Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2009, 10:56.32

STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

Dnes ráno to potvrdili na raňajkách v STV. Práva na obe futbalové súťaže kúpili na 3 roky. Bližšie informácie potvrdia v priebehu dňa. Prvý zápas bude už túto stredu, Arsenal-Celtic... Vo štvrtok dávajú Ajax-Slovan a po ňom Žilina - Partizan...
uživatel
Paterliny
25.08.2009, 10:57.34

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

parááááda stv ide R^
uživatel
Jupi
25.08.2009, 10:59.37

re,

digi taky idě
uživatel
vaclavbrno
25.08.2009, 11:02.29

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/prva-informacia-stv-kupila-ligu-majstrov-a-aj-europsku-ligu-uefa.html R^
uživatel
fsat
25.08.2009, 11:02.32

vaclavbrno

já som to myslel na šport že ide hore R^
uživatel
Jupi
25.08.2009, 11:05.10

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

Ani sa nečudujem že sa prebrali. Keď zistili že minulý štvrtok mal program STV3 najväčšiu sledovanosť od jeho vzniku. A to len vďaka zápasom Europskej ligy.
uživatel
Paterliny
25.08.2009, 11:09.47

Paterliny

presne tak konečne zistily čo je prijorita na v tv R^
uživatel
Jupi
25.08.2009, 11:13.04

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

Dúfam že ani na hokej nezabudnú... Prvý zápas bude Skalica-Trenčín a bolo by dobré keby si zobrali príklad z ČT a vysielali z každého kola jeden zápas.
uživatel
Paterliny
25.08.2009, 11:22.21

RE:STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu!

Však ČT4 taky koupila práva na Evropskou ligu a Superpohár ;) R^
uživatel
Saták1
25.08.2009, 11:36.51

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

Skor by si mala zobrat STV priklad s toho od CT,ako sa ma komentovat a ako vysielat kvalitny zvuk.Ved sledovat ci futbal,hokej,alebo iny sport na STV,je katastrofa.Prekresleny komentator,ktory huci do vysielania,strasne nabasovany hlas,zvukova atmosfera zo stadiona potlacena,hlavne na dvojke je casto rozmazany obraz.No proste fuj ;P :fuming: Este stastie,ze existuje Ceska Televizia,lebo inac by ma pri pozerani sportu na STV slak trafil R^ :))
uživatel
Power150
25.08.2009, 11:46.38

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

ja osobne cesky komentar nemusim...prilis nudny, nezazivny, to uz rovno bez ...nasi komentatori idu zda sa cestou juznej ameriky - gooooooooooooooooooooooooooooool!! :D a to sa mi paci.

Obraz, na STV skutocna hroza..a to mi uz pred rokom povedali ze to idu zmenit, nove trasy, kvalitnejsie atd. nic...
uživatel
quix
25.08.2009, 12:59.32

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

jj, aj mne sa páči napríklad Miklánek pri komentovaní hokeja. Proste dáva tomu život a to je paráda.
uživatel
Paterliny
25.08.2009, 13:03.21

no a prijorita pre Jupiho

by mala byť zlepšovanie sa v materinskom jazyku...
uživatel
anonym2
25.08.2009, 13:07.26

anonym2

:lookaround:
uživatel
Jupi
25.08.2009, 13:11.31

@quix

slyšel si někdy Zárubu řvát gooooooooool? To bys teprve viděl. :))
uživatel
joey
25.08.2009, 13:13.14

joey

já som ho počul ked komentoval MS v hokeji skoro som ohluchol ;)
uživatel
Jupi
25.08.2009, 13:24.05

dodatok

http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/prva-informacia-stv-kupila-ligu-majstrov-a-aj-europsku-ligu-uefa.html
uživatel
Jupi
25.08.2009, 22:56.50

RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !

načase,ale aj UPC niečo vymýšla,vid.článok na parabole... R^
uživatel
mat