, sekce: DVB-S přijímače |
|
FirmwareMoze mi prosim nekdo poradit,jak bych dostal do arivi 200hd firmware ktery sem si stahnul do mobilu.cez usb kabel? Mobil mam nokia c5. |
jozef84
Registrace: 2/2011 Příspěvků: 406 |
|
|
RE: Firmwareklasicky odsrobujes srobky z krytu v arive, vopchas tam nokiu c5 aj so stiahnutym firmware a opat zakrytujes..zaraz mas novy firmvare v arive |
furicka
Registrace: 3/2011 Příspěvků: 458 |
|
|
RE: FirmwareKonečně pořádná rada !!!Hlavně klídek...
|
broncek
Registrace: 8/2006 Příspěvků: 377 |
|
|
Nokia c5takze nazov temy ako aj podstata otazky by mala zniet ako dostanem doma z mobilu Nokia c5 subor (ktory som tam napchal u znameho ktory mal USB kabel) do PC/notebooku,odkud ho bych dal na normalnej USB klic?!? PS: kdyz nemam kabel k telefonu, nebo PC nebo USB klic, je to problem?! :laughing: PS2: v mojom textu je schovane aj reseni :O |
krikri
Registrace: 3/2010 Příspěvků: 1 823 |
|
|
RE: Firmwareusb kabl od tel.mam,lebo sa mi posral na pc disk. |
jozef84
Registrace: 2/2011 Příspěvků: 406 |
|
|
jozef84obávám se, že takto to asi nepůjde :lookaround:Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý
|
eemil
Registrace: 12/2006 Příspěvků: 3 273 |
|
|
priamono hned som si myslel ze tam bude nejaky fundamental zadrhel!spytam sa takto: a skusal si priamo pripojit "file system" mobilu cez spominany USB kabel mobilu?! Ono totiz ak ten mobil uklada subory v nezmenenej - nepremenovanej podobe, tak by pripojenie mobilu mohol sat. prijimac povazovat ako pripojeny USB kluc. Horsie je ale podla mna ze Ty v mobile mas nejaky .ZIP balik obsahujuci FirmWare s dalsimi doprovodnymi subormi ako navodom na Update, ci ReadMe, mozno Release Notes... atp. Mozno to stoji za skusku pripojit priamo, mozno pojdes niekde kde to "prebalis" - stiahnes niekde, rozbalis, vyberies podstatu - subor FW a das naspat, a potom pripojis. ALE to uz ked niekde pojdes zoberies so sebou USB kluc, ktory aj keby nemas kupis v hypermarkete. Prinajhorsom zoberies so sebou sat. prijimac a tam niekde to napchate definitivne. Este spomeniem ze keby mas doma LiveCD s nejakym bootovatelnym vyssim systemom, tieto mavaju tzv RAM drive - virtualny disk v pamati, ale ked nevies zvladnut na co sa pytas, tak ani toto nebudes vediet. (sorry) Cuz! K |
krikri
Registrace: 3/2010 Příspěvků: 1 823 |
|
|
josef84Já mám E51, v ní microSD kartičku. Stáhnu FW do telefonu. Pokud bude zkomprimovaný (v zipu, cca 2MB), tak ho rozbalím a uložím do kořenového adresáře karty. Pokud to bude *.abs (4 194 304 Byte), tak ho přemístím do kořenu karty. V mobilu přepnu v připojení USB režim na "přenos dat" (defaultně tam mám PC suite). Pak propojím USB kabelem s Arivou a počkám, až Ariva načte připojené USB zařízení. Pak můžu nahrát FW do Arivy nebo stáhnout dump z Arivy.Pokud máš v mobilu microSD kartu a microSD/USB adaptér, tak *.abs přesuň na kartu a kartu do adaptéru (nebo do USB čtečky) |
zdec
Registrace: 10/2009 Příspěvků: 55 |
|
|
RE: FirmwarePoužijem vetu nášho niekdajšieho vodcu:" Vážený...Vám drblo... Pokoj a bratská láska...
|
disdzo
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 501 |
|
|
RE: FirmwarezebyTigr? Nebo Tiso? .-) Co tak když nemám počítadlo zajít ke kámovi, nebo do nějaké i-kavárny a narvat to na flašku....a pak do Arivy. Mobil bych z toho vynechal - aby ti po tom v mobilu nešel třeba Kabel Deutschland místo SMS. |
pf09
Registrace: 8/2010 Příspěvků: 3 407 |
|
|
RE: Firmwaredávam tomu ešte tak pol roka a hádam sa tu dočítam, že niekto robí flash pomocou práčky so šiestym zmyslom :))) |
doky
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 574 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|