Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Diablo 2...

Dobrý den, může mi prosím někdo napsat jak mají být v menu diabla 2 nastavený parametry? mám to nastavený takto auto PMT OFF, smartcard emms OFF, fixed CW ON, stream speed MID... žádnou kartu v diablu nepoužívám...mám totiž problém v tom, že kromě diabla mám v receiveru twin CAM Easy TV (s ICE kartou) a jakmile mám v receiveru oba modul současně tak se mi rapidně prodlouží doba rozkodování kanálů asi na 8 vteřin) pokud vyjmu diablo tak je rozkodování rychlý, proto si myslím jestli není problém v nastavení diabla.

PS: diablo sem nedávno upgradoval z rev. 2.2 na diablo 2 (s revizí 2.2 jsem tento problém neměl)

Děkuji za rady

Technisat DIGIT ISIO STC 4K Ultra HD, Humax Icord HD, Gibertini 135x125cm

Dan_zx12r
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 323
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo 2...

Nastavené to máš správně, ty dva moduly se budou hádat, v D2 ICE chodí, dej ji tam a v menu dej Priority Cards-EMU a zkus jak se bude chovat.

VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E

tkan
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 1 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo 2...

a prosím tě jak rychlý je rozkodování programů v diable? v tom easy tv je to relativně tak abych nečekal třeba 5 sekund...

Technisat DIGIT ISIO STC 4K Ultra HD, Humax Icord HD, Gibertini 135x125cm

Dan_zx12r
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 323
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo 2...

Mám v něm CSLink kartu a ty 3,4 vteřiny to je, záleží ovšem jaký je přijímač, nechová se to ve všech stejně.

VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E

tkan
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 1 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo 2...

Ještě teď koukám do Menu, máš tam nahraný CAIDS_CS? V CAIDS File mám vybrány právě tyto caids. To by taky mohlo pomoci k rychlejší odezvě při přepínání.

VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E

tkan
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 1 414
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra