Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

http://www.novinky.cz/ekonomika/367944-slovensti-poslanci-chteji-zakazat-kazitka-ktera-pry-zamerne-nici-spotrebice-po-zaruce.html

:laughing:

lada69
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 85
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

Plastové oz. kolesá

A už rozmýšľajú ako nahradiť kovové oz. kolesá plastovými v prevodovke auta. http://automix.atlas.sk/novinky/848943/plastove-kolieska-maju-byt-buducnostou-prevodoviek

Richard21
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Povodne je to vynalez EU. Nejaky zakondarca si to precital a hodil do placu ako svoj grandiozny napad. Vsak co uz len moze slovensky zakonodarca vymysliet, ak nie kravinu, a ak ide nieco okopcit, tak aj to je zasa len kravina. Alebo mozno bolo niekomu vliest do zadku... No, to je jedno, rad si ale precitam definiciu pojmu "kurvitko" ci "kazitko" :-)

JanoHels
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 886
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

tržní ekonomika je založena na opotřebování zboží.Je nutné aby zboží co nejdříve bylo nahrazeno novým a z uživatele se stal kupec nového. Bez toho by celá tržní ekonomika rychle skolabovala.
doporučuji si stáhnout pár zajímavých filmů:
http://www.ulozto.cz/x581CRcE/ziarovkova-konspiracia-2010-mp4
http://www.ulozto.cz/xkJh454/ekovylet-skutecne-zivotni-naklady-05-zarovka-ekologie-globalni-oteplovani-design-biopotraviny-trvala-udrzitelnost-avi
http://www.ulozto.cz/xyHAJn1/ekovylet-skutecne-zivotni-naklady-07-mobilni-telefon-ekologie-globalni-oteplovani-design-biopotraviny-trvala-udrzitelnost-avi
a pro ty odvážnější doporučuji také shlédnout:
http://www.ulozto.cz/x9xMqP87/thrive-2011-cz-flv

venca72
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Tak je to správný, kdysi bylo plánovaný hospodářství a dělaly se nesmysly na sklad, dneska v tržním hospodářství je aspoň někdo kupuje :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

@venca72 dik za dokumenty R^ R^ R^ R^ R^ R^

hello hello

martiner
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 336
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Tak nevím, asi dělám něco špatně: lednička, pračka, tv, sat, pc, atd., vše mám několik let (3-5) a vše funguje. Asi budu reklamovat, nedostal sem kurvítko :lookaround: :laughing: :laughing:

Technisat SIR & Topfield SBP 2010

dj1311
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

dj1311

Dle smeilů usuzuji že si děláš srandu,ale přes to.
Dříve televize,lednička atd. vydržela v průměru 15 let.
Já sám mám doma lednici a mikrovlnou troubu z roku 1997 a dokonce televizi GoldStar z roku 1993 do dnes plně funkční a denně v provozu.
Dnes je mi jasné,když koupím novou lednici či tv budu se modlit, aby vydrželi 8 let a to když budu mít štěstí. :8)

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

většinou to jde do kytek naráz víc věcí

marakesh
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 317
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

populisticky navrh...toto by mal riesit spotrebitel asi skor. ale priznam sa ja si techniku starostlivo vyberam a este sa mi nestalo..klopem 3 krat na drevo..aby sa mi nieco pokazilo priskoro..odisiel mi canon kompktny fotoaparat po 6 rokoch...odisiel na nom displej..u tejto znacky cosi uplne bezne som zistil. ale pracka chladnicka telka..vsetko facha uz 9 rokov..tv ma sice len 6 a satelitny pristroj tiez 6 ale cosi neuveritelne v dnesnej dobe :D
mam doma hifi vezu panasonic..a ta ma vyse 21 rokov a ide ako nova..ale vzdy kupujem "znacky" a casto prave panaka...u techniky..chladnicku mam bosch..ja viem ze to uz dnes vyrabaju kde kade spolieham na to ze kontrolny vystup maju kvalitnejsii a materialy neošudia tak ako neznacky ktore idu s cenou uplne dole...potom sa to kazi rychlejsie. ale dost zalezi aj od stastia.. a najma ked kupujete citajte spotrebitelske fora..prakticke skusenosti nie su na zahodenie ..pri kazdej znacke overit aku kto s tym ma skusenost..

skylink sa podla mojho nazoru správa neeticky

tulen
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 7 883
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

a co sa tyka rybarskych prutov tam mam to najlepsie z najlepsieho anglicke greys-y tie maju celozivotnu zaruku...na blank..to uz nieco hovori o nekompromisnej kvalite..nebudem kupovat palice do fazule na jednu sezonu nie som taky bohaty aby som kupoval lacne šmejdy..

skylink sa podla mojho nazoru správa neeticky

tulen
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 7 883
Odpověď v diskusním vlákně
 

A mě kurvítka

zase až tak moc nevadí,hádej te proč?Odpovovím do PM/SZ.Napovím nejsem technik,prodavač ani výrobce.

Ufones
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 1 917
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Je třeba proti kurvítkům bojovat. A s těma značkovýma věcma, zas tak moc bych tomu nevěřil. I v Mercedesu mají oddělení na vývoj kurvítek. A že by to vedlo k likvidaci prodejců (hlavně šrotů), tím lépe.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

kéý by bylo možné aby kurvítka zakázala poslance :))) :)))

hrnek
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 215
Odpověď v diskusním vlákně
 

Cojekurvítko

Nevím, čemu na Slovensku říkají kurvítko, jestli nedbalosti, špatnému materiálu či el. obvodu, který po 2 letech pošle přístroj do kytek ;P ;P
Dělal jsem s chlapem ze Slovenska, dovezl parabolu a když jsme to chtěli smontovat, nepasovaly díry. Prostě zmetek. Rv Rv
Jestli kvalita výrobků na Slovenském trhu, v Polsku, Rusku apodobných zemích je mizerná, souvisí to do jité míry s místním standardem. :laughing: :laughing:

I když jsi chytrý, možná přijde někdo ještě chytřejší

Morous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

@morous

Co chces povedat tym "podobnych zemich" ? Ako keby v CR neboli cinske konzoly na prabolu. Do vasej krajiny vozia presne ten isty shit co vsade, k vam vozia dokonca nemci potraviny ktore by doma nepredali lebo su nekvalitne. To iste teraz s tym polskym kuracim masom, u nas bola 1 tona u vas ho doviezli 10 ton... Uvedom si ze to prave VY ste narod ktory sa snazi usetrit kazdu korunu ... takze nabuduce sa zamysli pred tym ako vypustis taku blbost z huby... Rv Rv

hello hello

martiner
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 336
Odpověď v diskusním vlákně
 

tulen

Známý si pořizoval pračku Bosch a po třech letech se úplně vysypaly ložiska bubnu. Oprava by se nevyplatila. V krámě mi prodavač řekl, že nesem jediný, od koho toto slyší.

lada69
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

martiner

Poslouchej ty chytrolíne, to je přesně o tom. Komediant na pouti prodává šmejdy, aby na tom vydělal. Šmejd zůstane šmejdem, ať je to výrobce, nebo překupník, nebo dovozce. Já dneska před koupí nejprve zkontroluju, jestli výrobek není z Polska, Slovenska nebo Ruska. ;P ;P
Moji nejlepší kamarádi jsou Slováci - ALE. Vystudují vejšku a jdou dělat do Čech, Němec, Anglie a tak. A pak mi vypráví o výrobě, jak nejsou lidi, že se musí shánět dělníci z Vietnamu a Ukrajiny a tak. A vůbec si neuvědomují, že to je všechno špatně. Že oni vlastně vystudovali za státní peníze a pro to Slovensko nedělají vůbec nic. A to je právě ten standart. Možná to nechápeš, možná jsi na to ještě mladý a nezkušený, ale je to tak. :laughing: :laughing:
A u nás tyhle problémy taky narůstají, protože je tady taky spousta šmejdů, cizinců kšeftmanů, kteří se rychle učí jak to dělají jinde, dováží šmejdy, nepřiznávají daně a ještě berou sociální dávky. A tak bych mohl pokračovat. :laughing: :laughing:
Takže si tam ty kurvítka rychle odsouhlaste :laughing: :laughing:

I když jsi chytrý, možná přijde někdo ještě chytřejší

Morous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

A co se týče životnosti elektroniky, když máš doma ženskou, která připálí i čaj, je to těžký :laughing: :laughing:
Mě osobně taky všechno celke vydrží. Telku mám 5. rok a už se těším, že další koupím modernější.A to mám smart, youtube a tak. :laughing: Tady musím dát za pravdu kolegům, že dneska nemá cenu něco skladovat 20 let, další věc je spotřeba elektřiny a tak by se dalo pokračovat :laughing: :laughing:

I když jsi chytrý, možná přijde někdo ještě chytřejší

Morous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Volny trh a reklama zdegenerovali ludi na nizsi stupen ako orangutan. Staci sledovat ako su ludia ochotní prespat v noci na ulici, ked ma prist na trh novy mobil, alebo nejaky iny shit od aple....ved to ut hranici s diagnozou.... :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

lada

od bosch mam chladnicku bubon sa mi snad nevysype. pracka ma 9 rokov a uz zacina hrdzaviet..ale perie stale dobre tak neriesim kym sa nerozsype :laughing:

skylink sa podla mojho nazoru správa neeticky

tulen
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 7 883
Odpověď v diskusním vlákně
 

Je dost problematické,

zakázat něco, co se dost dobře nedá prokázat. Na druhou stranu, například u spotřební elektroniky je to naprosto zbytečné, protože ta stárne rychleji než cokoliv jiného. Nově koupený televizor nebo počítač jsou zastaralé ještě dřív, než je člověk donese domů.
Když svým zákazníkům říkám, že za dva roky budou kupovat nové televizory nebo set-top-boxy na DVB-T2, tak tomu nikdo nechce věřit. Stejně tak, jako tomu, že od roku 2016 budou potřebovat na Skylink výhradně HD přijímače, protože jinak příjdou o některé základní programy.
Vývoj je prostě tak rychlý, že cokoliv staršího než 2 roky, je zbytečné mít doma.
Nehledě na to, že ekonomika stojí na spotřebě a inflaci, takže nákup nového zboží je ekonomická nutnost.

Uvědomění si vlastní neznalosti je klíčem k poznání!

Enik
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 2 655
Odpověď v diskusním vlákně
 

Enik

Obcas doma pouzivam pc s pentium 4, 3GHz a ram 1GB, grafika s hw dekodovanim h264 a väcsinou mi postacuje, ked nie tak tiez starsi quad pentium a 4GB ram. Hry nehram a velky vypocetny vykon nepotrebujem.
Dokonca na flashovanie zariadeni cez seriovu zbernicu pentium 3 1GHz a 256 MB ram!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Jedno "zname" kurvitko je chyba B200 (nespecifikovana chyba) u tlaciarni Canon (vlastna skusenost s troma tlaciarnami). Samozrejme objavila sa tesne po zaruke...

johnysk
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 369
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Tak niektore tlaciarne su kapitola sama o sebe.... ;P

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Slovenští poslanci chtějí zakázat kurvítka

Morous, ty ako si myslis, ze Cesko je nieco viac ako Slovensko? :)))

radolaco
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 2 185
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra