Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink uni funkčné do 2018

Predajca bol včera na stretnutí Skylink, dnes potvrdil, že v tomto roku sa nič meniť u uni kariet nebude. Od roku 2018 budú postupne po okresoch blokovať jednotlivé karty, aby nevznikla panika.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 244
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Do konce 2018 je 26 měsíců- to nás čeká nějaký dlouhý rok :)))

drak
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Skylink nic vypinat nemusi, lebo ludia si svoje karty vypnu, ked prejdu na digitv a plustelku po zvyseni 😂 no a vymena prijimacov asi tiez na zakaznikoch neprida 👎

nic nemam

loon
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Poriadne som vynadal predajcovi, tvrdí, že je to všetko pravda, okresy myslel tak, že vo všetkých okresoch budú postupne vypínať skupiny kariet, aby nevznikla panika. Vystrašeného sa ho pýtam a prečo on ako predajca nereaguje na Parabole. No neviem, či mám napísať jeho reakciu. Má strach, že ho podľa emailu odhalia. Tiež sa čudujem. Bolo stretnutie predajcov v ČR aj v SR a prečo sa o tom nesmie diskutovať!

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

Takže na dalším setkání prodejců se Skylinkem se prodejci nic nedozví, protože v M7 si řeknou, že jeden z nich (neví se kdo) to vyslepičil, tak i všichni ostatní mají smůlu.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

a hele luteran a jeho novy nick :)))

Vu+ Solo 4K, Dreambox DM7020HD, Philips 65PUS7600

Sanzi
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Pánové, na jednom PC fóru se takovéhle diskuzi říká věštění z křišťálové koule. Ale nic proti ničemu, milovaný Skylink si to zaslouží. :laughing:

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

melog

ja si nechávam SLIZOLIN len do 7mesiaca 2018 kedy mi skončí úžerné serpo na 2kartách a finíto slizolin,a chrchľošský luxemburčania z nenažranej M7. A teraz si ma môžete bloknúť aj na trvalo.ZBOHOM.

Melog
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

No to určitě bude všem trhat žíly :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@loon

Kedy sa už nastane ten masívny odchod? :))) Čítam tu už asi 5 rokov v kuse, že už Skylink každú chvíľu skrachuje a nejako to tak nie je. Áno treba prejsť k digi aj ja tvrdím. A tam 2 roky držať hubu a krok. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Vsak budu tolko vymyslat, ze to nastane. Pri DIGI sa viazat nemusis pokial si ich CAM modul kupis za 55€. To ale digitv neponuka, ale u partnera sa da. Za jeden poplatok 4 TV mat, nieje zle, alebo? ;)

nic nemam

loon
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Co si budeme nahovarat, skylink je, bude jednicka na trhu a nezmeni na tom nic ani tych par sharujucich utecencov :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Většina lidí si platí serpo. Ty na placené balíčky ke konkurenci asi těžko nalákáš. Byť by ji měli i na wc.

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Po dnešnej osobnej návšteve sa mi ozval predajca telefonicky s novými informáciami, podmienkou je, aby zostal v anonymite. Môžem tu informácie zverejniť?

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

A mě se ptáš proč?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

kludne to zverejni (unikarty, vypinanie okresov), aj tak je to uz pripad pre mjr. Zemana :))

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nesmysl

Vážení,
mohu vás ujistit, že nic takového na setkání prodejců nezaznělo.
Prodejci slyšeli to, co jsem mnohokrát uvedl i na tomto serveru, a sice, že ke zvyšování zabezpečení našich služeb proti pirátskému příjmu bude docházet postupně, abychom minimalizovali případný dopad na řádně platící zákazníky. Z pochopitelných důvodů nemůžeme o jednotlivých krocích předem informovat. Ani prodejce, ani odbornou veřejnost. Dělat to po okresech u nás zatím nikoho nenapadlo.
Zdraví Jaromír Glisník

jglisnik
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jglisnik

Nepřijde mi férové o krocích předem neinformovat.

Pokud mi Skylink znemožní příjem svých služeb (ne, Skylink Ready přijímače a CI moduly si fakt kupovat nebudu), tak se chci předem připravit na odchod jinam.

Neumím si totiž představit, jak chcete zvýšit zabezpečení a nepostihnout tím řádně platící zákazníky.

LubosD
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 363
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LubosD

Používáš licencovaný dekodér Irdeto (Pí-sys)? Protože to je podmínka napsaná na obalu karty.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Lebo si naznačil alkohol. Predajca sa dušuje, že to zaznelo v kuloároch. Vynadal som mu. Aby si ma udobril, núka mi súpravu za 1 eur s tým, že to môžem pozerať až na 4TV.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Myslíš na té kartě, která ani nevěděla, co je to irdeto, když jsem ji kupoval?

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Odejít se dá snad kdykoliv, nevím na co se připravovat, když prostě kartu hodím do šuplíku a je po všem.
Mimochodem je sranda číst cosi o tom, jak má karta Skylink šlapat v UNI. Když vezmu - zde opakovaně vychvalovanou DIGI - tak tam si můžu kartu strčit leda do spárovanýho přijímače nebo spárovanýho modulu, případně mezi půlky. Ale v UNI si ani neškrtnu a nikdo na to nepoukazuje. Vlastně žádnej operátor na trhu, vyjma flegmatickýho freesatu (a to ještě jenom u ICE karet) není tak benevolentní, jako je pořád Skylink (vlastní CAM Irdeto bez omezení).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

Tukan:
A co to máš za kartu?

TDHenry
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 536
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Když už si tu hrajeme na podmínky, tak v době koupě karty mi byl slíben příjem základních stanic navždy zdarma. Konkrétně Mr. Glisnik kdysi sám argumentoval, že DVB-T není jediná bezplatná možnost příjmu. A jak to dopadlo, víme všichni.

LubosD
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 363
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LubosD

Na obalu karty bylo napsáno "CZ+SK programy v ceně karty". Alespoň takový obal jsem u původní karty měl já.
Když by se z toho nakrásně dalo vydedukovat, že je to "navždy zdarma", znamenalo by to, že se to týká i CZ a SK programů přidaných po zakoupení této karty? Třeba po roce, dvou, či pěti letech?

Nějak jsi mi neodpověděl na moji otázku, zda máš kartu v dekodéru Irdeto.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jglisnik

Ty ako predajca z ČR ako môžeš vedieť, čo sa hovorilo na stretnutí na Slovensku? A pritom hovoríš to isté. Bude docházet postupně. Či to bude Skylink robiť po krajoch, okresoch a či abecedne podľa miest, to je asi fuk, veď sám tvrdíš, že to robiť bude.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 244
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra