Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Technika

UNI čtečka

Nevím proč není pod článkem možnost diskuse.
Jistě se najde mnoho uživatelů co se chtějí vyjádřit.
Mazáním již vytvořených vláken se nic nezmění! :)

Přece neznamená UNI čtečka = pirátské dekódování

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [ 17 ] 18 19
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 466
Odpověď v diskusním vlákně
 

@aafroman

A doporučujem Ti vymeniť právnika, lebo ak si myslíš, že Ty zažaluješ Skylink a prehráš, že to len nechajú tak :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

Tak zde už jenom zbývá Skylinku zatleskat.
A všechny majitele s UNI čtečkou upálit na hranici! :lookaround:

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Nemyslím, že se stane něco v tom smyslu, co píšeš. Já bych si tipnul, že pokud právník předloží ČTÚ všechny relevantní dokumenty (včetně toho obalu karty), tak ČTÚ ani žádné správní řízení se Skylinkem nezahájí.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

aafroman

a co vlastne chces reklamovat? Kupoval si snad kartu v priebehu poslednych 24 mesiacov? O tom dost silno pochybujem, lebo inak by to bola urcite karta M7, ktora ti v uni nikdy chodit nemohla..

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Ale tu chce aafroman priamo Skylink zažalovať. ČTU so Skylinkom nebude mať žiadny spor lebo je to jasné. A myslí si, že on zažaluje Skylink a keď nevyhrá tak nič sa nestane. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

aafroman@ Pro Skylink je v tvým případě naprosto nejjednodušší ti prostě vypovědět smlouvu bez udání důvodu a seš víš kde :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Joscer

Děkuji za ostatní za upozornění na další chybu ve VOP. Ve VOP stačilo napsat: obstarat si na vlastní náklady přijímací zařízení s certifikovaným dekoderem Irdeto s označením SkylinkReady...Tvůj citát:
3.3.1. obstarat si na vlastní náklady přijímací zařízení (set top box) a zakoupit si kartu u kteréhokoliv prodejce v rámci sítě prodejců karet;
Tak jsem si jako bežný jouda ten necertifikovaný set to box koupil, pak zašel k prodejci karet a koupil kartu. Přečetl že mně nemusí fungovat set top box fungovat, prodejce ověřil, že v něm kupodivu funguje, tak jsem to dál neřešil. A ejhle, oni mně přehrajou kartu ma Uniblok. Je to moje chyba. Nikde mne neupozornili na to, že mně můžou přeprogramovat kartu na jiný typ karty. Ona karta nefunguje nyní bezchybně, ona nefunguje vůbec! Je to moje chyba? Vždyť dle upozornění na kartě vše proběhlo vpořádku. Stále nechápeš, že uniblok je ve své podstatě změna systému. Klidně ať si zapnou surflok a vypnou 0D96, na to právo mají a s tím sepočítalo.Uniblok je za hranou VOP. Způsob tohoto zabezpečení systému je popsan vpřesně v jiné části VOP a neumožňuje tím pádem změnu karty na straně zákazníka.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 882
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Ale jdi. Co je na tom článku VOP špatně?
Podle tebe, když jsem si koupil tenkrát TechniSat (a ještě nebyly Skylink ready přijímače), který má Conax dekodér, a pak jsem si koupil kartu, tak je na vině Skylink a jeho VOP a měl bych tenkrát nárok na reklamaci, protože to nemají přesně specifikováno?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

Řekl bych, že tady některým uniká význam slova VŠEOBECNÉ.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

Rafi007

Oni ti tu kartu na uniblock "neprehraju", jedine co sa s nou stane je, ze prestane podporovat prechodovy 0d96 a nepotrebny stat. camkey. V irdeto moduloch vsetky skylink karty vratane tej tvojej pod dyn camkey davno chodia, ziadne preprogramovanie na iny typ karty sa teda konat nebude, v podstate sa len deaktivuje to co je nepotrebne a z pohladu share menej bezpecne

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Rozumiem tomu správne? Výrobok Skylink ktosi roky vo veľkom kradne tak, že nepoužíva žiadnu kartu, len ju sharuje cez kohosi server na internete. Poctivci si kúpili karty, prijímače a seriózne platia. A teraz im niekto hrozí, že im na diaľku prepne kartu tak, že tá bude nefunkčná v ich prijímači? A to tu potom všetci čo riešite za absolútny nezmysel! Veď to je úplne jasné ako s tým podvodom VW dieselgate v USA. Zákazník nemôže byť okrádaný a poškodený s odvolávaním sa na to,že sa vraj robí opatrenie proti zlodejom. Na toto stačí jeden právnik. Len mi nie je jasné, koho tu treba žalovať. V USA je jasne žalovaný výrobca áut. Kto je ale výrobcom produktu Skylink? M7? A prečo on nezasiahne proti pirátom?

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

arsat

nic netrva vecne a tak ako bol koncom roka 2012 vypnuty cw 0D03, raz sa vypne aj 0D96 a podpora stat. camkey. Netreba v tom hladat ziadny podvod, kartu mas predsa aj ty davno po dvojrocnej zaruke, teraz v podstate nespravis nic ine, len dokupis modul za 40e, prip vymenis box, ktory bude potrebne casom vymenit tak ako vsetko ostatne co dennodenne pouzivas .. tv, mobil atd. Kopec zahranicnych poskytovatelov bezi bez podpory stat. camkey dlhodobo vid napr. africke dstv viac ako 4 roky a nikto sa kvoli tomu s nikym nesudil :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Vysvetli mi to, aby som ako strojár porozumel. Jedni pozerajú bez karty, teda načierno a to vďaka serveru ako falošnej linke, ktorá vyrába rovnaký produkt, len nelegálny pod značkou Skylink. A majiteľovi Skylink to nevadí?

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

vadí a preto pristupuje k tomuto kroku

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

Tak abys to jako strojar pochopil... samozrejme ze vadi a proto tohle vsecko :)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Dobre,čiže piráti konečne skončia a ostatní budú nútení meniť prijímač, alebo kúpiť modul. To by asi nikomu serióznemu nevadilo, práve naopak. Kedy sa to ale udeje, veď podľa toho, čo tu čítam, sa to rieši snáď už aj 10 rokov a stále nič.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

na odpojení 0D96 je dost pozdě pokud by M7 měl jeden měsíc dopředu informovat zákazníky , kteří ho živí , ale někteří
již zjistili , že jim funguje pouze 0624 a nebo jenom karta
v těch jejich krámech a nikdo je neinformoval , no jsou to jednotlivci.

dnurg
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

Izol ma novou registraci :)))
pirati neskonci.ale platici si budou muset poridit jiny stroj nebo modul.!
tak schvalne jestli toto tema vydrzi az do Vanoc ? :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

a co sis vlastne do teto chvile myslel, proc to skylink hodla udelat? :)) PS: je nejakym zpusobem pro tuto debatu dulezite, ze jsi vlastne strojar? Uz jsem to tu u tebe zahledl minimalne ve 3 prispevcich v prubehu minulych tydnu. :lookaround:

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Strojár preto, že buď to ide, alebo neide. A nie mohlo by a keby a potom. Ak ti to vadilo, moja chyba.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

jakou smlouvu??,ty máš se skylinkem smlouvu???

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

To znám, bratr je také strojař a vysvětlit mu něco z oblasti IT je někdy nadlidský úkol. :))) Ajťáci prostě uvažují jinak než strojaři.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

Co chci reklamovat? Chachá-přece službu pánové (§64/7 zákona o el. komunikacích), pak námitka proti nevyhovění reklamace (§129/3). Správní řízení zahajuji já, rozuměno.A že mi vypoví službu, ani náhodou, to můžou jen z důvodů ve VOP.

aafroman
Registrace: 6/2014
Příspěvků: 187
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Citace: Oni ti tu kartu na uniblock "neprehraju", jedine co sa s nou stane je, ze prestane podporovat prechodovy 0d96 a nepotrebny stat. camkey " Pokud nepřehrajou na uniblok, pak je vše v pořádku. Nebo to co popisuješ je ve své podstatě karta "uniblok", protože přehráté karty prodejců nefunguji ve starších irdeto modulech,ale starší karty Irdeto M7 bez UNIBLOCK fungují. Jsem z toho tedy zmatený. Jak se tedy karta dostane do stavu že přestane podporovat 0d96 a stat. camkey ? Přece pak z toho už není ICE karta a je tu skupina zákazníků s funkční ICE a skupina, které znemožní příjem přehrátím karty bez toho, že by porušili VOP.To je podle mne porušení VOP. Dle mne mají systém vypnout a nezasahovat do karet, které jim nepatří.Na piráty navíc mají surflock. Předem dík za vysvětlení.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 882
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: UNI čtečka

pierrepetr@ A ty snad ne? Teda pokud využíváš jeho služeb.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [ 17 ] 18 19
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 466
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra