, sekce: Technika |
|
Diablo 2...Dobrý den, může mi prosím někdo napsat jak mají být v menu diabla 2 nastavený parametry? mám to nastavený takto auto PMT OFF, smartcard emms OFF, fixed CW ON, stream speed MID... žádnou kartu v diablu nepoužívám...mám totiž problém v tom, že kromě diabla mám v receiveru twin CAM Easy TV (s ICE kartou) a jakmile mám v receiveru oba modul současně tak se mi rapidně prodlouží doba rozkodování kanálů asi na 8 vteřin) pokud vyjmu diablo tak je rozkodování rychlý, proto si myslím jestli není problém v nastavení diabla.PS: diablo sem nedávno upgradoval z rev. 2.2 na diablo 2 (s revizí 2.2 jsem tento problém neměl) Děkuji za rady Technisat DIGIT ISIO STC 4K Ultra HD, Humax Icord HD, Gibertini 135x125cm
|
Dan_zx12r
Registrace: 8/2007 Příspěvků: 323 |
|
|
RE: Diablo 2...Nastavené to máš správně, ty dva moduly se budou hádat, v D2 ICE chodí, dej ji tam a v menu dej Priority Cards-EMU a zkus jak se bude chovat.VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E
|
tkan
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 1 414 |
|
|
RE: Diablo 2...a prosím tě jak rychlý je rozkodování programů v diable? v tom easy tv je to relativně tak abych nečekal třeba 5 sekund...Technisat DIGIT ISIO STC 4K Ultra HD, Humax Icord HD, Gibertini 135x125cm
|
Dan_zx12r
Registrace: 8/2007 Příspěvků: 323 |
|
|
RE: Diablo 2...Mám v něm CSLink kartu a ty 3,4 vteřiny to je, záleží ovšem jaký je přijímač, nechová se to ve všech stejně.VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E
|
tkan
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 1 414 |
|
|
RE: Diablo 2...Ještě teď koukám do Menu, máš tam nahraný CAIDS_CS? V CAIDS File mám vybrány právě tyto caids. To by taky mohlo pomoci k rychlejší odezvě při přepínání.VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E
|
tkan
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 1 414 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|