Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

alternativa Skylinku

Jde mi poměr cena/počet/kvalita stanic
Ted platím u Skylinku 79kč SP nemam problém platit do 200kč/mes ale víc se mi za tv davat nechce.
Koukal jsem ted na Lepší.tv přes internet ale ty programy slabé.....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 96
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

Dávám Ti za pravdu nevidím jediný důvod proč platit například za každoročně nějakou televizí opakovaný serial CHALUPÁŘI proložený spoustou nesmyslné reklamy Rv takových starých neustále opakujících se seriálů a filmů jsou hlavně o prázdninách plné všechny naše Tv a ještě nás krmí několikrát za den upoutávkou na neustále se opakující "ÚŽASNÝ SERIÁL TYPU CHALUPÁŘI"....Tento rok to běží na ČT1 a ještě se nestydí vybírat
Televizní poplatek
No však to vysílají jen pro "lůzu "co sedí doma u TV a nemá peníze zajet si někam na luxususní dovolenou jako dobře placené vedení této TV.-----Nejspíš si ani nechtějí uvědomit,že tento tv odpad co vysílají bohužel musí sledovat i staří a nemocní lidé,kteří nejsou schopni udělat pár kroků po bytě a televize je pro ně bohužel jediným společníkem ....
Rv

sat amatér
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sat amatér

No to je pěknej blábol. Přečti si po sobě, cos napsal. Copak ČT1 dává reklamu? A zrovna Chalupáře můžu vidět 50x, protože je to o něčem, nevraždí se tam, nestřílí se tam a člověk se zasměje.
A ta "lůza", co to má být. Také budeš jednou starý, jestli se toho dožiješ a budeš rád, že si rád.

sateliťák
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 081
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

sat amatér to shrnul bez obalu celkem jasně, urazit nikoho asi nechtěl, jen napsal, jak to zhruba je. Já pamatují dobu, kdy se vysílal jen jeden program, a byli jsme za to rádi. Co vím, tak dnešní důchodci preferují svojích pět programů, a to jím stačí. Nepotřebují ty americké srač., vymývající akorát mozky. Já preferuju sport, rád bych si zaplatil určitý přenos, ale ne celý kanál. Co člověk, to jiný názor na preferované programy, tak že každý si musí vybrat sám, a kritizovat jiný názor je malicherné.Kdo chce platit, ať si platí, proč kazit operátorům kšefty, vždyť oni taky potřebuji z něčeho dobře žít.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

Jasně, nikoho urazit nechtěl a proto použil jen slovo "lůza". Kdyby chtěl urážet, tak asi použuje něco peprnějšího.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sat amater - lůzo

Ty máš v hlavě taky luxusní bramboračku...
Chalupáře a jím podobné díla mohu sledovat jednou za rok celý život a klidně za to budu platit třikrát tolik co nyní...
Sám si ještě nic podobně hodnotného nevytvořil a nevytvořís, tak nekritizuj, ty odpade.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Stále není jasné, co by kolega Tompr za ty dvě stovky požadoval. Dokumenty, sport, filmy, vše v HD ? ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Digi Tv SK za 1,5 $............

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Mě lůza neuráží, odpovídá to realitě. Horší je, že ti co můžou za to, že existuje lůza, mají svoje miliardy, a mají se dobře. Že mají špatné spaní, o tom nepochybuji, boží mlýny melou pomalu, ale jak se říká, na každou sviní se už vaří voda.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Jak to tady tak pozoruji, důtklivĕ Ti radím: Ber tĕch Flexi 7 od Skylinku a pospĕš si, aby Ti ho náhodou zatím neznárodnili... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Samozřejmě,že jsem nikoho nechtěl urážet a hlavně ne diváky,bylo to myšleno tak,že divák je z pohledu provozovatelů TV jen "lůza" pro kterou přes léto nic pořádného nevysílají.

sat amatér
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Děkuji TI za lichotky :)))

sat amatér
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Není zač. Na Chalupáře mi nešahat...:)

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Tak na to bacha. Podobný požadavek mĕl Archimedes - tam se to týkalo tuším kruhů - a nedopadl zrovna nejlépe... :)))

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Někteří jedinci tady míchají dvě věci dohromady - NEMÍT 79 kaček měsíčně a NEBÝT OCHOTEN platit 79 kaček měsíčně. Ten první případ je naprostá pitomost ve vztahu k satelitnímu příjmu a sledování TV jako takové. A ten druhý případ je svobodná volba každýho, kdo chce ať platí, kdo nechce může jít o dům dál.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Tak to bychom snad už vyčerpávajícím (aspoň pro mĕ) způsobem probrali. Co bys tedy doporučil Ty?

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

drobeček

Tak HD je samozřejmost jinak když už platit balíček tak z tech placenych je vždy od každeho tematu něco.
Na sport,filmy nemam moc čas
Ale vícero programu pro děti bych uvítal a nějake dokumenty třeba NGC je fajn

flexi7 jsem jednu domu mel, i kombi ale to človek nevyužije stejne kouka na určité programy škoda že flexi 7 není třeba 12 to by bylo super treba za tu cenu7ky

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

rs505@ Platit 79 kaček měsíčně a nevymýšlet pitomosti. Stejně se nic nevymyslí a i kdyby ano, tak jedině dražší. Nebo hodit TV do sběrnýho dvora a najít smysl života v něčem jiným (alkohol, víra, procházky po lese atd.) :D

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

Myslím, že každý provider má ve svých placených balíčcích mix programů, takže vždy se platí i to, na co se nedíváš. Na druhé straně, mít možnost si vybrat podle svého jen ty programy, které chceš, by se stejně prodražilo, proto to nikdo neposkytuje. Vysílatelé poskytují providerům daný program vždy levněji, když bude v nějakém balíčku, protože "balíčkářů" je dost na to, aby si na své peníze nakonec vysílatelé přišli, i když se jedná o okrajový žánr.
Výjimkou je právě to Flexi7 od Skylinku. Je to takový balíček-nebalíček a proto programy, které si do něj zařadíš, vychází jakoby za vyšší cenu. Na druhou stranu, když někomu stačí 7 placených programů z nabídky, má je v souhrnu levněji než balíček Kombi, kde platí i to, na co se nedívá.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Navíc Flexi 7 vzniklo 18.9.2012 jako odpověď, k tehdy konkurujícímu CS Linku a to Mých 6 ;)

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Tieto sú také nezmyselné otázky, poraď čo mám pozerať. Hádam každý vie čo pozerá. Tak treba pozrieť u každého operátora balíčky, v ktorých sú ktoré chcem pozerať, prepočítam si to a rozhodnem sa. A nakoniec aj tak každý skončí u Skylinku :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

PoldaS

nejde mi o to jestli dam víc jak 79kč s tím zase takový propblem nemam ale jde mi o to že těch 79kč je defakto vyhozenych a jestli není lepší si připlatit 150kč a mít víc. V tomhle směru ja přemyšlím....

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Jedna z výhod Skylinku je v tom, že si můžeš předplatit třeba jenom na měsíc a sám teda zjistíš, jestli to má smysl nebo stačí zůstat u základu za těch 79 kaček. Ale to už za tebe nikdo nevyřeší.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

Měl jsem pravě kombi na mesic abych zjistil co ktery pořad a na co se kdo budem dívat pak si dal flexi7 ale 7 je málo :) ideal by bylo 12....uvidím no...než bude DVB-T2 a uvidí se za jakych to bude podmínek pak se definitvně rozhodnem kde zustat.
Co más ty za balíček? nebo jsi na 79kč za SP?

tompr
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 047
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: alternativa Skylinku

U DVB-T2 nikdy nebude nabídka srovnatelná se satelitem nebo kabelem, pozemák bude spíš nabízet jenom ty nejsledovanější stanice.
Teď mám základ, předtím to bylo MINI za poloviční cenu na rok oproti ceníku. Jestli Skylink nabídne totéž třeba u SMART, tak o tom budu uvažovat. Jinak počkám do podzimu, třeba se něco zajímavýho objeví, teď zase není TV úplná priorita.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tompr

no pokud nesledujes ani sport ani filmy jak pises tak potom uz jenom ze silne trojky erotika a na to by byla nejlepsi nejaka karta nebo modul a nebo pak sledovat sexualni vychovu od 19h na CT1 :)))
o T2 vubec neuvazuj

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 96
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra