Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

starček ferguson 6018CR

ak ho niekto ešte máte po xrokoch po novom zápise na kartu Skylink neodkoduje, kartu som skontroloval v inom prijímači zápisy prešli až na ňom a v ňom i odkoduje.pokiaľ boli platné staré zápisy všetko OK, nové zápisy neodkoduje

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 409
Odpověď v diskusním vlákně
 

zápisy Skylink

Mám 7818 original firmware a zápisi idú. Niekedy to trvá aj 45 minút. Treba nechať zapnutý kanál a neprepínať.

zralokm
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zahod

do Hrona ..... :)))

Ylva
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 621
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: starček ferguson 6018CR

no Ylva to zrejme preto že si ho pokrstil veľmi mastne

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 409
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra