Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

TV sony bravia

Mám tv sony bravia ze sat. tunerem. Chtěl jsem se zeptat když seřadím programy přes sony editor a mám je už seřazené a skylink přida zase nějaký program tak abych to nemusel zase seřazovat a prostě jenom vložit na fles a nahrát.Protože když tam přidá nějaky program tak to musím znova celé naladit a vše se rozhází.Tak jestli nemá někdo nějakou vychytávku.Předem děkuji.

chtěl sem se zeptat jestli tyhle karty Irdeto (Irdeto ICE)jdou v sat.přijímačích FK-6900 CR.

Darkl
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 622
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV sony bravia

asi vypnúť ladenie fastscan a naládovať/naladiť tvoje programy.
tak to funguje na samsungoch, snáď to má sony podobne

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV sony bravia

No to pravě nejde.

chtěl sem se zeptat jestli tyhle karty Irdeto (Irdeto ICE)jdou v sat.přijímačích FK-6900 CR.

Darkl
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 622
Odpověď v diskusním vlákně
 

@darkl

a čo keď mám DIGI alebo Freesat, to chceš povedať, že TV sa pri inštalácii sekne pretože nenájde Skylink fast scan tabuľku???
Musí to ísť.
ale nedal si ani typ TV....

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Pořádně si přečti moji otázku.nic se nedělá .tv Sony mám kd55xd700x.

chtěl sem se zeptat jestli tyhle karty Irdeto (Irdeto ICE)jdou v sat.přijímačích FK-6900 CR.

Darkl
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 622
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Darkl

a co naložit do oblíbených a pak jen z celkového seznamu další vyhledat a přesunovat :8) :((

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Máš úplnú pravdu, najjednoduchší spôsob... Celé roky to tak robím, neriešim FastScan a podobné "vychytávky"... Ako prvé mám základné SK
a CZ balíčky, potom platené a pokračujú podľa abecedy všetky národnosti ktoré sa bežne dajú prijímať. Upravím setting cez dreamboxEDIT a jednoducho presuniem do ostatných DM... Takže to spravím len raz.

@Darkl - Ty keď používaš free aplikáciu SonyEditor stačí vypnúť FastScan ako ti už bolo poradené, vytvoriť si svoj setting, uložiť na USB, upraviť v PC a presunúť do TV... Predsa to až toľko času nezaberie
;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV sony bravia

presne ako píše Maneto.
1/ použil som fastscan, TV sa naladil
2/ copy na USB a uprava programov v PC
3/ reštart TV, zrušenie skylink fastscan, tým sa vyčistí zoznam
4/ naládoavanie programov z USB do TV
5/ jeden nový program ročne doladím ručne
telky Samsung (nie moje)

u Technisatu fastscan má svoj zoznam kam si to ukladá a neotravuje zvyšných 15FAV zoznamov. Výhoda je len tá, že z celkového zoznamu kam sa samozrejme uložia nové programy tiež je možné bez rušného ladenia programy vkladať do FAV1÷15.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra