Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2009, 09:11.45

Dnešní výluka vysílače Praha město Žižkov

"Výluka se uskuteční v čase od 6:00 do 15:00 a týká se vysílačů všech digitálních sítí - sítě 1 na 53. kanále, sítě 2 na 41. kanále a sítě 3 na 59. kanále," uvedla mluvčí Českých Radiokomunikací Marie Fianová. Výluka se týká pouze digitálního televizního vysílání, rozhlasové FM vysílače zůstávají nadále v provozu.

"Diváci, kteří přijímají digitální signál z žižkovského vysílače, mohou po dobu výluky dočasně přijímat signál z několika dalších vysílačů - středočeského Cukráku a Mezivrat (Votice), v některých případech i z Bukové hory," dodala mluvčí ČRa. Digitální síť 3 bude možné v Praze přijímat na kanále 46 z původních vysílačů společnosti Czech Digital Goup na Ládví, Strahově a Zeleném Pruhu.

Výluka se rovněž nebude týkat digitální sítě 4, kterou provozuje z vysílače v Olšanské ulici společnost Telefónica O2.
----------------------------------------------------------
Takže si mužete lehce přesvědčit odkud chytáte signál. :)))
uživatel
alda