Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink uni funkčné do 2018

Predajca bol včera na stretnutí Skylink, dnes potvrdil, že v tomto roku sa nič meniť u uni kariet nebude. Od roku 2018 budú postupne po okresoch blokovať jednotlivé karty, aby nevznikla panika.

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 244
Odpověď v diskusním vlákně
 

pre M7 Group

rozhodne Skylink nieje zlata bana s RASTUCIM trendom medzirocnych vynosov s nasledne RASTUCIM poctom users. NAOPAK.....

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

jen trouba by škubal husu 11.11., nejlepší je konfitovaná, takže škubat nejpozději 10.11. ráno, nechat odležet a večer šup do trouby.Kvůli peří se za účelem zisku škubou i za živa průběžně. Je to jak s lidma: nakrmit(reklama bez poplatku), oškubat(SERPO),pak se nechají odležet (vyhlášení konce UNI) v XX budou hody (SkyLink Ready) :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

No, ale to krmení přeci prováděla jiná firma nebo snad ne?

A na druhé straně. Husa si nemůže říci "A dost, teď už žádné peří nedostanete". Lidé mohou ten tvůj popsaný řetězec kroků kdykoliv opustit.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

bez tej inej firmy by tam nebolo nikdy toľko zákazníkov

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

A co tím chtěl básník říci? Nebylo by, ale je.
Zrovna tak lze napsat, že kdyby nebyla firma, co to koupila, bylo by to krachlo definitivně a ovečky by přišli ze dne na den o příjem.

Ale to už se budeme poněkolikáté opakovat.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

:laughing: :laughing: :laughing:

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Podle čeho tak soudíte? Finanční výsledky bývalého TradeTecu, aspoň ty, co se dostaly do Sbírky listin, nevypadají zle.

LubosD
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 363
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LubosD

Na to nepotřebuji finanční výsledky. Ty samozřejmě mohou vypadat dobře. Letadlo zkrátka ke svému letu potřebuje palivo. A tady začalo palivo vysychat. Myšleno tím ne u celého TradeTecu, ale u projektu poskytování satelitního příjmu. Proto projektu hrozil krach. Tak to prodali.
Toť vše.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

:laughing: Pokud jde o krmení a škubání hus, celá ta husí farma zůstala jedna a tatáž, pouze se přehodily cedule na chlívku - tolik ke změně firmy. Změna cedule na chlívku neznamená pro postavení a život hus na husí farmě ŽÁDNÝ PRÁVNÍ DŮSLEDEK :laughing:

brak232
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brak232

Sorry, ale já dál tímto stylem (přes husy) diskutovat nehodlám. Původně jsem to bral jako vtip a ve stejném duchu jsem původně i reagoval.
Ostatně na toto téma, co se tu snažíte zesměšňovat, už bylo řečeno mnohé a já už to nehodlám opakovat ani pro nováčka tady na diskuzi (noc ve zlém, každý jednou začíná, teda pokud to není opakovaná registrace).

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink uni funkčné do 2018

no nazev firmy se sice zmenil ale sefujou tomu stale ty stejny lidi podobne jako u digi.
a kdyby to krachlo jak rikas tak ovecky dneska beci nekde jinde.nic vic nic min.
a o prijem ze dne na den take prijdou az ten uniblock zavedou.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Šéfují tomu stejní lidé? Já myslím, že do M7 přešel jen pan Glisník a stal se členem představenstva. Jinak jsou tam jen ti, co v M7 byli už před koupí platformy Skylink a tedy s původním provozovatelem platformy nemají nic společného.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Jo a navíc mluví dobře anglicky,mimo holandštinu,kdežto v trade se mluvilo jen moravsky Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

http://vyhlasto.cz/h/1d11/tak-to-ma-byt

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Jsem občasný čtenář webu parabola a registroval jsem se nedávno kvůli čtení dikusí pod články. K mé první aktivní reakci jsi mě vyprovokoval Ty svými opakovanými nesmysly, které tady sleduji už delší dobu, o změně firmy v souvislosti se Skylinkem. Mám totiž, na rozdíl od tebe, alespoň základní právní vzdělání a povědomí o pojmech jako je právní subjektivita a kontinuita obchodní společnosti. Pokusil jsem se Ti na příkladu ukázat, že v případě změny vlastnické struktury, názvu, sídla, nebo dokonce i formy (typ a.s., s.r.o. ...), kdy přecházejí kontinuálně všechny práva a závazky ze "staré" na "novou" společnost, tedy s její kompletní historií, toto v žádném případě nemá vliv na vnější vztahy mezi klientem a společností, která si zachovává právní subjektivitu a kontinuitu. V případě jakýchkoli změn vlastníků f. Skylink zůstaly v platnosti všechny smlouvy s vysílateli programů i s klienty atd... Na příkladu husí farmy jsem se pokusil na to jednoduše upozornit. Pokud tomu nerozumíš, nemá pražádný smysl o čemkoli dál diskutovat, protože jsi úplně mimo mísu. Ještě jednou na závěr - pro právní vztah mezi uživatelem služeb Skylink a společností Skylink neměla žádný důsledek samotná změna vlastnické struktury společnosti Skylink. Klienta samozřejmě už vůbec nezajímá personální složení vedení firmy atd... naprosto irelevantní z pohledu vztahu klient - Skylink.

brak232
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brak232

Popletl jsi pojmy s dojmy.Jedná se o 2 rozdílné firmy a sice T a T a firmu skylink a později M7.Převzetím karet ICE jsme všichni vstoupili do nového právního vstahu,ktery nepřevzal žádné zvláštní závazky.mimo seznam nových majitelů ICE kare,které jsme rádi pobrali,aby bylo na co koukat.
Převzetím těchto karet jsme všichni potvrdili,že souhlasíme se vším,i s tím co nevíme a později se nám nelíbilo.
Právníci ČTÚ mají rozhodně lepší povědomí o tomto sporu.A věř,že jich ČTÚ má hafo,vzdělaných :O :8) :-/

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

- další zmatený, nebo snad jen nepozorný čtenář? Pojmy a dojmy si pleteš Ty a píšeš chaoticky úplně o něčem než já. Nebyla vůbec řeč o změně VOP atd... Nechápu, proč se lidé pletou do debat o věcech, ke kterým nemají žádné předpoklady a navíc nedokáží ani pozorně číst.
Pro alespoň trochu pozornějšího čtenáře je můj předchozí příspěvek snad dostatečně srozumitelný, aby si přebral, o čem je. Přeji všem příjemnou další debatu bez mé účasti, jdu ztrácet čas užitečnějším způsobem ;)

brak232
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

http://rejstrik.penize.cz/25873873-trade-and-technology-a-s

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brak232

No, musím konstatovat, že na základě toho tvého obsáhlého příspěvku bych na to tvoje základní právní vědomí moc nasázel. Tím pádem ani nemají žádnou váhu tvá slova, že já píši nesmysly.
A jak víš, že já nemám základní právní vědomí?
Pokud chceš být dalším, kdo mě tu bude přesvědčovat, že do kontinuity společnosti patřil i slib "navždy zadarmo", tak tě upozorňují, že je to zbytečné. Dokud toto nepotvrdí soud, případně příslušný správní orgán, tak to prostě pravda NENÍ.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

A co jsi tím odkazem chtěl naznačit? Tam se píše o firmě M77. Ta byla založena na dobu určitou pro zajištění sloučení platforem Skylink a CS link do jedné za účelem "převedení" výsledku tohoto sloučení pod křídla M7 Group.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Sa Ti čudujem, že Ťa to baví vysvetlovať. Proste rozumní to chápu a niektorým to nevysletíš. Bohužiaľ.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

V pohodě, tenhle je nový nick, tak se třeba i něco nového dozvím.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brak232

chcem ta len upozornit, ze joscer je miestny maskot a TROLL spolocnosti Skylink, takze akekolvek tvoje argumentancie ohladom tejto spolocnosti su zbytocne. On tie tu svoje fabulacie opakuje dokola ako pokazena platna stale a stale aj bude. ;)

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

"Všechny právní a obchodní vztahy platforem Skylink a CS Link přecházejí ke dni fúze na společnost M7 Group S.A. Fúze nemá žádný vliv na programovou nabídku, ceník ani služby zákazníkům Skylinku a CS Linku"," tvrdí Jaromír Glisník.
https://www.parabola.cz/clanky/4868/fuze-m7-a-m77-group-skylink-a-cs-link-bude-provozovat-m7-group/ :)))

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Jsem rád. že jsi ten článek v odkazu dohledal a tím mi vlastně dal za pravdu. Jen škoda, že z něj cituješ jen to, co se ti hodí. To, že M77 byla určena ke spojení platforem Skylink a CS Link, což jsem psal já, už jsi taktně zamlčel. Až po spojení Skylink a CS Link fúzovala společnost M7 a M77.
A jen tak na okraj, pokud jsi tím myslel právě toto, tak slib"navždy zadarmo" za právní vztah považovat samozřejmě nelze.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 244
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra