| 25.08.2009, 09:33.38 | |
Discovery World,Sience ,Action,Comedy,Cine Starnevie prosím niekto či budú v Digi Tv vysielať tieto programy z Sk alebo Cz zvukovou stopou ? lebo počnúc na všetkých programoch Od Worldu atď dávajú celkom v pohode dokumenty ,len čo z toho keď nerozumiem po anglicky tak mi to je akurát tak na prd. |
![]() Sk Jano |
| 25.08.2009, 09:36.32 | |
RE: Discovery World,Sience ,Action,Comedy,Cine...ne lebo to je pre rumunov |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 10:53.58 | |
RE: Discovery World,Sience ,Action,Comedy,Cine...ale DiscoveryWorld a tieto nie su len pre Rumunov ale aj pre SK a Cz abonentov . a ty čo nevedia po anglicky ako ja by sa tam dosť hodil dubing ,ktorému by som rozumel aj ja. |
![]() Sk Jano |
| 25.08.2009, 11:43.58 | |
RE: Discovery World,Sience ,Action,Comedy,Cine...dobře, že to tam vůbec je. lepší anglicky, než vůbec. jiný platformy ti místo toho dají cokoliv, na kvalitě nazáleží, hlavně aby to mluvilo česky. |
![]() vortimond |
| 25.08.2009, 13:12.34 | |
RE: Discovery World,Sience ,Action,Comedy,Cine...aspon mas motivaciu ucit sa anglicky, nie je to take tazke |
![]() mjamriska |