Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

Nefunkcni hd kanaly

Zdravim,nedavno jsem presel ze skylinku na freesat,takze mi zustal modul Irdeto,ktery ted pouzivam v tv LG(UHD 120cm,web os).Jenomze,kdyz zapnu jakykoliv hd kanal,tak mi vyjede tabulka,ze mam zkontrolovat kartu,nasledne tabulka zmizi a kanal jede tak minutu,potom mi to pise,ze to mam zakodovane.Jak nova,ct proste vsechny.U skylinku jsem problem nemel.Ted otazka,jestli je to modulem,nebo ne?Mate nejake rady?Predem dik za odpovedi.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

https://dekodovaci-moduly.heureka.cz/cam-irdeto-neotion-ci-plus-dual-skylink-ready-dekodovaci-modul/

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

U mého Smitu Skylin ready při zapnutí TV, mi hlášky krátce běhají, v provozu už ne. Někdo tu před nedávnem psal, že žádné hlášky nevyskakují u skylinkácého modulu s implementovanou kartou Viaccess.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

I tam vyskakují,ale v menu jdou vypnout

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

na Alze majú 2 adeptov, vyskúšaj - ak by nefungoval, do 14 dní Ti vrátia plnú cenu ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antoš

Alespoň nějaký pokrok. :)))

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

"IRDETO eurocam Cryptoworks" by som asi dal preč, zastávam názor - do nového TV nový modul.

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

děkuji všem za radu

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

dobre,ja to teda obejdnam z te alzy

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Tak jsem objednal toto teda
https://www.videotech.cz/cam-irdeto-neotion-ci-dual-skylink-ready-dekodovaci-modul-p63157/
Snad uz to bude fachcit :-/

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Charm

To poběží. Mě přijde nejrychlejší. Ty zlobí snad jen v Sony. V nejhorším Videotech vymění. U nich není nikdy problém.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

super dik vsem za rady

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nejlepsi satelitni prjimac na trhu

Dobry vecer prosim o odpoved na muj dotaz jaky je nejlepsi satelitni prijimac na trhu 2017 vim ze kazdy si vybira podle potreby nekdo je novacek nekdo pokrocily nebo chce natacet parabolu ale hlavne vsichni chceme vyborny obraz me zajima hlavne spolelivost vykon a cena a co se chysta na rok 2018

satsat
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 89
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Nejlepší jsou přijímače Skylink ready :O :laughing:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satsat

tak čítaj recenzie na parabole a vyberaj. Každý prijímač je na niečo dobrý, mne sa osvedčili Technisaty, ale neholdujem doma zdieľaniu a nelegálnemu príjmu, no nahrávanie na HDD sa mi páči ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff @acce

tohle nejsou oficiální stránky proboha, jejich oficiální stránky jsou pořád tyhle: http://cz.freesattv.tv/ trošku rozdíl :lookaround: ;P

KarolinaCZ
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Takze modul zasunuty a vse fachci jako hodinky,vc. HBO,ktere mam na 2 mesice zdarma.Jeste jednou dik vsem R^ R^

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Takze po nejake dobe mi nefunguji mtv hudebni a prima zoom a nekdy i cool.Bud to pise zakodovano,anebo E106-9 Vlozte spravnou dekodovaci kartu.Samozrejme na zakaznicke podpore mi rekly,ze u nich neni problem.Tak jako co s tim?

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Charm, znama ma TV LG Full hd starsi asi přes 3roky a ma na Freesat modul Technisat Technicrypt Irdeto a vse jde normalne. Zkus ještě v menu modulu vypnout hlasky co to udela. Měla by tam byt v menu modulu tato moznoost.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 931
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nefunkcni hd kanaly

Diky za tip,ale tohle jsem samozrejme udelal,ale nepomohlo to.Ja uz nevim fakt,koupim si novy modul,s kterym vse bezi a pak tohle.Abych rekl pravdu,tak se skylinkem problem nebyl i se starym irdetem.

Charm
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 12
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra