Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Ahojte zaujíma ma či má niekto skúsenosti s týmto prístrojom odborne recenzie som si prečítal ale názor niekoho kto z vás už snim má skúsenosť by má zaujímal viac ďakujem

kovo3
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 26
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
Odpověď v diskusním vlákně
 

Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Vyhozene penize z okna. Mel jsem ho doma na tyden na test a vratil jsem se na z5 ke svemu Vucku...

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JIKARU

Tak srovnáváš nesrovnatelné. Samsung je "jednoúčelový" stroj.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Údajně vyvinuto speciálně pro Skylink, takže moje doporučení je: Ruce pryč!

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

Když chce někdo jen přepínat a koukat z pozic 23,5 a 19,2, tak proč ne?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Šrot Rv

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HiFiOK

A proč? Konkrétně prosím. Nemám k dispozici ho vyzkoušet.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Jednoduchý hybrid.Pomalejší přepínání.Obraz slušný.Čistě pro skylink dobrá volba.

Alvin
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Keby to dával Sky DE alebo Canal+ tak bol by to najlepší prijímač na svete :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

je to šrot ale kupujte potom sa môžte sťažovať :)))
https://www.parabola.cz/forum/topic-90449/
https://www.parabola.cz/forum/topic-90427/

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

A co vlastně konkrétně v těch dvou vláknech dosvědčuje to, že přístroj je šrot?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

aby som si na boxe nemohol naladiť FTA stanice okrem toho čo mi ponúka nejaký fastscan je proste katastrofa a box od samsungu no ďakujem pekne

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

ďalšia vec okrem Skylinku je ten box k ničomu nepoužitelný

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Možno, že to znie neuveriteľne, ale niekto to potrebuje len ku Skylinku. Aj taký žijú na zemeguli. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

soused pred nejakou dobou skocil Skylinku na lep a tenhle pristroj si koupil, verte nebo ne (zejmena joscer :)) ), uz ho 2x reklamoval. Poprve odeslo napajeni, stroj se mu nejprv v nahodnych intervalech proste natvrdo vypinal (a soused to pricital nejake SW chybe), nasledne uz jednoho dne nesel zapnout vubec. Podruhe mu proste prestalo fungovat dekodovani kanalu :laughing: Zrovna ceka, az mu dojde zpet, zatim je bez prijmu (protoze viacess :) ) a do stareho stroje nema co pichnout za kartu. Volal na zakaznickou linku, nejprv mu nabidli reseni, ze mu zapujci jinej stroj pry, pak mu volali zpatky, ze si bude muset pockat na reklamovany stroj, duvod nevim, ale proste tak ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

MartinP

docela síla :bigeyes:

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

A ze joscer nepracuje pre skylink. Kazdu negativnu reakciu na skylink a nieco od nich hned okomentuje v prospech skylinku!
Joscer- hanbil by som sa vzdy klamat, ze nemam so skylinkom nic spolocne!!!
Ale takych tu na parabole (aj inde) je viac!!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Nemám so Skylinkom už nič spoločného, ale keď sme už pri tom, tak aj DM 520-ky sa kazia /aspoň v mojom okolí už museli 3 reklamovať/, takže aj Dreamboxy sú šrot?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti

Lebo tie nove lacne dreamboxy su trocha hw osekane! A kazia sa. Asi si kopu hrob.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Já se skutečně nemusím stydět. Nemám za co, protože nelžu. Klidně odkryji svoji identitu a klidně ať to prošetří kdokoliv. Co jsi ochoten vsadit na to, že máš pravdu? Já pak proti tomu vsadím dvojnásobek.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

A proč píšeš "verte nebo ne (zejmena joscer ), uz ho 2x reklamovat". Proč bych neměl věřit? Je to zařízení jako každé jiné. Porouchat se může cokoliv.
Nebo já jsem snad někdy tvrdil, že přístroje, o kterých je řeč, jsou neporouchatelné? Netvrdil. Jen se mi prostě nelíbí hon na přístroje certifikované Skylinkem, jako kdyby až tím certifikátem se z nich stal šrot.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

I goldeny padaj

V mém okolí jich znám několik,co skončili na smetišti spešl GM 9060 Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

neprevracej(me) to tu do jine roviny, nez ve ktere zalozil tazatel toto tema. Ano, vsechny pristroje se mohou pokazit, tudiz nic se nedeje, jedeme dal? A co s timto tematem maji spolecneho obecne Skylink Ready? Dotycny se ptal konkretne na tento model a ja mu k tomu podal svou zkusenost, ktera je takova, jaka je. Znacnou nevyhodou tohohle pristroje tudiz v tento okamzik je prave to, ze to je Viacess a kdyz se domrvi, tak dotycny muze koukat leda tak z okna, protoze z nej nevynda kartu a nevlozi ji do jinyho pristroje... Takze to tu obhajuj, jak se ti zlibi (byt treba ze slechetneho duvodu, ze se tu obecne hani porad Skylink ready prijimace), ale nevyhodou tohohle pristroje je presne to, co ma zaroven byt i jeho vyhodou a to jsem tu tazateli i podal (vcetne te poruchovosti, kterou jsem zaznamenal u souseda) ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

A kto má len jeden prijímač a pokazí sa mu, tiež nevie kartu kde strčiť :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

ale ma moznost (je to na jeho vlastnim uvazeni), kdyz se mu soucasny domrvi, koupit si novej ihned treba. Ale co u tohohle EVO? ;) Ma si taky koupit novy a nove parovat? :)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartinP

Tak si mě ve svém příspěvku neber do klávesnice způsobem, jakým jsi to udělal. Tím jsi to do jiné roviny dostal ty. Já jen reagoval.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 81
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra