Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro Soler

Hostem nedělní talk show Che tempo che fa bude mimo jiné herec Terence Hill který se po více než dvaceti letech vrací do kin s novým filmem ve kterém si nejen zahrál hlavní roli, ale sám ho i režíroval. Film "Mé jméno je Thomas" v italsko-španělské koprodukci bude v kinech od 19.dubna.
Během večera jistě dojde i na vzpomínku na jeho hereckého kolegu a kamaráda Buda Spencera. Jak sám prohlásil, pro Hilla je to poslední celovečerní film. Film se symbolicky natáčel v Almerii v Andalusii a má to svůj důvod. Právě tady se v roce 1967 poprvé seznámil s Budem Spencerem při natáčení filmu "Bůh odpouští, já ne!"
"Vrátil jsem se po 50ti letech tam, kde nám s Budem bylo dobře. Byli jsme mladí, plní elánu a ani jeden z nás nevěděl kam to dotáhneme. Našim hlavním cílem bylo lidi bavit, naše facky nikdy nikoho nebolely, pokud se nám to povedlo, mise byla splňena a teď už mohu i za mého přítele Buda říct, že i když jsme se rozzlobili, nikdy jsme nebyli zlí". Dodal se smutným úsměvem Terence Hill v jednom rozhovoru.

A dalším hostem bude španělský zpěvák Alvaro Soler který představí své nové album.

Neděle - Rai 1 (FTA) od 20:35h

P.S. můj osobní tip na dnešní večer na Rai Movie HD ve 21:10: skvělý film Mud. I v originále.

Trailer k filmu Mé jméno je Thomas: https://youtu.be/6-8kLYZP2-0

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 73
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

franck, že si nedáš pokoj ...

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

frankie,bez už s tou rai niekam a vrať sa domov, uľaví sa ti ;)

Maryx
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

ten namixovaný je tu zas.Aúúúúúú

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Kdyby sem dával informace i italského prostředí, které by měly nějaký smysl pro českého diváka, mohlo by to být mimořádně zajímavé obohacení, ale cpe sem nesmysly o druhořadých německo-italských hercích, kteří vzpomínají na španělské pobřeží, a to vše v italštině. A další podobné ptákoviny, čímž jen znehodnocuje tohle fórum. Řekl jsem: "Fuj, italské limonádě!"

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

tak na toho Alvara sa pozrem :) mimochodom teraz v nedeľu tam bol aj Biagio Antonacci, ktorý tam zaspieval nejakú titulnú vec k filmu alebo seriálu v ktorom hrá aj on sám? či som si to nejako poplietol? :)

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Antoníne, ale on si myslí, že tohle fórum tím balastem naopak vylepšuje ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

Jsou to filmy na které jsme chodili do kina. Jestli se rozlobíme budeme zlí je v mých očích klasika ,kecy o hercích druhé kategorie považuji za drzost.Stále stejná sestava Rv

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

no a vy ostatní ho vylepšujete čím? pokiaľ viem, tak dokopy ničím Rv

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Já vážně prosím redakci nebo nevím kdo to má tady na starost aby více regulovala tyhle diskuze vždyť toto už není možný aby kdykoliv frank něco napsal byl urážen a navíc takhle lacině a antoníne pokud je pan herec hill druhořadý tak většina nechci ani vyslovit kam patříš ty copak slovo respekt vám zamindrákovaným závistivcům nic neříká? franko pokračuj a nenech se ovlivnit odpadem

jiri26
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maryx

Ty si sa sem načo registroval?

VU+ UNO 4K, OpenPli 8.3, Oscam.Pozícia:23,5-19,2-16-13,0.TivúSat

Valto
Registrace: 12/2010
Příspěvků: 336
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Když tu v začátcích Franck začal vypisovat ty jeho upoutávky na pořady,tak jsem stál v duchu na jeho straně a říkal jsem si No a co tak sem napíše občas nějaký tip...
Ale bohužel pan Franck už to pojal jako provokaci,truc,zábavu,dráždění a pak se pochcechtává v duchu nad příspěvky.A vyloženě už s tím začíná otravovat,unavovat a je schopen za nějaký čas vypisovat že budou večer zprávy nebo počasí.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Děkuji za zmínku o Terence Hillovi,to byly filmy mého mládí a nenechám na ně dopustit.Filmová kritika to vždy sepsula ale, mi stačilo se zasmát, lumpové dostali po kuliskach (kéž by tomu někdy bylo i v reálu) a nakonec přišli skoro vždy o vše,co se jim zdařilo. :laughing: R^

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Někde jsem četl studii porovnávající reálný život uživatelů s tím virtuálním. Jeden ze závěrů zněl, že ti, kteří ve virtuálním prostředí hodně vychvalují a používají samé superlativy, tak činí kvůli nespokojenosti s reálným světem. Tak buďmě na Francka milí a nechejme mu ta jeho nej aspoň zde. ;)

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

jiri26

Prosím o vysvětlení této fráze: "nenech se ovlivnit odpadem"
Jak je to myšleno?
To myslíš jako že kdo nemá stejný názor jako ty tak je odpad?

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 725
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Ano, určitě tak to myslí, pochytil to od Francka, je to jeho vášnivý obdivovatel ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Dnes ve 20:15 na TV Barrandov Tenky led Dany Moravkove...

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

No, pat to řekl hezky, ale Antonín taky, ale to už se všichni opakujeme. Jejich filmy /Bud a Terence/ byly za komunistů "tolerovány" a dodnes vzpomínám, že to byl v kině na tu dobu zážitek. P.S Všechno je to ale takové "divné" od těch Franckových příprcků, nějak se mi to nezdá, jako kdyby dřímali a čekali, až sem něco Franck pověsí /a mohli reagovat/...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

ikváč a jeho tlčhuby .

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Ja porad nevim , proc par jedincu (8) tady obden prudi. Mne to pripomina Fica a jeho ovecky. Ja jsem taky proti spamovani. Porad jen RAI . Tady se to zvrhlo . Jaka koli reklama aj skryta reklama je reklama.Za chvili se tady rozmnozej jehovisti ,nacionalisti a kdejaka haved. Pak budou skryte zhromazdovat informace a predavat ji treti strane.

Benderovec
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spolčení hlupců

Super ,tak teď už jste komplet :laughing: :laughing:

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

franko já jsem ti mnohokrát přes pm vysvětloval že italská a česká mentalita je jako olej a voda. česká mentalita je uzavřená málokterý čech příjme něco nového o to méně co je na západ od prahy. vsadím se že kdyby jsi takové informace psal na francouských německých nebo španělských webech setkal by si se s mohem větším pochopením než tady. češi slyší na informace z maďarska polska ruska....... já chápu že to všechno myslíš dobře ale bohužel tady nejsi na správném místě se správnými lidmi. je tě škoda. vykašli se na celou parabolu na celé česko. je to všechno sice smutné ale tak to je. nemáš zapotřebí se nechat ponižovat žiješ v krásné zemi kam už jezdím deset let předpokládám že jsi spokojený člověk a i proto se vykašli na celé česko. jednou jsi mi napsal že plánuješ facebook tak tam by jsi mohl vytvořit stránky o italské televizi a vsadím se že by jsi oslovil o mnoho více lidí než tady. navíc těmito žabo myšími válkami ztrácíš čas. přemýšlej o tom a hodně zdaru!
odpadem jsem zamýšlel slova která mají za cíl pouze urazit a ponížit a která nemají žádnou přídanou hodnotu a aby se nenechal nimi ovlivnit ale asi by bylo lepší kdyby se frank na to už vykašlal

jiri26
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 79
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

ale prečo by sa mal na to vykašľať? to sa potom môžu hocijaké firmy vykašľať na svoju aktivitu, keď o nich stále hovoria iba v zlom... a takých firiem je neskutočne veľa, všakže? ;)

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Prosím vás už toho nechte. Já budu psát dokud mě to výslovně nezakáže redakce Paraboly a na narážky už nereaguji. Odpovím pouze na otázky ohledně vlákna.

@jiri26: mě jsi nic nepsal do pm, taky proto, že namáš pm. Asi jsi myslel facebook nebo twitter? :))

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Francku ale ty nepíše ale už jen PROVOKUJEŠ.Chlape to nemá uroven to snad cítíš i sám už je to trapný...
Čeští poskytovatelé sat TV nabízejí denně "tisíce" lepších a zajímavějších programů a pořadů hlavně dokumentárních než to co sem sypeš Ty.

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1, neděle večer: Terence Hill a Alvaro...

Jo diskutovali jsme na fb na strance o digitalizaci psal jsi ze pises na parabolu o italskych stanicich a pak jsme pres mesenger si psali o tivusat atd....

jiri26
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 79
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 73
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra