| 25.08.2009, 09:11.45 | |
Dnešní výluka vysílače Praha město Žižkov"Výluka se uskuteční v čase od 6:00 do 15:00 a týká se vysílačů všech digitálních sítí - sítě 1 na 53. kanále, sítě 2 na 41. kanále a sítě 3 na 59. kanále," uvedla mluvčí Českých Radiokomunikací Marie Fianová. Výluka se týká pouze digitálního televizního vysílání, rozhlasové FM vysílače zůstávají nadále v provozu."Diváci, kteří přijímají digitální signál z žižkovského vysílače, mohou po dobu výluky dočasně přijímat signál z několika dalších vysílačů - středočeského Cukráku a Mezivrat (Votice), v některých případech i z Bukové hory," dodala mluvčí ČRa. Digitální síť 3 bude možné v Praze přijímat na kanále 46 z původních vysílačů společnosti Czech Digital Goup na Ládví, Strahově a Zeleném Pruhu. Výluka se rovněž nebude týkat digitální sítě 4, kterou provozuje z vysílače v Olšanské ulici společnost Telefónica O2. ---------------------------------------------------------- Takže si mužete lehce přesvědčit odkud chytáte signál. :))) |
![]() alda |