| 25.08.2009, 10:56.32 | |
STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !Dnes ráno to potvrdili na raňajkách v STV. Práva na obe futbalové súťaže kúpili na 3 roky. Bližšie informácie potvrdia v priebehu dňa. Prvý zápas bude už túto stredu, Arsenal-Celtic... Vo štvrtok dávajú Ajax-Slovan a po ňom Žilina - Partizan... |
![]() Paterliny |
| 25.08.2009, 10:57.34 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !parááááda stv ide R^ |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 10:59.37 | |
re,digi taky idě |
![]() vaclavbrno |
| 25.08.2009, 11:02.29 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/prva-informacia-stv-kupila-ligu-majstrov-a-aj-europsku-ligu-uefa.html R^ |
![]() fsat |
| 25.08.2009, 11:02.32 | |
vaclavbrnojá som to myslel na šport že ide hore R^ |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 11:05.10 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !Ani sa nečudujem že sa prebrali. Keď zistili že minulý štvrtok mal program STV3 najväčšiu sledovanosť od jeho vzniku. A to len vďaka zápasom Europskej ligy. |
![]() Paterliny |
| 25.08.2009, 11:09.47 | |
Paterlinypresne tak konečne zistily čo je prijorita na v tv R^ |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 11:13.04 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !Dúfam že ani na hokej nezabudnú... Prvý zápas bude Skalica-Trenčín a bolo by dobré keby si zobrali príklad z ČT a vysielali z každého kola jeden zápas. |
![]() Paterliny |
| 25.08.2009, 11:22.21 | |
RE:STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu!Však ČT4 taky koupila práva na Evropskou ligu a Superpohár ;) R^ |
![]() Saták1 |
| 25.08.2009, 11:36.51 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !Skor by si mala zobrat STV priklad s toho od CT,ako sa ma komentovat a ako vysielat kvalitny zvuk.Ved sledovat ci futbal,hokej,alebo iny sport na STV,je katastrofa.Prekresleny komentator,ktory huci do vysielania,strasne nabasovany hlas,zvukova atmosfera zo stadiona potlacena,hlavne na dvojke je casto rozmazany obraz.No proste fuj ;P :fuming: Este stastie,ze existuje Ceska Televizia,lebo inac by ma pri pozerani sportu na STV slak trafil R^ :)) |
![]() Power150 |
| 25.08.2009, 11:46.38 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !ja osobne cesky komentar nemusim...prilis nudny, nezazivny, to uz rovno bez ...nasi komentatori idu zda sa cestou juznej ameriky - gooooooooooooooooooooooooooooool!! :D a to sa mi paci.Obraz, na STV skutocna hroza..a to mi uz pred rokom povedali ze to idu zmenit, nove trasy, kvalitnejsie atd. nic... |
![]() quix |
| 25.08.2009, 12:59.32 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !jj, aj mne sa páči napríklad Miklánek pri komentovaní hokeja. Proste dáva tomu život a to je paráda. |
![]() Paterliny |
| 25.08.2009, 13:03.21 | |
no a prijorita pre Jupihoby mala byť zlepšovanie sa v materinskom jazyku... |
![]() anonym2 |
| 25.08.2009, 13:07.26 | |
anonym2:lookaround: |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 13:11.31 | |
@quixslyšel si někdy Zárubu řvát gooooooooool? To bys teprve viděl. :)) |
![]() joey |
| 25.08.2009, 13:13.14 | |
joeyjá som ho počul ked komentoval MS v hokeji skoro som ohluchol ;) |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 13:24.05 | |
dodatokhttp://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/prva-informacia-stv-kupila-ligu-majstrov-a-aj-europsku-ligu-uefa.html |
![]() Jupi |
| 25.08.2009, 22:56.50 | |
RE: STV kúpila Ligu majstrov a Europsku ligu !načase,ale aj UPC niečo vymýšla,vid.článok na parabole... R^ |
![]() mat |