| 29.08.2009, 01:35.39 | |
Multifokální držák Vantage VT-MF4HVNo teda, Saxon sa nám tu objavil s novým článkom o multifocuse, tak to je paráda, len ma zajíma či ta guľatina má aj dlhodobú stabilitu a či to náporom vetra na tej guľatine nepootočí. |
![]() satmonter |
| 29.08.2009, 06:50.03 | |
Téma: Multifokální držák Vantage VT-MF4HVMusím se SAXONEM souhlasit,já mám měření provedeno na italské parabole Fuba 85,držák odolný proti letošním kouzlům přírody,jinak za tu cenu jedna připomínka,mohl by být obroušen(držáky LNB,už od výrobce)to je jediná vada na kráse jinak se s ním perfektně pracuje,jednoduché upevnění a seřízení šilhání.Doporučuji. |
![]() satanolog |
| 29.08.2009, 10:05.05 | |
RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HVKvalitní držák i článek.Podobný držák jsem si zhotovil z duralové kruhové tyče o průměru 8, upínací třmeny z duralové čtvercové tyče 14, na držáky LNB jsem použil kloubovou jednošroubovou objímku s upínací hlavou M8. Cena materiálu ve Feroně je cca 100,-Kč. Kdo má pochybnosti o stabilitě může např. závitovou tyčí M5 udělat "zavětrování" mezi koncemi nosné kulatiny pro LNB a parabolou. |
![]() lada69 |
| 29.08.2009, 11:04.15 | |
RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HVMůžete někdo prosím dát adresu prodejce a popř.cenu?Na Google jsem nikoho nenašel.Díky. |
![]() Wimpy |
| 29.08.2009, 11:30.00 | |
Wimpyzadej - multifocus vantage |
![]() lada69 |
| 29.08.2009, 13:48.10 | |
WimpyINFINITO |
![]() satanolog |
| 29.08.2009, 13:49.49 | |
RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HVco takhle diskuse pod článkem? :)Infinito.cz a tipa.eu |
![]() Saxon |
| 29.08.2009, 13:52.51 | |
RE: Multifokální držák Vantage VT-MF4HVhttp://infinito.inshop.cz/inshop/multifeedy-multifokus/vantage-multifeed-4-lnb.html,když je něškdo pohodlnej... |
![]() satanolog |