Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2009, 11:10.17

Movies 24

je to hezké oznámeni,když nejde
uživatel
Kapka6
25.08.2009, 11:25.27

RE:Movies 24

Ále jede,1W 12,531 V 23340
uživatel
Saták1
25.08.2009, 11:54.57

RE:Movies 24

Oficiálně nejde.
uživatel
kvasnak
25.08.2009, 13:07.06

RE:Movies 24

Áj,oficiálne :O :lookaround: :zombie: :scared: :sly:
uživatel
Saták1
25.08.2009, 17:17.44

13.transpondér

Momentálně je celý 13. transpondér FTA.
uživatel
kvasnak
25.08.2009, 18:28.18

RE: Movies 24

Dúfam, že až prestane ísť FTA , zostane konečne AXN CE prístupný na Sk (resp. Cz) ofi prijímačoch .
uživatel
zabo71
25.08.2009, 21:05.57

RE: Movies 24

To také doufám.
uživatel
kvasnak