Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technice?

Ahoj Všem, chtěl bych se zeptat na zkušenost nějakého živnostníka v oboru anténní techniky jak to bude organizovat od března příštího roku s EET? Chápu, že se týká obchodu ne montážních prací, ale když nakoupím přijímače a ty pak zákazníkům namontuji v rámci montáže je to považováno jako co? Bude pod montáží a tudíž EET až v r. 2018 nebo je to prodej a spadne to už od 3/2017?.. díky za inspirace a názory.. jsem z toho totiž Jelen Srnec i Daněk :-)

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 334
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 122
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

https://www.novinky.cz/ekonomika/423532-eet-zaznamenala-prvni-vypadek-v-utery-rano-neprijala-polovinu-uctenek.html

Messner
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

Pánové, nečekal jsem svým dotazem takovou melu :-) Nemám přes zimu takové zakázky aby mou rodinu uživili tak budu pracovat v jiné firmě zřejmě alespoň přes zimu a EET zavedu až to bude prostě pro mně nutné tj. od 2018. Faktury řádně přiznávám a také z nich pak platím daně jako každý živnostník. Teď v tom mám teda konečně jasno :-) Děkuji Všem za podrobný rozbor politické a podnikatelské sféry :-)

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 334
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

Úřednice, která poukázala na burešovo čapí hnízdo byla na ministerstvu financí postavena mimo službu a hrozí jí kárné řízení....pozor??? na babišovkách, čt... to není, ale na centrumu u Bakaly OKD....

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

dobrý čtení,děkuji

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

nežvaň tady pitchoviny a smiř se s tím, že prostě skončil dosavvadni bordel který ti vyhovovakla a buď teď už konečně začneš dodržovat zákony jako každý druhý v čr a nebo se jdi regfnout na ÚP a za rok si popovídáme jak si skvěle žiješ z živ. minima, komiku...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

Nejhorší je, že samotný EET vůbec neřeší placení daní, jak se snaží Bureš nakukat naivním koblihářům. Řeší to jen a pouze příjem podnikatele, kterej si ale může daňový základ zvesela snižovat čímkoliv a na finále zase nezaplatí na dani nic. A ti ostřejší podnikatelé si klidně rok co rok udělají nový s.r.o. za kačku (plus poplatky u notáře a zápis do OR) a opět Bureš s koblihářema akorát utře. Teda Bureš ve skutečnosti ne, ten si to nakrade na dotacích, takže bude vysmátej i nadále.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Enik

Vážený živnostníku, nežvaň tady o nějakých Tvých horentních nákladech na tisk účtenty pro zákazníka kvůli eet, tím nikoho nedojmeš, EET brostě bude evidenční nutnost pro každého kdo přijímá hotovost v ČR a fertig. stím se smiř nebo se běž rovnou regnout na ÚP a začni dělat kšefty načerno, než si pro tebe přijdou, když už se s tím tady sám vytahuješ troubo. Ty tajkový slovutný technik a pocivec, že bys měl skutečně takový problém koupit si za pár šupů apku do mobilu a přenosnou tiskárnu, když ti na to stát ještě dá 5 lutrů ...?? Komu to chceš namluvit.??? Kdybys platil poctivě daně jak tady prohlašuješ, tak ti EET nebude ani v nejmenším vadit, naopak budeš rád že dojde na tvé nakalé komnkurenty. Jenže ono to bude asi v reálu trochu jinak že? EET je třeba i pro paušálníky do 700tis. příjmů ročně, právě proto aby se to mohlo jednoduše ověřit a nikdo z většími skutečnými přijmy se za to neschovával. To snad dokáže pochopit taky každé malé děcko, tak se tady raději už neztrapňuj. Z postoje dotyčného k EET je totiž naprosto zjevné, kdo je kdo... to byste si vy zlodějíčkové měli uvědomit, než začnete hystericky jako potrefené hhusy kdákat :))) :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

je to zaměřeno na dépéháčkáře a že to padne i na malý živnostníky,za to můžou kalouskovci,kteří křičí,nic,nebo pro všechny,tak jim bureš uhnul

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

Jsi trapný a hlavně jsi nepochopil psaný text co jsem zde uvedl a klidně si zvol toho stebáka kobliháře co ukradl chemické podniky na slovensku a v čechách... že dovolíš ukrást z čech 300 miliard každý rok to ti nevadí.....mému kamarádovi už 3 roky dluží za opravu agrofert vily dodnes v Průhonicích 30 tisíc....???? a kdyby jeho firmy nedostávaly dotace tak by ani miliardářem nebyl...???

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

EET pro montážníky

zatim jsem získal info z FMF,že montážníci stavebních řemesel budou mít 48 hodin,aby stačili přijet domů,mnohdy 30-60 km daleko ,podat to z domova.Já osobně budu vozit zákazníky do banky ke vkladu za fa.Je to dobrá náplň pro důchodce,těch 5-6 fa mě tolik neunaví.Lance si myslí,že všichni kradou,ale že zaměstnanci(a je jich daleko víc) vesele okrádaji své živitele,to jaksi přehlédl.Stačí se projít dopoledne po městě,kolik se tam fláká pracujících :((( :fuming: zejména státních.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

EET pro montážníky

Už teď podávám těch 5,6 faktur 2x elektronicky a jednou osobně,platím správné daně,převedl jsem ,Pražák firmu z Prahy na okrsesek a 16 let jsem neměl kontrolu mimo vytykačky. Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

korkoran

kontroly choděj převážně na dépéháčkaře

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Už na začátku 1993 jsem se přihlásil jako plátce,což konkurence udělala později,po mých zkušenostech z němec.Rok před tím,jsem fi. přestěhoval do pohraničí z Prahy a poslední kontrola mě stála 365,-penále a doplatek daně cca390,-z vráceného přepl. vzp,což jsem jaksi přehlédl.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vážení =podnikatelé=,

pěkně se tady (a nejen tady) vybarvujete :))) :)))
EET je totiž jedna z mála věcí za posledních 20let (ne-li vůbec jediná), proti které v podstatě neexistují skutečné relevantní protiargumenty !!! Vypouští se jen mlha účelových pseudoargumentů, to je holý fakt :8) Takže vy, potrefení, klidně pokračujte v kdákání, já jen pevně doufám, že to na samotné EET nic nezmění... a pokud s tím máte problém, zanechte své "poctivé živnosti" a nechte se zaměstnat jako zaměstnanci, práce je dost, za min. mzdu určitě!!! Anebo si jděte rovnou na socku pro živ. minimum. Pro stát bude jedině přínosem, když takovíto "podnikatelé" jako vy skončí... tomu můžete věřit na 200% ;) a vy si aspoň čuchnete k realitě života na "komfortních soc. dávkách" nebo práci ve mzdě... Vaše místo totiž konečně nahradí poctiví podnikatelé... kterým mimochodem držím všechny svoje palce, protože vím, že není nic jednoduchého podnikat a jsem dalek jakékoli závisti nebo nepřejícnosti vůči všem podnikatelům, kteří si plní svoje povinnosti vůči zákonům této republiky. ;) Poctivému podnikateli EET nijak zásadně neublíží, přinese sice něco málo práce navíc, ale za to narovnání podmínek a důležitý pocit (a nejen pocit), že tento stát to s poctivostí myslí vážně !!!

PS: není chybou Bureše, že nikdo jiný než on už dávno neudělal to co se mělo udělat dávno, tj,. začít zavádět pořádek do toho našeho neskutečného všeobecného bordelu, který mnohým z vás vyhovuje. Bureš není demokrat, je to nebezpečná osoba pokud se mu do rukou dostane nepřiměřená moc, nicméně, dnes v oblasti EET, DPH aj. děla užitečné věci které už dávno měly prosadit standartní pol. strany... jenže těm ty černé prach z šedé ekonomiky jdou setsakra vhod... teď přišel Budŕeš který má vlastích parchů dost a proto může ten hnojský penězovod Kalousovi, blue birďákům a dalším konečně zatípnlout.. já jsem pro to bureše pro tuto černou užitečnou práci využít.. :))) :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

souhlas,bez debaty

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

ve všem co si napsal souhlas na 100%

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

to se ti v noci i o tech parazitech muselo i zdat, vid koblizku

kaos
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 949
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

u nás to beží už viac ako rok a pol a osobne v tom vidím skôr výhody ako živnostník. Nie je problém ani s mobilnou aplikáciou. Nebojte, zvyknete si.

@ lance, vystihol si to správne, aj u nás bolo hromženia a nadávok, aká je to záťaž, ale vykrikovali hlavne tí, ktorý mali problém s poctivosťou ;)

Slovak DX satellite overwrite club.

Peon
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 553
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

Mluvil jsem o tom s ucetni a budu zatim uctovat vse s instalaci. Naladeni stroje atd
Tim padem 4 vlna.

antsat
Registrace: 2/2004
Příspěvků: 18
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Peon

Momentálně mám Kyslík a čekám v našem kraji 15-20 vt.na spojení hovoru i dat.Při dotazu u Kyslíku,byla odpověď takáto:pro dosažení smluvních cenových podmínek,převádíme vám LTE na 2G/3G a ten převod to tak prodlužuje.Mnohde ani signál nedostihnu.Přepnu na divokou kartu Tm a mám data okamžitě :zombie: :zombie: Když vidím v Tv jeho reklamu,tak mi skřípou zuby.Jedná se o Kyslík Family a výpověď mohu dát až 1.března 17.Tedy -Pozor na kyslík

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

no jako dneska to nejak nejede.mam taky O2 data.4G.a ted jsem nameril 18Mb a 1,9Mb ale jindy mivam 30 a 10.a slibovaly az 180 😀 byznysmejdi

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

EET a pokrytí

A to je firma,která má zajistit pokrytí v případě mimořádných pozemních událostí. Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jam fm

To ale zřejmě mluvíš o drátu,ale mobilní aplikaci taháš z wifiny a to je hrůza,teď mi několikrát hlásil mobil-žádný signál O2 a to mám jeho repítr 2 km na očích Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

to mluvim o mobilu.kde vezmes v lese wi-fi.? takze ta jejich slavna EET masinka nema vlastni sim.nejede na primo.a jeste musis tahat spojeni z nejakyho externiho zdroje ? no to mi ani nerikej.jsem myslel ze jsme v Evrope.ale vypada to spis ze nekde v pralese. 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EET pro montážníky od 3/2017 v DVB technic...

a ted je to jeste horsi.!
O2- 10 a 2,5
Tm- 24 a 5
na tom samem miste a ve stejny cas.to je docela sila. 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 122
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra