Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nefunkcni hd kanaly

Zdravim,nedavno jsem presel ze skylinku na freesat,takze mi zustal modul Irdeto,ktery ted pouzivam v tv LG(UHD 120cm,web os).Jenomze,kdyz zapnu jakykoliv hd kanal,tak mi vyjede tabulka,ze mam zkontrolovat kartu,nasledne tabulka zmizi a kanal jede tak minutu,potom mi to pise,ze to mam zakodovane.Jak nova,ct proste vsechny.U skylinku jsem problem nemel.Ted otazka,jestli je to modulem,nebo ne?Mate nejake rady?Predem dik za odpovedi.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

ak máš možnosť, skús si požičať modul Irdeto Cryptoworks, na ICE karty sa mi osvedčil lepšie, než čisté Irdeto ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 261
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Ja by som nepovedal. Doma má trikrát LG TV (na každom freesat). V dvoj je modul smit a v jednom je neotion (origo irdeto) a všetko ide ako má. U hore uvedeného prípadu by som skúsil iný modul, poprípade továrenské nastavenie TV (a ak nezaberie výmena TV :))) ).

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Rasto1978

Než vymeniť TV, asi by som skúsil externý STB, napríklad AB Cryptobox 650, vyjde to podstatne lacnejšie, hoci UHD to samozrejme nie je, no UHD na 1W ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 261
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

No je vidět, že přechod na jiného operátora byla správná a levná volba.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Mám tam smajla - takže to neni myslené až tak velmi vážne pri tej výmene TV.

BOBSEN - čo to má s operátorom ? Ja som tiež po niekolkých rokoch používania Shitlinku prešiel na freesat a nelutujem to.

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

A to já si sem mrknu, protože na Freesat visím za chvíli taky.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Jinak tedy freesat má nové stránky i s diskusí. Mrkněte. Můj názor rozporůplný.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Tak tim travelem hd atd.. to zabili,takze proto zmena.Jinak mam Cryptoworks Irdeto,mi nedela problem koupit novy modul,ale kde mam jistotu,ze to pomuze a vymena tv ani omylem.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff

Můžeš sem dát odkaz na ty nové stránky? Já tedy žádnou změnu nezaznamenal.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 035
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

OK, ak máš možnosť, otestuj svoj súčasný modul v inej TV resp. STB. Freesat mám asi 3 roky a žiadny problém. Akurát ICE karty mi lepšie fungovali v CRW Irdeto module a nie v čistom Irdeto a to bez ohľadu na to, či boli Freesat alebo Skylink. Dokonca sa za posledný mesiac 3 mojim zákazníkom stalo, že im na kartu Skylink neprešli prístupy - CRW modul ani v tomto prípade nezaváhal a prístupy cezeň prešli ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 261
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nefunkcni hd kanaly

Jelikož mám velmi podobné zkušenosti (skylink-freesat-modul-televize LG),pomáhá vytáhnout kartu,ne modul,otřít čip měkkou látkou a zpět do modulu,karta se znova načte a funguje,teda alespoň u mně.

Rosici
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 53
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

aky modul je to? mas v CI nastavene ze ma modul spracovat vysoky datovy tok?

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

dvbinfo
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 465
Odpověď v diskusním vlákně
 

@acce

https://tv-freesat.cz

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Rosici

U nás to bereme gumou na tužce

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Oka zkusim to s tim hadrikem,jeste podotykam,ze jak jse mel skylink,tak mi ta tabulka taky najizdela ale pouze,jak jsem najel na hudebni kanaly jako mtv,vh1 atd..Ale dal jsem zpet a vse ficelo.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Psal jsem modul je Cryptoworks Irdeto

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

No tak to bude starý modul Cryptoworks, který tehdy vyráběla firma Irdeto. Čili žádné decryptování Irdeta ale pouze CW. Tyhle moduly chodily slušně HD jen s posledním firmwarem, který se už nedá lehce sehnat. Kdybys tam vrazil nový modul, čisté Irdeto, někdo ti tady doporučí jaký, tak by to mělo fachat i na HD.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Naprostý souhlas

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

skoda,ze tu nemuzu hodit obrazek,bych vam to fotnul,Jinak ma dva moduly.Oba jsou IRDETO eurocam Cryptoworks V4.02.006. Oba blbnou a pise to problem,jako bych vyndal jenom kartu z modulu(please check your smart card).Cisteni gumou,nebo hadrikem nepomohle.Muzete mi hodit odkaz,ktery modul si mam presne koupit.Jina datovy tok CI m6dulu jsem nenasel,tv to nema a v nastaveni modulu,tam to neni.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Červený eurocam irdeto dekoduje také v cw, tak jako irdeto cw |bílá, tmavě zelená, světle zelená],, někdo se vyjádří co pro lg, v samsung tv nejlépe fialový smit

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Dnes na trhu i modrý Dekódovací CI modul CAM modul IRDETO CI+ Skylink, kde píšou že i pro T-Mobile a Freesat

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

Ta tvoje Eurocam CW mrcha měla poslední fw tuším V4.02.012. Nahrát by se dal asi ve starém notebooku s PCMCI, nebo s redukcí na USB. Já bych to alespíš hodil po psovi. Taky se mi tu válí jeden CW Mascom, ale psovi už v létě jeho 17 let dotikalo.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

takze mam vzit ten novy?

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

prosím který Modul na skylink by mohl jít ted v panasoniku se satelitem Z ROKU 2010 místo masckonu 1.19 nebo 1.20 nevím přesně 1.23 nemám ( Má jen vstup na modul CI ale počítám někdy i s novou TV 2019 KDE NEVÍM CO TAM BUDE možná budu muset koupit zase nový MODUL ) od firmy SMIT bych asi vzal , ale který je lepší rychlejší a vydrží nějaký rok , nebo jsou stejný kvality ? - Irdeto modul EuroCAM + Smard HD nebo Irdeto + Skylink Ready nebo Irdeto Secure Cam všechny od SMIT . Jaký jsou rozdíli kromě ceny , poznám to na televizi , nechci nahrávat , jen koukám a přepínám víc nic , hlavně aby tam neběhali různý hlášky .

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

co jsem kde montoval tak v tv nejrychlejší na start ihttps://dekodovaci-moduly.heureka.cz/cam-irdeto-neotion-ci-plus-dual-skylink-ready-dekodovaci-modul/ přepínání tento

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra