Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

4k satelitní box

Zdravím chlapi. Mám v plánu koupi UHD boxu Octagon SF 4008 4K. Prosím o Vaše postřehy na tento box.

vankari5
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 289
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 4k satelitní box

ani v jednom nie je 4K satelitný prijímač. tá kríza , bolo hľadanie aj na zahraničných forach shopov a neviem čo. všade píšu dvbt-2 s hevc 265. pre dvb s2 4K som nič nenašiel. tak moc múdri nie som . tak ak si myslíte niekde zaveste fotku , kde bude menu programov pre 4K. z telky a nie boxu.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: oneeee

Tie fotky čo som zavesil vyššie sú z tv samsung, sú dve, jedna aj so zoznamom staníc a beží tam 4k program z astry.

krizo
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

Nič v zlom, ale podľa Teba čo vidíme na telke to nie je UHD stanica, či čo? Poslal som Ti aj ja 2 fotky aj so zoznamom kanálov. Aké menu a či čo chceš ešte? Na mojej fotke hore v ľavom rohu máš, že je to sat. tuner, máš tam aj rozlíšenie, TP všetko. Choď to už niekde pozrieť a nevypisuj tu blbosti, čo si vygooglil. A nakoniec si mysli čo chceš vidím, že ťa asi nikto nepresvedčí. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 068
Odpověď v diskusním vlákně
 

spěchat nebo nespěchat

Koupil jsem 4k televizi, protože přepočet HD do 4k je ve výsledku lepší než Full HD. Česky řečeno - obraz full HD stanice je lepší na 4k televizi.
Samostatný satelit je lepší než zabudovaný, protože:
1. Umožňuje řadit do společného oblíbeného seznamu satelitní a pozemní stanice.Ze 4k televizí to umí pouze Finlux.
2. Satelitní přijímač přepíná rychleji než televize.
3. Satelitní přijímač má lepší komfort pro práci se záznamy.
4. Satelitní přijímač má slušný upscalling a po zapnutí funkce UHD Colour na příslušný vstup HDMI televize je obraz zase lepší.
Kdo chce čekat, dočká se levnější televize s lepší výbavou. Akorát teď promarňuje čas, protože zírá na obraz, který již není současným maximem...

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 4k satelitní box

Mám rád kvalitní obraz s vysokým rozlišením(1080i a lepší).
Kolik takových pořadů či přenosů existuje, či vůbec stojí za sledování? Pořád málo.
Mám rád především starší české filmy, tedy až na výjimky v SD rozlišení.
Jak takové SD vysílání na současných 4K obrazovkách vypadá? Hrozně.
Takže závěr jasný: jakákoliv LCD mi domu nesmí a počkám na příznivější cenu některé OLED(cca rok-dva) a pak i nějaký satbox 4K s FBC tunery.
Zatím mi stále nejlépe vychází spojení plazma a HD box.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 4k satelitní box

Třeba 8.8 UEFA Superpohar Real Madrid-Manchester United na TRT 4K bude perfektní

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antoš

To je bez debat, ale já mám raději zápasy na jaře.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Představa o kvalitním obrazu je velmi subjektivní záležitost. Já třeba, na rozdíl od tebe, nepovažuji staré české filmy na 4K televizi za hrozné. Naopak se mi zdají lepší než na HD televizi. Než jsem si 4K definitivně nechal, tak jsem ji měl 14 dní puštěnou vedle HD ze stejného zdroje. Našli se samozřejmě pořady, které byly na 4K horší než na HD, ale těch bylo minimum navíc v segmentu pořadů, které vůbec nesleduji. Proto byla u mě volba 4K jednoznačná.
Jinak dík Antošovi za info o fotbale. Je potřeba těchto mimořádných příležitostí využít k zhlédnutí pořádného obrazu.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 667
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

To je dobrej nápad

sat1guru
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 221
Odpověď v diskusním vlákně
 

kisshorvat

ANO VYBORNE DIK ZA PODPORU VIES ODKIAL FUKA VIETOR A KDE JE
SEVER.AHOJ ... 4K SA DA POZERAT NA YOUTUBE A STAHOVAT Z FREEMAKE VIDEO DOVNLOADER ALE TO SOM PREZRADIL MOC... R^

SHAY
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

SHAY

prestaň tu trepať a vypni si capslock.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@SHAY 4k TV so sat tuner 55 inch za 279 usd pozor

4k TV so SAT tunerom 55" cena už od 279 USD! 65 " za 650 USD. Dajte pozor, aby ste nenaleteli podvodníkom, ktorí predražene predávajú krámy na trhu EU!

kisshorvat
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kisshorvat

Nedá mi to, preto musím reagovať... To snáď ani nemôžeš myslieť vážne...

"4k TV so SAT tunerom 55" cena už od 279 USD! 65 " za 650 USD"

To je také kvalitné natívne 4K ako ja som čínsky boh srandy ... :lookaround:

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 63
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra