, sekce: DVB-S přijímače |
|
starček ferguson 6018CRak ho niekto ešte máte po xrokoch po novom zápise na kartu Skylink neodkoduje, kartu som skontroloval v inom prijímači zápisy prešli až na ňom a v ňom i odkoduje.pokiaľ boli platné staré zápisy všetko OK, nové zápisy neodkoduje |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 409 |
|
|
zápisy SkylinkMám 7818 original firmware a zápisi idú. Niekedy to trvá aj 45 minút. Treba nechať zapnutý kanál a neprepínať. |
zralokm
Registrace: 3/2008 Příspěvků: 12 |
|
|
Zahoddo Hrona ..... :))) |
Ylva
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 621 |
|
|
RE: starček ferguson 6018CRno Ylva to zrejme preto že si ho pokrstil veľmi mastne |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 409 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|