Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

alternativa Skylinku

Jde mi poměr cena/počet/kvalita stanic
Ted platím u Skylinku 79kč SP nemam problém platit do 200kč/mes ale víc se mi za tv davat nechce.
Koukal jsem ted na Lepší.tv přes internet ale ty programy slabé.....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 96
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Myslím, že v tomto případě nemáš pravdu. Je spousta lidí, kteří jsou nuceni opravdu počítat každou korunu. Buď rád, že k nim nepatříš.

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

na strane druhej,

najlahsie zarobene peniaze, su peniaze usetrene...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Nedávno mi nabídl jeden velmi dobrý učitel autoškoly úplně nové auto.
Vše připraví tak, aby to fungovalo jen zatím nevím v jaké cenové relaci se pohybuje pedál navíc.Nevím o tom zhola nic a tak by mne zajímalo v jaké částce ( měsíční nájem ) pedálu se lze pohybovat.
Zatím jen vím, že auto bude "Porshe"( vybral jsem si sám ) s pedálem navíc pojededu na plno po českých i slovenských cestách.Dá mi prosím někdo orientační informaci?
Pedál není v oficiální nabídce a naplno jsem jel naposled po Rumunských cestách.
To už je opravdu velmi dlouho. ;)

borax
Registrace: 9/2015
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

panové instruktoři autoškoly :)
Ja nemam problem zaplatit z ilegalu jsem už vyrostl at jde o tv nebo pc.
Jen prostě nechci penezi plítvat a beru v potaz adekvatní cena pro mně....
Tzm že nadam 500kč/mes za tv byt znam hodně lidí co maji i 2 natahle internety že kdyby byl vypadek na jednom má založní :)) pro mě nepochopitelny ale on má prioritu net.

Ja čekam co bude na DVB-T2 protože se nechci vracet k SD vysílaní takže prio je mít HD a pak cena a platit 79 kč a příští rok zase víc a tak dokola u Skylinku tak bych platil klidně raději 200kč/mes za nejakou placenou nabídku. ale treba Lepsí.tv je bez dokumentu i dětskych programů cekove dost osekana....

A jeste by me zajímalo tv přes internet je zpomalena o nejake vteriny že?
Třeba při fotbale v tv gol a přes net o 20 vteřin dýl :) a kvalita ??

Tak pedal na podlahu :) ;)

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

venous

Flix tv maji tam balíček za 199kč ale dam objednat a najednou je cena 299kč/mes??

Tam si mužes leda dokoupit za 199 balíček "aktivni" ale musíš mit za ty 3stovky

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

u mna je to jednoduche...

kvoli sportu platim rusku SAT tv NTV plus z orbit pozicie 36E, paket bazovyj & sport. Ku tomu paket Plustelky v DVB-T/T2. 5,60eur/mesiac + 2,99eur/mesiac = 8,59 eur/mesiac v kumulative za obe platformy. Mne to pride racionalne a normalne platit...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

rs505@ Sorry, ale pokud někdo musí počítat 79 kaček měsíčně, tak je skutečně lepší, aby televizor hodil do šmelcu a kromě úspory těch 79 kaček ještě ušetří i za elektriku. Jinak jsou to ale naprostý bláboly, protože taková částka nepoloží ani bezďáka u popelnic, natož běžnýho usera, co už Skylink má.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohus31

U teba je to jednoduché, OK. Tvoja vec.Len sem neustale všade stale vkladas dokola denne to iste.Už je to až trapné. Tebe to nevadí? Nevnucuj nám stale to iste.Vieme čo je pre teba OK ale pre druhého je niečo iné OK. Si za to od nich nejak platený?

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

jak jsem už zde psal nemam problem platit 79kč/ sice za ho....Skylinku snad jen ty HD že mají ale platit 79kč defakto za nic nebo platit třeba 200kč za pay tv nejaky balíček....proto se tu poptávam....ale ty to pochopil tak že je pro mně 79 kč hodně....

Jinak samozřejme zvažím kam a komu za co platím a jestli to má pro mě vyznam to platí všeobecně pro všechno nebo ty bezhlavě vyhazuješ penize a zpívaš si u toho "já na to mám...si poskočím"... :)

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Roky jsem měl freesat a jakmile Skylink překlopil většinu do HD, tak nebylo co řešit a šel jsem k němu. Na trhu nic lepšího prostě není, možná někde kabelovka UPC, ale ze SAT služeb nic. To ale lehce zjistíš, když se podíváš na nabídku těch pár firem, jenž se dají napočítat na prstech jedný ruky.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Nejprve jsem byl v pokušení uvést nĕkolik případů, o kterých konkrétně vím, ale ještě byses tu mohl rozplakat, protože jsi taková citlivá duše. Kromĕ toho se ti kolenovrti můžou vždycky napíchnout na hodiny sousedovi, že?

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Jinak s tím, co píšeš o Skylinku a jiných providerech, naprosto souhlasím.

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Jak jsem psal - kdo řeší 79 kaček měsíčně, ten nejspíš nemá ani televizor, možná ani elektriku ne a tudíž je mu nějakej satelit a platba za něho úplně ukradená. A všechno ostatní jsou jenom kecy jedinců, kteří ani po 5 letech nemůžou zkousnout, že soukromej subjekt Skylink vyžaduje za svoje služby peníze a nedělá to jako charitu, jak si oni dotyční představovali :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

nikomu nic nevnucujem...na druhej strane, ty peniaze odmietas?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

No,aby jsi se nedivil,oni jsou opravdu lidé,pro které je i 79 Kč hodně a rozmýšlejí,než nějakou korunu utratí.A telku mají,většinou pár programů v DVB-T.Několika jsem anténu zadarmo nastavil.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

a zase tie iste kecy o elektrine Rv Rv Rv

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Ty Poldas máslo který je samá voda taky vyrábí soukromej subjekt a je to prostě jedna zlodějna a někdo jim je prostě nedá

jiri51
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Představ si že mám televizor (a to dokonce tři) včetně té elektřiny a mě osobně by nebyla ukradená platba 79 Kč za absolutně nesledovatelný balíček DIGITAL od Skylinku který je plný komerčních capin snad kromě.České televize. Za TV služby platím nemalou částku ale za ten obsah DIGITALu je i za 1 Kč opravdu moc. Komerční odpad zůstane vždy odpadem i kdyby byl vysílán Ultra HD a podobně. Z tohoto balíčku je maximálně sledovatelná ČT u které jde stejně poslední dobu úroveň postupně s jistě ke dnu a stává se z ní jeden velký archív. Poslední dobu ČT točí jen kriminálky nebo seriály s touto tématikou a navíc k jejímu příjmu přes satelit nemusím měsíčně platit 79 Kč ale stačí karta ČT bez dalších měsíčních poplatků. Přeji příjemné zážitky při sledovaní reklamy v HD která je přerušovaná komerčním odpadem. Pokud byl musel sledovat jen stanice z balíčků DIGITAL, tak TV letí okamžitě z okna nebo bych z toho s největší pravděpodobností skončil v Kroměříži.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

A ještě zapomněl na známé kecy o sexu, návratu z pohostinského zařízení a podobně jak jeho zvykem.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

hm tak asi by jste to mohli zamknout tema se vrtlo uplně jinam řešíte tu samy hov....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

jo těm co mi věcně poradili díky

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

slovenská škodovka

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Pokud jsi v dosahu UPC kabelu kde pořídíš zaklad s jedním.balíčkem za 250 Kč včetně pronajmu zařízení a zapůjčení karty (můžeš si zapůjčit až čtyři zařízení.po 70 Kč).

Psal to i to kristian1

A napsat toto: "pokud mas moznost upc kabel tak klasik je za 250 vcetne sportovniho balicku"

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Jinak ten UPC kabel nabízí základ za 150 Kč včetně toho pronájmu zařízeni kde má ještě navíc na výběr jednoho Mini balíčku ze tří s částečným omezené zdarma. Takže za 250 Kč můžeš mí základ s jedním omezeným balíčkem a ještě dalším plnohodnotným.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

anténa

zatím provoz zadáčo

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 96
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra