Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

IPTV Edem RU

lze si ještě předplatit tuto službu? nelze mi provést platba:-( znáte nějaké jiné služby s maximem ruských kanálů v HD?

andrew
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

@andrew

https://www.parabola.cz/zpravicky/28890/zatah-proti-piratskemu-iptv-sluzba-mela-500-tisic-zakazniku/

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:pierrepetr

Špatně čteš jemu jde o ruské stanice ruských a ukrajinských se to netýká tam nešáhne naštěstí ruka bruselu!

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

@andrew

Samozrejme že sa dá...V položke "časté otázky" klikneš na Как после регистрации начать смотреть ТВ? Tam potom klikneš na ten odkaz na platbu a kartou v pohode si zaplatíš 10 dolárov...Potom len klikneš na tú "paličku" v hore a ideš krok za krokom...Nič zložité...Len potom ešte v tom nastavení klikni si na tie "šípky do kruhu" aby si mal 10 mesiacov pokoj a nemusel sledovať to predplatné...Teraz je tam 413 programov...Pekný deň!!!

Miroslav19
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

Hmm, další záujemcovia o black list, čo už .....

Jusztisch
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 131
Odpověď v diskusním vlákně
 

@andrew

O čom to tu "básniš"???Toto je môj posledný príspevok a prosím moderátorov, nech si má úplne "vyškrtnú zo zoznamu"!!!Poniektorý už ste taký "z(nevhodné slovo)ený", že ak za pár programov nie je aspoň 8-10 eura...tak už vidíte podvod,klam...Ak spravím ťuk,ťuk,ťuk a ide mi austrálske rádio alebo brazílska tv- čo je na tom zle???Ak máte napr. monoblok a pozriete si z Astry19,2 nemecké programy, tak predsa nikto Vás nemôže "obviniť", že sledujete nemecké tv a neplatíte "nemecké koncesionárske"...Podobne ak spravím na internete/medzinárodnej sieti/ ťuk,ťuk,ťuk a ide mi o čo mám záujem....Tak v čom je problém???Len treba vedieť "AKO NA TO"!!!Na Luciu 13.12. som tiež poslal viacero IPTV adries na SK+CZ programy a tiež ma podobne rozčúlil "Karner"s "plustelkou"...takže dosť,ak ste ozaj taký "z(nevhodné slovo)ený" za pár programov "také peniaze"-tak NO COMENT!!!P.S.:Pre "andrew" na rozlúčku, niekoľko adries ruských tv úplne zadarmo...http://ruskoetv.ru/ http://myru.tv/ https://www.glaz.tv/

Miroslav19
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 63
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

To svoje "čo už" nech na admina, k čemu byla Tvoje poznámka, chtěls zviditelnit? To se Ti povedlo...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

Bylo adresováno pro Jusztisch, aby bylo jasno

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

Chlapci proč ta zlá závist,že někdo kouká ..je šikovný případně i něco zaplatí a někdo jen kydá hnůj a osočuje druhé. Vypozoroval jsem ,že nejvíc kvičí ti co tomu vůbec nerozumí a nevědi jak na to.Původní příspěvek byl ,že mu to nejde zaplatit. Ne o tom ,že kouká na černo.

koax
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 2 326
Odpověď v diskusním vlákně
 

Miroslav19

Bud úplně v klidu, prostě Ti to "tuk, tuk" pár lidí závidí, protože to nedokáží. Kvůli tomu nemusíš nikam odcházet a o nic nikoho prosit...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

tukan

Neznalosť zákona neospravedlňuje, ja nikomu nič nezávidím, ale existujú nejaké pravidlá, ktoré treba dodržať, či sa nám to ľúbi alebo nie.Len si ich treba prečítať. Táto téma je pre mňa off.....

Jusztisch
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 131
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jusztisch

A ked uz,tak sa tie pravidla tykaju nasich CZ a SK programov,nie zahranicnych!!!

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 3 999
Odpověď v diskusním vlákně
 

Edem TV ru

Máte někdo zkušenost s platbou u nich? Řešil jsem to vždy přes známého, který umí rusky, ten je nyní pryč... napište mi prosím návod do pm... díky moc

andrew
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

Myslím, že je tam i PayPal. Pokud tedy máš účet.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

3) porušovat zákony
porušovat platné zákony ČR/SR/EU; dotazovat se či vkládat návody na ilegální příjem programů

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

IPTV Edem RU

de to zaplatit pošli imeil na kterým to máš pošlu ti tam dvě eura .Pak mi to pošleš na český účet R^

stenli1973
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Miroslav19

ahoj, moc děkuji za odpovědi...psal jsi 413 programů..jde získat jejich seznam, abych věděl co všechno tam je?

andrew
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Edem RU

no já nevím.Stáhnu si z guuugluplay pár appek,přidám do androidboxu šikovný přehrávač a je minimalně 4000 programu a vše zdarma.

DERT
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 14
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra