Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

3D televize

jakou 3D TV 100hz do 30000kč (jestli teda něco je)

fofo1
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 220
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 55
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

Panasonic TX-50ex780e

brak232
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

3D je mrtvé. Mám 3D SONY a poslední dva roky vůbec 3D nevyužívám. Ve 3D už nikdo nevysílá. Maximálně můžeš stahovat filmy, ale moc jich není.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

komoca

takže nebrat, ale jakou namísto toho?

fofo1
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

našel jsem Samsung UE55MU7002, sony-kd-55xe8596-139, LG 55EG9A7V která je ta nej :((

fofo1
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fofo1

To je můj názor. Počkej na další reakce. Nevím jaké máš další požadavky.
Smart jsou ve tvé ceně všechny. Oled vypalují zobrazovací body např. logo teletext. 4K v česku nikdo nevysílá a dlouho nebude. Kamrád reklamoval Oled LG koupenou vloni cca za 80 tis. dole na obrazovce vypáleno něco z teletextu, reklamaci neuznali v značkové opravně v Ostravě vedle Nádražní ul., že to tak prostě je, přitom hrála rok a měsíc. Předtím měl Samsung cca. za 40 tis. ten odešel dva měsíce po záruce, svislé pruhy od poloviny obrazovky. Vybíral bych podle obrazu, který se ti bude nejvíc líbit. Hlavně nedej na kecy prodejců, jejich cílem je prodat nic víc. Já osobně jsem v záruce vracel Samsung i LG. SONY šlape perfektně už 4 roky. Pokazit se může všechno, ale já až budu měnit, půjdu zase do SONY.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fofo1

Ještě dodatek, QLED TV, už nic nevypalují, ale to je jiná cenová relace.
Co se týče obrazu byly nejlepší plazmy, černá byla černá, ale ta spotřeba. Oled má také perfektní barvy, ale vypalují zobrazovací body. Jestli nespěcháš počkal bych až zlevní QLED, já na to čekám.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

děcka si chtějí koupit pod stromeček, takže asi tu sony

fofo1
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

@komoca

3D filmov si mozes natahat kolko chces, nepovedal by som ze ich je malo :lookaround:

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fofo1

Já ti napsal jen své zkušenosti a zkušenosti kamaráda, nedělám reklamu SONY, nejsem prodejce. Ještě je pracovní doba, k večeru bude více reakcí. Hlavně ne OLED, OLED LG 55 se sice dá koupit v akci za cca 30 tis., ale nebrat.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kratos

Už jsem dlouho nestahoval. Takže asi přibylo. Platím si HBO, Cinemax a sportovní TV to mi stačí. ;)

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

3D tv

Já mám již tři roky 3D tv LG la 660 s a jsem s ní vcelku spokojen.Jasně že ve 3D skoro nikdo nevysílá,ale na stažení jich je celkem dost (já jich mám asi 50 )a i na yubku něco je,blu ray disky jsou k sehnání.Já bych to nezavrhoval,je to zase jiné pokoukání,ale co člověk to názor,je to věc vkusu.

kulhos
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kulhos

Ale jo, už jsem na 3D odpověděl- kratos. Je fakt, že blu ray přehrávač nemám. Zdůrazňuji, nehaním žádnou značku TV, jen jsem napsal zkušenosti.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

zvážil bych úhlopříčku - SONY do 30tis 2 varianty:
sony-kd-55xe8596
sony-kd-49xe9005

brak232
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

komoca

každý má jiné zkušenosti,já bych zase OLED TV LG 55" za žádnou jinou TV kvůli kvalitě obrazu atd. nevyměnil ani náhodou. Oled televize model 2017 již mají taková opatření,že nějaké vypalování není, ale za to obrázek mají bezkonkurenční.A vzhledem k tomu že jsem měl i několik plazmových TV i tak mají podle mne i výrazně lepší obraz než plazma. Sony TV jsem měl (a vlastně ještě mám) několik.V poslední době jsou TV Sony též velmi kvalitní, ale na současné OLED TV (LG,Panasonic,Sony,Philips a Loewe Oled tj.však jiná kategorie včetně ceny)zatím žádná televize nemá.

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

3Dtv

Naprostý souhlas s fergusem,pokud chceš skutečně kvalitní obraz,tak jedině Oled zobrazovadlo,3d momentálně mrtvé a 4k výkřik do tmy.Při tempu satel.platforem u nás,tak to bude jako s hd vysíláním ,řekněme někdy za 5-10.let možná reálné.

agamon
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

Tak 3D stroje mají kvalitnější zpracovaní i běžného 2D obrazu. Takže hrají lépe.Výkonėjší procesor kvalitnější panel /myšleno odezva/ atd. Pokud má někdo zájem o 3D obraz tak se k němu lehce dostane.Bežne se samozřejmě již nevysílá.

Paja
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fergus

To o tom vypalování ti nakukal kdo?

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Paja

To jsi vzal kde?

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@agamon

Každá OLED vypaluje! I ty vyrobené 2017. Prodejci se snaží prodat a vy jim to žerete. Řekneme si za rok, až Vám neuznají reklamaci. Kdyby nevypalovaly tak už jí mám. Proč myslíte, že čekám až zlevní QLED.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fergus

Ještě k tomu opatření, asi nová elektronka z podniku Katoda Olomoc. :laughing:

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 3D televize

zase sa tu niekomu vypaľujú mozgové pixely. a to vždy na konci roka.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

komoca

nechám tě při tom co tady prosazuješ a čekej si klidně na co chceš, až třeba zlevní ty Qled. Rozhodně nemám informace od prodejců ty nepovažuji za odborníky. Ale QLED ti stejně nikdy nedosáhne kvality obrazu OLED o tom mě nikdy nepřesvědčíš.Ale ať si každý koupí co chce, včetně tebe. Tomu vypalování co tvrdíš se jen směji,toť vše.Přeji ať se ti s QLED daří.

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fergus

Dobře, tak nám vysvětli to opatření proč modely 2017 už nevypalují. A proč LG 2016 za cca 80 tis. vypálila a reklamaci neuznali jak jsem popsal výše. Já jsem tady dal konkrétní příklad, je mi srdečně jedno kdo si co koupí.

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fergus

Tak jsi nám nevysvětlil rozdíl OLED 2016 a 2017 s opatřením. Tak příště neplácej hlouposti. A já nic neprosazuji, jen sem napsal názor a zkušenosti na rozdíl od tebe. :)))

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

To víš, ten Advent to je záběr. ;)

komoca
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 384
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 55
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra