Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

=Baba z ľadu= po cenzuře???

Dnes večer dala Jednotka koprodukční film "Bába z ľadu". Podle mého názoru byla vystřihnuta ona lidsky sexuální scéna mezi Bábou a Broňou, podaná velmi citlivě a naprosto neškodně. Cenzorům nezbývá než "pogratulovat".
Na Slovensku se na takéto "nemorálnosti nemajú čo pozerať".
Pokud se mýlím a šlo to v době, kdy jsem si odskočil, pak se všem omlouvám. V případě, že to vylučuje slovenský zákon, pak se měl film vysílat po 22 hodině ale ne stříhat.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

To je ten film, za který dostala Špalková Českého lva za vedlejší ženskou roli, přitom jen dle svých slov celou dobu nosila řízky?

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

nová vláda a koště dobře mete

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Prekvapilo ma, že nechali vo filme zaznieť slovo (nevhodné slovo)s. Predpokladám, že koncom leta naša rada pre vysielanie a retransmisiu udelí RTVS pokutu 500 € za vulgaritu, podobne ako pred 6-7 rokmi musela JOJka platiť pokutu za vulgaritu vo filme Srdečný pozdrav ze zeměkoule.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Aj admin na parabole mi ho scenzúroval. Jednalo sa o slovo p*i*č*u*s.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Crescenzio

Rád by som vedel, kto scenzúruje predškolákov a školákov nižších ročníkov na našich školách ??? Aj prístavný nakladač by sa pri nich červenal od hanby ... Rv

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Kdyby vystrihli nějakou mladou kočku, tak neřeknu ani popel, ale starýho ještěra a starou rachotinu v posteli, to mi opravdu nechybí....

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Ta scéna tam má svou funkci. Jestli si myslíte, že je tam kvůli tomu, abyste si "užil", tak jste nepochopil vůbec nic.

Fellini
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Aha, já jsem si ji opravdu neuzil. A půl kina taky ne.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Chyba Saxon,samorost-scéna s olejem,ručníkem a nemohoucností tam zůstala?,včera na tv seznam-pořad o pol.korektnosti,gender šílenství mi pomalu ,ale jistě něco přivodí,matka už není matka,ale rodící osoba-jednou a doufám,že brzy tu bandu poženeme sviňským krokem,vdyť to už je do nebe volající! :fuming:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: =Baba z ľadu= po cenzuře???

Novodoba euroluza ma vsade chapadla a vsade bude moralizovat a kontrolovat od netu az po media ...... pomaly sme ako volakedy pred 89. :bomb:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra