letech. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 10:19.43 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !...a nemám rád herce L.Mrkvičku, neboť tento seriál mi odhalil v plné nahotě jeho pokřivený, amorální a patolízalský charakter. Ještě že v dalších dílech (již z dob národního obrození) sklidil co zasel. Jediné co tomuto špicovému normalizačnímu thrilleru chybělo, byla herecká neúčast Jiřiny Švorcové, mohl by snad existovat vůbec větší happyend nežli její manželsko-ideologické a sexuální spojení s mjr.Zemanem v závěrečném díle? |
![]() KOTAZ |
| 25.08.2009, 10:24.10 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !@lubbikTobě ještě není 15 ;) |
![]() Tomik535 |
| 25.08.2009, 10:27.36 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Pokud vám jde o techniku provedení díla, tak v tom případě nerozumím, že nežádáte, aby byly promítány i filmy Leni Riefenstahlové. Z hlediska filmově-technického asi tak milionkrát lepší, než celý Sequensův seriál, který mimochodem žádným zásadním filmovým dílem není. Nevím, kde jste k tomu došli, že to je nějak filmově zajímavější.Že by to bylo zase jenom nacpané do hlavy, aniž byste si toho všimnuli...co všechno vám takto bolševici nacpou do hlavy? P.S. Jiráskovy Staré pověsti české jsou blbost jak vrata. V podstatě jedna velká nepravda, historický a věcný nesmysl. Snad jenom v místech, kde se aspoň trochu přidržuje Kosmovy kroniky to dává nějaký smysl. Jestli něco z toho vnímáte jako historický popis, pak knawi má pravdu. 2Chercheur: já nemám žádný názor na HD. To si nějak pleteš. HD rulezzz. Za to já nemůžu, nemám na tom žádný podíl. To je jako bych měl mít názor na východ Slunce... |
![]() Antonín |
| 25.08.2009, 10:30.51 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !já jsem rozhodně všema deseti pro, aby se promítaly filmy Leni Riefenstahlové. do tohodle prostě politika NEPATŘÍ. vadí ti něco na řeckejch sochách nějakejch diktátorů a masovejch vrahů? |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 10:42.50 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Kdyby nic jiného tak je to nostalgická přehlídka umění našich předních herců at´ hráli z přesvědčení nebo z donucení.Mnozí už nejsou na živu. |
![]() stapa |
| 25.08.2009, 10:46.04 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !ivo2001:Načo tu zasieraš forum nejakým hlúpim serialom.Toto sa nedalo pozerať ani za totality taka píčovina jak rampa. Antonín má pravdu. Rv :8) |
![]() fsat |
| 25.08.2009, 10:56.20 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !a jako vrchol: to co tady kritizujete, tak se dnešní česká televize snaží neuměle napodobit v nudnejch seriálech jako např. Hraběnky, kde se zase naopak vyskytuje nějakej boržoazní vesnickej strejc, kterej zkupuje celou vesnici i s okolím a zakládá tam jakýsi rodinný JZD :laughing: :laughing: |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 11:03.35 | |
RE:Proto píšu že kamera a hudba je špičková,měl jsem taky dědu kterému jak začaly v Německu koncentráky zavřely mu kamráda žida ,byl mladý nic o tom nevěděl,žil si bezstarostný život,motorky atd. zjistil si kde je kamarád zavřený jel se zeptat kdy ho pustí ,málem se nevrátil domu,ten samí děda ve 45 se šel podívat 100 km pěšky jak hoří,padl Berlín ,nikdo tomu nevěřil propaganda jela až do konce.Jako čeští němci odešly do Německa v době krize,vrátily se do čech až hodně po válce,kvuli babičce která byla na pul polka - češka a v Německu byla nasazená.Táta který se narodil v Německu ve 43 mi ještě vyprávěl jak jezdily tranvaje z východního do západního Berlína než to zazdily,vždycky si na to z nostalgie vzpoměl při Zemanovi.Bratr dědy lítal v luftwaffe,před válkou si vzal němku a musel narukovat,to byla potvora ,dozorkyně v koncentráku,jejího otce nějaká velká (nevhodné slovo) v SS,pověsily poláci ve Warszawě.Zase kdyby se nevrátily tak jsem se nenarodil.Druhý děda obsazoval ve 45 pohraničí jako financ,jak se zakládaly JZD měl hlídat (nevhodné slovo)e ale přece nebude střílet do lidí které znal,sousedu atd. odvezly ho do Bratislavy před soud,ten ho osvobodil,kdyby ho soudily v čecháh v té době dostal špagát.Ze státní služby odešel a s politikou už nechtěl nic mít až do smrti. |
![]() habr |
| 25.08.2009, 11:04.30 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Bíčboži no.1 |
![]() pierrepetr |
| 25.08.2009, 11:07.54 | |
RE:Tak už k.o.m.o.u.š. a s.v.i.n.ě. jsou nevhodné slovo? |
![]() habr |
| 25.08.2009, 11:11.07 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !mě spíš překvapuje, že r.a.s.i.s.t.a je taky na seznamu |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 12:38.24 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !dnesna doba tiez nie je najstastnesia, hlavne ma mrzi ako sa prehlbuje rozdiel medzi bohatymi a chudobnymi a mizne stredna vrstva |
![]() mjamriska |
| 25.08.2009, 12:43.58 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Perfektě zvládnutá komunistická propaganda.Po filmové stránce teměř skvělé.Srdce straníků musela plesat ,když viděli jak jsou dokonalý.Škoda ,že se jaksi zapomělo na ty co to odsr... |
![]() namtas |
| 25.08.2009, 12:51.17 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Antoníne -naprostý souhlas.Podle mne,vysílání takových "seriálů" je trestný čin - podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka |
![]() Antoš |
| 25.08.2009, 14:29.17 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !já si myslím, že v tomhle by s tebou antonín nesouhlasil, kámo. pochybuju, že by schvaloval jakousi obdobu komunistický cenzury naruby, spíš na tom seriálu nevidí nic zajímavýho. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 14:33.26 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Dle vkusu kazdeho soudruha,ja patrim k tem soudruhum,kteri tento serial maji radi,jakozto ,jak bylo nekolikrat uvedeno,pro vybornou kameru,hudbu realne exteriery.V zadnem pripade neschvaluji jakekoliv komunisticke (neb jine totalitni) excesy,avsak urcite neni vsechno cernobile.My cesi (samozrejme zase,ne vsichni) se bohuzel vyznacujeme prikladnym vlezdoperdelismem ,ktery fungoval ( je a snad nebude) poplatne kazde dobe a rezimu.Nekde jsem cetl,ze samozrejme za monstroznimi procesy a dalsim,byli pravi sovetsti bolsevicti poradci (napr.Rajcin a spol.),kterychzto metody nasi spoluobcane (ochotne) vylepsili.I socialismus sehral na poli dejin jakousi roli,totiz i coz jsme jeste netusili,ze tamejsi soudruzi byli skoro bridilove oproti soucasnym americkym soudruhum :).Proto musime my zatizeni umrit a cca az 7-8 generace bude snad u nas nachazet vyvazene pohledy. Jak prohlasil svedek Jan Zeman:Pravda je jen jedna:) Kdo chce at se diva,kdo nechce at ne. |
![]() hdpe |
| 25.08.2009, 14:37.44 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Nutí někdo někoho na to koukat? :-/Tolik keců pro nic. |
![]() Tomik535 |
| 25.08.2009, 14:55.06 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !samozrejme ze je to profesionalne natocene a vyborne obsazene vzdyt si to objednal minuly bolsevicky rezim na oslavu sveho zrudneho vladnuti.je to oslava socialismu,boje proti tridnimu nepriteli a vlastnimu lidu kteri mysleli trosku jinak. :lookaround: |
![]() image |
| 25.08.2009, 14:59.35 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Podle mne je ten serial výborný a to i z hlediska historického.Dobře vystihli formování bezpečnostního aparátu Když jsem ho sledoval bylo mě 17 let a nikdy mě nenapadlo hledat v jeho obsahu nějaký politický podtext a myslím,že i většina národa to tak brala.Kdyby Železný neodvysílal pozdější názory,že šlo o nejpropagandističtější dílo svého druhu u nás,tak by nikdo proti tomuto seriálu nic nenamítal.O proti dnešním filmům jako třeba nedělní Anglické jahody je tento seriál super. Toť můj názor. R^ |
![]() Jarous |
| 25.08.2009, 15:02.24 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !podle mě za tím bude (že ten seriál po 20 letech vyvolává takový emoce) že po změně režimu se ta jednodušší a samostatně nemyslící skupina lidí, který v podstatě následujou to, co se jim vykládá v televizi, přesunula do řad příznivců ODS. a oni mají strach, že by pro ně tahle propaganda mohla být matoucí. protože jinak nechápu. kdybych věřil, že naprostá většina lidí se skládá ze samostatně uvažujících tvorů, tak by mi v životě nemohlo vadit, ať se v televizi vysílá cokoliv. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 15:07.09 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !.............. :fuming: ;P :zombie: :dead: :scared: :ogre: |
![]() image |
| 25.08.2009, 15:08.29 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Já zase nechápu proč zrovna do ODS, ale to je tvůj názor, já bych v tom žádnou stranickou ppříslušnost neviděl. Jinak s poslední větou souhlas, pokud si tu stanici nemusíš platit koncesionářskými poplatky.. |
![]() Tomik535 |
| 25.08.2009, 15:22.33 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !no právě. ono je v tom až tolik politiky, že ČT tu dobu kompletně v podstatě ignoruje, když nepočítáš dokumenty :laughing: tam vzniká nová hraná tvorba, která se odehrává v období první republiky nebo krátce po válce. a pak tam máš tvorbu, která se odehrává v době po roce 89. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 15:23.30 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Jak napsal vortimond: Se zákazem čehokoliv určitě nesouhlasím.Jsem proti zákazu komunistické strany. Jsem proti jakémukoliv trestání slova. Ale jsem pro velmi přísné trestání činů. Takže členové komunistické strany z let 1948-1989 by všichni, jeden po druhém, měli být potrestání. Začít by se mělo od nejvyšších funkcionářů a pokračovat až dolů a dolů. Jenže vzhledem k systému promlčení je již pozdě. Nemá smysl dělat z jejich tehdejších lotrovin nepromlčitelné činy. Stran toho seriálu si myslím, že: - je to velice lstivá manipulace (a je to krásně na Jarousovi vidět, jak to bezvadně fachčí). - tudíž by bylo fér to doprovodit dodatkem nebo radši předmluvou - natočit vždycky jenom pár faktů, pár údajů o daných manipulacích, třeba u té Sekery vystupuje pokud se pamatuji místní Pomocná stráž VB. Stačilo by objasnit, že to byl účinný systém bonzáků, a jak fungoval. Že to nemělo žádnou pořádkovou funkci, ale že šlo jenom o součást represívního aparátu zastrašujícího lidi. - filmařsky je to poměrně průměrné dílko, to, že se o tom říká, jakože je to dobré, je jenom další účelová manipulace, aby se to obhájilo. Je to třeba horší, než Hříšní lidé téhož autora. A to je taky takový ... no skoro bezcenná malináda. |
![]() Antonín |
| 25.08.2009, 15:30.23 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !"Takže členové komunistické strany z let 1948-1989 by všichni, jeden po druhém, měli být potrestání. Začít by se mělo od nejvyšších funkcionářů a pokračovat až dolů a dolů."uff, todle je blbost, vis kolik lidi bylo v komunistickej strane a ani muche neublizili? za co by tydle lidi jako mneli bejt potrestani? snad bych se zamyslel nad cleny STB, a jejich prisluhovace, a ne nad radovym komunistem, ktery byl rad ze je vubec rad... s touhle idei, po x-letech by nekdo mohl napsat ze kdo byl clenem te ktere strany po 89 patri do kriminalu, cize blbost cislo 2 nelze nektere veci zevseobecnovat... a k serialu: forma vyborna, obsahove si zaspominame na casy davno minule, kdyz se jeste rikalo dobry den soudruho, dobry den soudruzko, a cest praci nevynimaje ;) |
![]() alfasex |
| 25.08.2009, 15:38.18 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Tak tady to ted bylo receno presne.Ti komunisti meli byt potrestani. Tim by jejich zlociny byly uzavreny a pak se muze vysilat i takovato vec z one doby. Ovsem oni potrestani nebyli a stale skodi dobrym mravum a v takoveto atmosfere je vysilani takovych del ospravedlnovanim jejich konani. |
![]() saul |
| 25.08.2009, 15:39.12 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !je dobrý si uvědomit, že většina národa v tý době komunismu vyrůstala. já taky. a docela bysme uvítali, kdyby ČT třeba vyprodukovala něco, co by se v týhle době odehrávalo. ale protože to je tabu, tak nám nezbývá nic jinýho, než sledovat tu tvorbu komunistickou. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 15:54.23 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !ČT už asi nic pořádného nevyproduktuje protože nemá herce,kteří by to dokázali tak dobře zahrát a zrežírovat.Filmy natočené v posledních 10ti letech jsou jen slabým odvarem toho co se točilo dříve. |
![]() Jarous |
| 25.08.2009, 16:05.02 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Možná by bylo zajímavé natočit majora Zemana po 30ti letech,jak se formovala policie v tomto období.To by mohl být dobrý thriller. :laughing: |
![]() Jarous |
| 25.08.2009, 16:08.51 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !fakt že jo ale. natočit něco z tý doby, ale né tolik politickýho, to vždycky dopadne blbě :laughing: většinou hůř než ten originál |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 16:10.06 | |
major Zeman v záříUž se na něj těším,na ten seriál o Sboru národní bezpečnosti,jenom mne mrzí,že p.Brabec se od tohoto seriálu odtahuje,on sám na tomto hereckém počinu velmi profitoval ! R^ |
![]() karxyz |
| 25.08.2009, 16:12.36 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Myslim,ze je tu moc politiky.Kazdy pozera to co uzna za vhodne.Kazda doba sa prejavi v danom case natocenom filme,pokial ma plnit aj urcitu propagandu.Nikto nema pravo sa povazovat za vacsieho demokrata.Osobne tragedie su smutne,ale su v kazdom rezime,len zasiahnu inu cast obyvatelstva.Nezavisle na rezime,obycajne kto cura proti vetru skonci mokry.Nakoniec ked porovnam ramba a ruskeho partizana,ktory vreckovym nozikom likvidoval nemecke tigre,asi velky rozdiel v tom nebude. :-/ |
![]() liquere |
| 25.08.2009, 16:20.49 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !ach jo... |
![]() knawi |
| 25.08.2009, 16:26.24 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Mně učil dějepis na střední škole učitel, na kterého nezapomenu dosmrti. Ten řekl, že dějiny od roku 1948 nás učit nebude, protože neví co je pravda. Pravda se ukáže až potom, kdy všichni mocipáni té dané doby zemřou a nemůžou silou historii zkreslovat k obrazu svému. To platí i dnes,protože kdo zkresloval historii v minulosti na to doplatil a kdo ji bude zkreslovat i nyní na to doplatí taky. Ten učitel se nebál vyslovit svůj názor ani za tvrdého komunistického režimu, nebál se ani těch některých mých spolužáků, kteří měli rodiče nahoře, nikdo jej neudal a na něj rád vzpomínám a řídím se jeho heslem, že pravda se uvidí ,to ukáže čas. A zároveň se divím těm, kteří se bojí těch seriálů,protože pokud se budou mít obyčejní lidé v tomto režimu dobře, tak nebudou vzpomínat na doby minulé a nebudou volit komunisty. Když se bude mít obyčejný lid špatně , tak se není co divit, že tonoucí se i stébla chytá. |
![]() Satmen |
| 25.08.2009, 16:48.18 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !politika byla je a bude hnus, na tom se nic nezmění. Já nesouhlasím s obsahem ale musím pochválit spracování, režii a ... To že je to politický hnus si snad každý člověk obdařený rozumem uvědomí. Stejně je to svinstvo, jak tel. stanice profitují z takovéhle diskuse, vždy když něco podobného zařadí do vysílání, tak se strhnou debaty všude možně. A reklama zadarmo !!! |
![]() pepiino |
| 25.08.2009, 17:28.57 | |
Major ZemanNaprostý souhlas s Antonínem těm co tu chválí tento naprostý škvár doporučuji si přečíst knihu od pana J.Pospíšila "Hyeny" tam se dozví o všech svinstvech některých čecháčků za okupace tak i za masového vraha Gottwalda. |
![]() MONY |
| 25.08.2009, 17:58.40 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Já bych řekl,že jedinej "satmen" promluvil k věci.Historie se musí hodnotit s odstupem a se všemi souvisejícími událostmi-bohužel-........ R^ |
![]() zzaner |
| 25.08.2009, 18:28.24 | |
Magor ZemanSouhlasím s Antonínem. Je to jeden velký bolševický hnus. Rv Rv Rv |
![]() budos |
| 25.08.2009, 18:33.57 | |
RE: 30 případů majora Zemana - na Joj Plus !Tady se jenom bavite o politice a tohle forum na to neni urcene. Porusujete pravidla fora, zaviram vlakno.JOJ+ ma i bude mit sledovat super, at se to nekterym libi nebo ne ... je to vyborny kanal, stare ceske serialy jsou velmi vyhledavane, zadne debaty o serialech tam nepatri, to je uplny nesmysl, to uz jednou CT chtela zavest a jak to dopadlo .... |
![]() 007 |