Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.08.2009, 01:35.39

Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

No teda, Saxon sa nám tu objavil s novým článkom o multifocuse, tak to je paráda, len ma zajíma či ta guľatina má aj dlhodobú stabilitu a či to náporom vetra na tej guľatine nepootočí.
uživatel
satmonter
29.08.2009, 06:50.03

Téma: Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

Musím se SAXONEM souhlasit,já mám měření provedeno na italské parabole Fuba 85,držák odolný proti letošním kouzlům přírody,jinak za tu cenu jedna připomínka,mohl by být obroušen(držáky LNB,už od výrobce)to je jediná vada na kráse jinak se s ním perfektně pracuje,jednoduché upevnění a seřízení šilhání.Doporučuji.
uživatel
satanolog
29.08.2009, 10:05.05

RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

Kvalitní držák i článek.
Podobný držák jsem si zhotovil z duralové kruhové tyče o průměru 8, upínací třmeny z duralové čtvercové tyče 14, na držáky LNB jsem použil kloubovou jednošroubovou objímku s upínací hlavou M8. Cena materiálu ve Feroně je cca 100,-Kč. Kdo má pochybnosti o stabilitě může např. závitovou tyčí M5 udělat "zavětrování" mezi koncemi nosné kulatiny pro LNB a parabolou.
uživatel
lada69
29.08.2009, 11:04.15

RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

Můžete někdo prosím dát adresu prodejce a popř.cenu?
Na Google jsem nikoho nenašel.Díky.
uživatel
Wimpy
29.08.2009, 11:30.00

Wimpy

zadej - multifocus vantage
uživatel
lada69
29.08.2009, 13:48.10

Wimpy

INFINITO
uživatel
satanolog
29.08.2009, 13:49.49

RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

co takhle diskuse pod článkem? :)
Infinito.cz a tipa.eu
uživatel
Saxon
29.08.2009, 13:52.51

RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HV

http://infinito.inshop.cz/inshop/multifeedy-multifokus/vantage-multifeed-4-lnb.html,když je něškdo pohodlnej...
uživatel
satanolog