Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

iptv funkčni playlist

může mi nikdo prosím poslat do zprávy funkční playlist na české kanály a třeba hbo discovery histori a tak v češtině? díky

stk999
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 100
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

na to zabudni. zadarmo ti nikto nič nepošle. čo tak pohľadať na internete . veď tam je všetko.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stk999

Okrem IPTV sa niečo nájde aj cez power.., len to chce mať na to hardware a značnú dávku trpezlivosti pri okopávaní záhradky... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

iptv

Ak chces funkcny iptv playlist musis sa poznazit a najst si ho sam. Nikto ti len tak neposle a ak tak nieco za nieco. Hladaj na forach kde sa tomu venuju. Staci google a spavna fraza na vyhladavanie

peto20008
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

Trebárs zadať do vyhľadávača " funkčný iptv playlist " ... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

asi fakt nevieš ako funguju playlisty?niektori ludia platia za kvalitne playlisty 15 eur mesačne a ty chceš aby ti niekto pre tvoje modré oči posielal playlist zadarmo,kde más HBOčka??mozno nejake,kde mas zakladne sk.cz programy by som ti aj poslal,ale urcite nie kvalitne,ktore mi idu uz dlhe mesiace a kde mas vsetky programy..to je lukrativna vec a nenajdes to len tak niekde na nete,lebo to nieje nikde!! vsetko co najdes na nete su vacsinou nekvalitne playlisty..bud sekaju alebo nevydržia vela,ale samozrejme niektorím moze stačit aj to..cize jedine ked chces nieco kvalitne,kde mas aj kvalitne programy..musiš si zato zaplatit!alebo si to vediet zohnat zadarmo,ale to predpokladam nevies.. pozri sa čo všetko už mám 2 roky..niektorí mi zato ponukaju 100 eur http://bit.ly/2wENUFE

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

Jožko, takže cena je 100éček?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

To je nejaky drahy špás.

anton
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

@tukan nie..ja to nepredávam a nezarábam natom..nepotrebujem to...to som dal len ako príklad,že niektori mi zato ponukaju peniaze a on chce aby mu len tak niekto poslal zadarmo playlist,kde su HBO a ine kvalitne programy?...že je nejaky skromný chalan :O

@Anton...drahy špas??maš tam asi všetky SK-CZ programy,ktore existuju..u skylinku,telekomu atd by si za takyto balicek platil 30 eur mesačne!!opakujem mesačne! a tebe pride 100 eur jednorazovo velká cena??pozri si hocijaku zahranicnu iptv stranku,ktora ponuka playlisty za peniaze..vacsinou ich cena mesačne je 12-15 eur a to máš v ich ponuke len cca 80 sk-cz programov..tá cena 100 eur za moju ponuku je este velmi nízka cena

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

Ja se nechci hadat ale ty tvoje programy by mne jen zajimalo jestli jdou uplne vsechny korektne.Ja nejake iptv mam ono to aj de aj ne ale nejsem na tom zavisli jen se ptam protoze vim jak to funguje neni to na 100%.

anton
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

@anton

už som to tu raz kedysi písal a nerád by som zas rozoberal tuto tému,lebo niektorí ludia to tu neznesú a budú mať zas trápne pripomienky a budu písat,že sa chválim alebo niečo podobné...ja sa tomuto venujem už 3 roky..mám asi 30 playlistov..z toho su niektore sat playlisty alebo udp playlisty a ano tie niesu moc kvalitne alebo pri nich neviem dokedy bude životnost a vacsinou sa moze nane napojit tak cca do 5 ludí..ale ja mám aj take playlisty,ktoré su vytiahnuté z boxov rôznych platenych iptv služieb!!! nemal by som to tu pisat,lebo to zas môže niektorych pohoršovat..samozrejme,že to je piratstvo..samozrejme,že to nieje legalne atd atd..ale ked si nejaka služba nevie zabezpečit streamy a nemaju tokeny pre jednotlivych zakaznikov ale pouzivaju verejne streamy tak to je ich problem a vec..a oni aj otom vedia,ze sa to podarilo vytiahnut z ich sluzby,ale nemozu s tym nic robit..jedine vymenit vsetky boxy a streamy a dat tokeny..tych služieb z ktorych mam vytiahnute playlisty je vela..dám ti jeden príklad..chod napríklad na stránku www.m-zone.cz ..je to klasicka sluzba,ktora ponuka ludom za peniaze programy..musis si kupit ich box a platit baličky..a ja mam celu ich TV ponuku vytiahnutu z boxu!vsetky programy co maju mam zadarmo a ide to už 2 roky!!opakujem oni urcite otom vedia,že sa to podarilo vytiahnut,len im to nestoji zato vsetko prerabat a menit ked vidia,ze tam mamu cca 100 ludi nacierno napojenych...a takto mam vytiahnute playlisty asi z 6 platenych služieb!! najlepsia je asi antikgo..ten uz ide 2 roky krásne..bez jedneho seknutia..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

Je to bieda s voľnými playlistami na webe. Po pár dňoch alebo týždňoch padajú.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 986
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

to je uplne normálna a klasická vec..nemôžeš predsa očakávať od nejakeho playlistu,ktorý nájdeš na nete zverejnení,ktorý si stiahlo 500-5000 ludí aby bol kvalitný a aby išiel dlhe mesiace..ked odjakživa platilo a platí čim viac ludi je napojenych natom,tym kratšie to pôjde alebo ti to začne sekat..ale niekedy sa najde aj na nete niečo čo ide už dlhsie..napriklad z magiogo nájdeš na nete linky..ale idu len na slovenskú ipečku a funguje tam asi len cca 20 zakladnych programov..to je tá ista vec ako som písal hore..je to z ich sluzby vytiahnute..oni vedia,ze to je na nete a ze tam maju napojenych cca 3000 ludi nacierno,ale nevadi im to,lebo by to museli vsetko menit a prerabat..preto ked chce clovek čo sa dotoho moc nerozumie,kvalitne playlisty,ktore idu dlho a nesekaju musi si zaplatit!zadarmo ti nedá dnes nikto nič a už urcite nie playlisty,kde máš HBO a ine kvalitne programy

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Ty si asi padnutý na hlavu. Načo toto tu rozoberáš. Nechaj si už toto všetko pre seba. Chváliť sa s kradnutými linkami je choré. Ináč za Antikgo už mi jeden "používateľ" zaplatil pekné odškodné, že zneužil moje prihlasovacie údaje.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

Mluviti stříbro, mlčeti zlato. To ale někteří nepochopí a musí si tu honit trička...ve kterých odcvičili poslední spartakiádu.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

nateba som čakal kedy prídeš a zaregauješ :))) a už sme sa dočkali..my len diskutujeme..ked nemáš k teme nič napisat,tak prosim ignoruj ju a nevyjadruj sa!! je to tazke pochopit?to fakt musis v kazdej teme a v kazdom prispevku niečo napisat??reaguj na jeho otazky a nie na moje slová..a o akych prihlasovacich udajoch preboha ty píšeš?čo to má s tym spolocné?aby si pouzival antikgo playlist nepotrebuješ ziadne udaje nikoho..co mna zaujma,že tebe niekto niečo zneužil či čo..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Ako ktoré, rusáci mi teda nepadajú R^
Rusko pre našinca krajina zaslúbená a lacná R^ R^ R^ :8)
Treba vediet kde hladať R^ Všetko v HD a šlape v pohode R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

Ahoj

čítal som tvoj článok a chcem sa spýtať čo všetko tam šlape ??
ide napríklad aj O2 alebo Slovak telecom??
Ak môžeš mi poslať link, nemám problém si to aj zaplatiť. Nechcem to zadarmo hlavne nech to nemrzne.. a ešte jedna otázka akú rýchlosť internetu potrebujem aby mi v pohode prehávalo aj full hd ??
Ďakujem Strefko

strefko
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

kua tys mohl byt v balíku :)))

poklopec

pokl
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Jasné, že sa ozvem. A aj budem kým sa tu budeš vychvaľovať s kradnutými linkami z boxov a kradnutými linkami podľa "ukradnutých" prihlasovacích údajov. Lebo okrádaš s tým "neznalých ľudí". Si veľký odborník na playlisty ak ani nevieš, že ako sa získavajú linky napr. z AntiksatGo.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Nehovoriac o tom, že neustále porušuješ pravidlo č.3. Už by Ťa mali odtiaľto vyraziť dávno.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

tak si reaguj aj nadalej..ja nateba uz reagovat nebudem,lebo stale točiš otom istom a stále mimo temu..o akych prihlasovacich udajoch pises?preboha co to ma s tym spolocne?akych ludi okrádame s tym,ze pouzivame playlisty?ty si dobre mimo kamarát....a žiadne pravidlo tu neporusujem,lebo nic zakazane som nenapisal..nikde tu nedavam ziadne navody ani ziadne playlisty a nic ani nepredavam..to ze to ty stale nevieš pochopit a stale musis reagovat na nejakch ludi čo napriklad v diskusii napíšu,ze nieco pouzivaju nelegalne je tvoja vec..tak proste niekto napisal,že niečo pouziva nelegalne..čo je teba dotoho?..vieš to už konecne pochopit,ze ked sa ti niečo nepaci alebo s niecim nesuhlasiš,tak to proste ignoruj!! a nie stále reagovat na niečo..ja na tvoje diskusie neragujem,lebo ma nezaujmaju..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

jožko

Zkrátka jožko až se s náma podělíš o ten playlist tak ti bude odpuštěno!! :))) :))) Ale do té doby se to tady asi zamkne. :lookaround:

Vu+Solo4K/TechnoTrend S2-3650 CI DVB-S2/Emme Esse 125 Al

Badis2
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Čo sa rozčuľuješ? Treba to brať s nadhľadom. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

rozculovat sa musím,lebo nemám rad ludí čo sa do všetkeho staraju...kludne nech tu niekto este napise,ze pouzivá cardsharing alebo iptv playlisty alebo ze si stahuje filmy,hudbu nacierno alebo ja neviem čo všetko možné..mna to proste zaujmat nemusí..nebudem hned na toho človeka reagovat ako ty..ak to tebe príde,že sa chvalim alebo nemozes vidiet tie moje slová,tak prepač..skus ich odignorovat a nevšímaj si ma a ani tuto temu..je to vela čo chcem odteba?ja narozdiel odteba od žiačiatku reagujem k téme a otázke od stk999..proste som mu vysvetlil,ze kvalitny playlist,kde bude mat HBOcka mu zadarmo nikto nedá..nenajde ho asi ani na nete..ak ano,tak to bude nekvalitny a nepojde dlho..že ak chce dobry playlist,tak si musi proste zaplatit zaň,lebo dnes ti nedá nikto nic zadarmo..potom som napisal,ze najlepsie playlisty su take,ktore su vytiahnute z boxov platenych sluzieb a to je vsetko..čo je natom zle?normalne diskutujem na danú tému..ahoj prajem ti pekny den a už prosim ta na mna nereaguj a končím tu debatu

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv funkčni playlist

stk999 nikde nepsal, že to chce zadarmo. Poslal jsem mu odkaz a neřeším tu blbosti .... Buď pomůžu nebo jsem zticha.
Jimmy

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra