Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

Podla nemenovaneho zdroja v najblizsich tyzdnoch sluzba Magio predbehne pocet odoberatelov sluzby Skylink.

Vyhody asi netreba ani popisovat:
MAGIO:
+ moznost prijimat vsade tam, kde aj skylink (MagioSat)
+ najlepsia IPTV na slovensku (a dovolim si tvrdit ze aj v Cechach keby bola tak bezkonkurencna)
+ Digisport 1-5
+ Tuki detsky kanal (teraz aj Cartoon Channel atd..)
+ lacna moznost na viac TV
+ MagioGO zadarmo (pokial mate nejaky balik od nich)
- nie vsade dostupna IPTV
- ziaden lacny zaklad
- telefonicka podpora je nieco otrasne (berem ale, ze poskytuju Tel,Inet a TV)
(-+) parovanie prijimacov

Skylink:
+ lacny zaklad (zatial - uvidime ako serpo)
+ vyborna dostupnost (predsa len 23,5 je lepsie na tom, ako AMOS)
+ moznost pouzit vlastny prijimac (zatial aj v unicitackach)
+- Skylink live TV (akoze je to coraz lepsie ale ziadna slava - podla vsetkeho spoplatnene do buducna)
- SERPO (kazdy rok drahsie)

Pre Slovakov je jednoznacna volba Magio. Nech uz pan Glisnik vymysli hocco, momentalne to pojde uz len dole vodou. DigiSporty tazko budu mat, do vlastnych programov sa nehrnu a o nezmyselnom zvysovani SERPA, ktore uz presahuje vsetky moznosti ani nema zmysel pisat.

Ak tu pride Pan Glisnik, mam pre Vas len jednu spravu: Prave ste stratili Slovensky trh (ci je to vela, alebo malo je na Vas - no nieco okolo 600 000 zakaznikov je dost). Vasa jedina zachrana je bud dat serpo na 1 euro alebo baliky dat o 50 percent dole. Odliv zakaznikov bude uz totizto len stupat.

P.S. Informacia o pocte zakaznikov a skorom predbehnuti Skylinku pochadza z overeneho zdroja ale vzhladom na praktiky banov to sem nemozem zverejnit.

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

No.....

Kebyže Magio ponukne kartička bez párovania do vlastných boxov ktoré majú užívatelia iných platforiem tak potom by to stálo za uváženie, ale takto...no moc ludi to Magio aj vracia :))) :))) :)))

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

A nebýt nelegálního vysílání ČTsportu na kartách se slov. regionem, tak by jich bylo ještě míň. :))) :))) :)))

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Trochu jsi pozapomněl, že kdo má u Skylinku balíček, tak SP neplatí. Což by bylo vhodné zmínit, když už uvádíš lživou informaci, že se SP zdražuje každý rok.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

ja len doplnim,že čoskoro budu pridane programy WAR,FILM PLUS HD

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Clanok som pisal ja.. ano.. to je pravda, ide tam skor o to, ze vacsina zakaznikov ma SERPO. A namiesto toho, aby to bola aspon ako taka alternativa k MAGIO, tak sa neustale zdrazuje (je mi jasne, ze Skylink potrebuje hlavne platiacich a tymto krokom sa snazi vsetkych premigrovat na prvy plateny balik). Lenze SERPO (nech si za tym uz tiez predstavime hocco) MUSI clovek platit aby mohol sledovat zakladne programy (toboz hlavne preto, ze su tam zaratane poplatky za Markizu a JOJ).. takze az take klamstvo tam nebolo. Kto klame je skor Skylink ktory neustale tvrdi, ze to potrebuje na vsetko okrem platenia kanalov (ale ako som napisal vyzsie, tak su tam uz poplatky za Markizu a Joj - cize defacto - PLATENY BALIK). Co sa tyka ostatnej ponuky tak je plne zrovnatelna s MAGIOM, dokonca MAGIO vychadza v niektorych ohladoch lepsie.

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

Inak Magio je na Thore a nie na Amose. A ten satelit je horší ako Amos.

jankora
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomatko

Len taký detail, Magio Sat už nie je na Amose...

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Magio Sat nema CT sport, si to pletieš z Digi Slovakia.

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milosza001 @jankora

Dakujem za upozornenie... nejak mi to tam uslo.. Faktom ale ostava ze Astra je na tom lepsie ako Thor, ci nie ? (ked to bereme dosah, parabola atd).

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milosza001

On to skor myslel na Skylink, ktory poskytuje CTSport so slovenskym regionom i napriek tomu, ze by to tak nemalo byt.

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tomatko

preboha, magio. No to nemôžeš myslieť ani vážne pokiaľ nie si predajca. :bomb:

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomatko

Samozrejme, že Astry majú najlepší výkon. Či už na 19,2 alebo 23,5.

jankora
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

ja som u Telekomu 4 roky..samozrejme hlavne kovli digisportom 1-5 a nemám ani jednu vyhradu..aj ked cena je trocha drahšia ako napriklad digislovakia..ale mne to nevadí..proste som športovy fanušik..a nemat digisporty (la liga,premier legaue,lm,wta,atp tenis) by bola premna samovražda

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Sklamem ta.. :D viem, ze by si sa rad hadal, ale nie som obchodnik. Snazil som sa to zhrnut skor z objektivnych dovod, ktore zvycajne pocuvam/odporucam. Ci Skylink alebo Magio - v obidvoch taboroch najdete nespokojnych. Tu slo skor o nejaku tu genezu, co moze byt za padom uzivatelov. A sprava ma dost velky vyznam, pretoze je to ohrozenie po dlhe roky stabilneho skylinku.

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

no jo nema smysl zatloukat , chybi mi tam pouze max cool zoom o ktery SL stejne pride , pak uz neni nad cim rozmyslet R^

matino300
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 671
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matino300

Prima Zoom cez satelit by mala byt...

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

Moja kombinácia vlastný prijímač 2xCI slot česká karta Skylink (základ) + Slovenský FreeSat (plus,HD,MaxPak) R^

pbpb
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

nuz co ti na to poviem, parovane magio by som nebral ani zadarmo, digisporty ma nezaujimaju a ostatne mi chodi aj inde :)
Co sa tyka straty sk trhu pre skylink, asi ta sklamem, ale v mojom okoli je to takto

45% skylink
45% freesat
10% magio

Minule mi dokonca nejaky podomovy predajca zazvonil pred domom, ci nechcem magio tv, moc ale nepochodil. Slusne som ho poslal kade lahsie s tym, ze ked budem nieco potrebovat, pridem sam a objednam si to co chcem. Toto bude zrejme nejaka dalsia podobna praktika..
:)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomatko

To predbehnutie sa počíta aj s DIGI komplet celá skupina Slovak Telekom s predražením Magiom by tie čísla nikdy nedosiahli.

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

jj, tych 45 % je pozostatok z cias minulych ked nebolo serpo. kazdopadne keby som mal zhrnut co sa tyka vyhodnosti tak urcite vedie:

1, Digi tv - fullka so 4 modulmi cca 22 €
2, Freesat - fullka s kartou next cca 37 €
3, Shi tlink - fullka s next cca 45 € + 44,6 rocny poplatok za next
4, lakatosom dotovany antik nepocitam - dnes tu je o rok nemusi

co sa tyka kvality obrazu

1, Digi -priemerny datovy tok na HD kanaloch okolo 7,5 MB/s
2-3, Freesat a skylink - UPC hd kanaly v simulcrypte s telecomom ostatne 11 Mb/s - to su tie v simulcrypte s s C+, freesat mizerna kvalita SD
3-2, Skylink - variabilny datovy tok od 1,5 MB/s po max 5 Mb/s u hd-ciek.. teda jak to tak mozme nazvat
155,Antiksrat - kvalita obrazu jak ked sa kuka CRT v zahulenej krcme - niektore arabske FTA programy ako Bahrain Tv maju lepsiu kvalitu jako doťák. datovy tok 0,8 - 1,7 MB/s ale H265

arioner
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink sa pomaly stáva dvojkou na SK trhu

Glisnik keď dačo vymyslí tak len zas dajakú chujovinu,ja už ani nechcem o ňom nič čítať :(

sasuke
Registrace: 6/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomatko

neni si ty Lufteran z novym nickom a po vykydani zo skylinku, odmietnuti z antiksratu a sklamani z pantelia si prisiel s placom na telecom ze budes robit dealera magiu ? :))) :)))

arioner
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Preto som to dal ako minus.. jasne, parovat kartu s prijimacom je dost velke obmedzenie. Problem je, ze vacsina operatorov na svete to tak robi a je teda otazne, ako to bude do buducna s linuxovymi prijimacmi (zrejme teda budu mat len CL sloty).. Tam sa ale bude zrejme obmedzovat vsetko na max. jeden nahraty program atd..

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Co sa tyka tych cisiel.. zalezi kde byvate.. Ja napriklad som v meste. Okolo mna ci uz kde byvam alebo v praci maju v drvivej vacsine ludia MAGIO. A nerozmyslaju ani nad nicim inym.. Dovod ? Archiv, aplikacia v mobile a samozrejme ponuka podobna ako skylink + exkluzivne kanaly.

Cize vypovedna hodnota ako je to u Vas je scestna. Ja sa drzim cisel a tie jasne vravia to, co som napisal na uvod.

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Ano, s tym plne suhlasim.. Je to v ramci celej skupiny. Ale podla vysledkov (kolko ludi prislo) daleko viac napreduje Magio ako Digi.
Suhlasim, ze som nestastne zvolil nadpis. Malo tam byt radsej skupina Telekomu. V tomto mate pravdu. To ale nemeni nic na tom, ze Magio proste tiahne dalej, aj ked je teda podla Vas predrazene. Zrejme to ludi bavi platit tolko za nieco, co mozu mat inde lacnejsie...

Tomatko
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 140
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 100
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra