Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Seznam programů s CAID 0D96

Ahoj,

marně na netu hledám, co vše ještě běží s CAID 0D96 (nebo co už neběží). Očekával bych, že Parabola.cz takovou informaci uvede v seznamu programů, ale nikde nic nevidím...

Máte někdo, prosím, o takovém přehledu ponětí?

Díky!

PPCC
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 5
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 97
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lance

OD96 u hudebních OK ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

a ty nápisy na obálkách karet si taky tiskli prodejci?A smluvním zástupcům TaT / skylinku to na školeních taky tvrdil za zdí asi pán bůch :bomb: :bomb:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

V životě jsem neviděl obálku Skylinku, kde by bylo uvedený cosi o navěky zadarmo a podobný pitomosti, co tady někteří drmolí (a zbytečně) už 6 let, sorry :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Málo jste toho v životě viděl a/nebo máte krátkou paměť, pane.

ladik12
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 62
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Na rozdíl od některých jiných nemám halucinace, abych viděl něco, co nikdy nebylo, sorry :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

mám tady asi 500 obálek od karet,už jsem jich asi 1000 vyhodil

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

„Povědztě mi, PoldaS, čo si představujetě pod takým výrazom zařízení nezbytné pro příjem zvolených programů ze satelitu (set top box)?”(tento blábol je součástí smluvního ujednání) Já tam slovo certifikovaný, schválený, oficiální, SkyLinkReady, Irdeto, CRW atd. opravdu nevidím.Oficiálně ti tu děkuji za změnu oslovení z "clown" na chlapče.To "clown" se mně ale taky líbilo. Jak jsi zjistil, že se na stáří vracím do dětských let ? Jinak je tu s tebou velká zábava. Jen tak dále, jak vidíš, všichni si to tu s tebou užíváme. Děkuji. R^

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

To jsou pořád ty samé kydy dokola. Kdysi to bylo zdarma, dnes už není, kdysi stačil kdejakej přijímač, dnes už to nejde... Tak sakra když nechceš, tak neber. Nikdo z vás nepodniká? Dáváte jako podnikatelé někomu něco zadarmo? Ne! Takže když nechceš službu, tak ji neplať. Dej si síto na klacek a počkej, až budeš platit i za dvbt2. Já neplatím Serpo, protože si platím balík programů. Proč si ho platím? Protože ho chci! Na čem to přijímám? Na ne-Ready přijímači s certifikovaným modulem. Mám s příjmem nějaké problémy? Nemám. Tak proč furt dokola omílat, že "Skylink" - což vlastně byla tenkrát úplně jiná firma T&T - mi dal kartu za kterou jsem nemusel platit. Ty tu kartu ještě máš? Asi těžko. Máš Ice a nebo Irdeto od jiné firmy, aktivovanou za jiných podmínek. Za těch pár korun měsíčně by mě ohrálo furt takto brblat.

koaxial & utp

Diaboltp
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

R^ R^ R^

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

„Universální čtečky v přijímačích nám vadí relativně málo. Jejich uživatelé nám volají mnohonásobně více než uživatelé certifikovaných přístrojů. To je to jediné, co nám zvyšuje náklady,“ konstatoval Glisník R^ R^ R^

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Diaboltp

Když Tě slovo "zadarmo" dráždí jako červený hadr, takže se zamlženým zrakem nedokážeš přečíst, co se tady píše, zkusím Ti to přeformulovat jinými slovy.
Slib zněl: Pokud si kopíte kartu za 4000,- pojedou Vám za tyto zaplacené peníze základní programy bez dalších skrytých poplatků. Jestliže pak někdo na takto zaplacené karty nasadí servisní poplatek, je to podvod a zlodějina.
PoldoS: Nezapomněl jsi náhodou odpovědět na dotaz RAFI007? Se svou invencí určitě dokážeš vytvořit úžasnou obhajobu Skylinku. Už se na ni těším - rád bych se zase zasmál. :-)

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak ako pises...jednoducho warpik a nasledne lance sa pomylil, pretoze vsetky MTV & VH1 hudobne tv stanice na 19E ktore poskytuje skylink, zatial v poho s CAID 0D96 slapu.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Hugocz@ Takový slib Skylink nikdy nedal. A mimochodem - jestli někdo věří tomu, že si jednou pořídí kartu a bude to navěky zadarmo, tak by měl navštívit nejbližší soud a požádat o zbavení svéprávnosti, protože to nemá v hlavě košer ;)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

věcné břemeno skylinku

Pravda je ,že skylink koupil T and T s věcným břemenem bezplatného poskytování na věky,ale my všichni jsme při výměně za ICE za cca 550,-souhlasili s novými VOP,což obsahovalo zákonou možnost serv.poplatku.Tím se sklylink zbavil tohoto věcného břemene.jedinou vyjímkou byly ICE v r 2008 od cca dubna do října,které toto břemeno nedopatřením v sobě měly.Takovou jsem zrovna měl a skylink mě písemně dal výpovědní lhůtu delší než ze zákona,která je 1 měsíc :8) :8)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Skylink nic nekoupil, to je pouze obchodní značka. A žádná firma nikdy nic nekoupila s tím, že je cosi navěky zadarmo. To je pouze urband legend od jedinců, kteří skočí na špek nějakým pochybným prodejcům a neumí si přečíst smlouvu a obchodní podmínky a teď prskají, že mají za službu platit.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

programy bez CAID 0D96

Omlouvám se za nepřesnosti, takhle by to snad mělo být už správně:

Prima krimi
seznam
travel
iconcert
c-music
Insight
Cartoon

Přehledně zveřejnit by to měl v prvé řadě sám Skylink !

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

To "věcné břemeno" nemělo žádný zákonný podklad. To je jen výmysl na diskuzích a hlavně prodejců a montážníků té doby. Takže Skylink se novými VOP vůbec ničeho nezbavoval.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

lance@ Skylink nebude nějakým sdílečům nebo UNIkářům zveřejňovat, kde ještě můžou krást a používat neofic. zařízení :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Mělo,protože se vztahovalo na karty cryptoworku ,s převzetím ICE karty zaniklo a jen v roce 2008 skylink na nėkolik serií ho přidal omylem.Tehdá jsem to projednával s právníky ČTÚ,kde jsem řešil spor s Českou Sítí J.Radou(výpověď)lumpenreich :bomb:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Mělo,protože se vztahovalo na karty cryptoworku ,s převzetím ICE karty zaniklo a jen v roce 2008 skylink na nėkolik serií ho přidal omylem.Tehdá jsem to projednával s právníky ČTÚ,kde jsem řešil spor s Českou Sítí J.Radou(výpověď)lumpenreich :bomb:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Komiku, ty nemáš snad nikdy volno...? Ten placený trolling je fuška, je mi tě líto :))) Ale když už jsi tak pracovitý, můžeš nám tady všem vysvětlit, co je "neoficiálního" či "zlodějského" třeba na používání bezproblémově fungujícího CAMu Cryptoworks s kartou ICE v TV Panasonic ?? :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Co není smluvně ujednáno, není povinen ten, kdo firmu kupuje, převzít. Novými VOP se to ani změnit nemohlo, protože nic jako "navždy zdarma" nebylo ani v těch starých.
Dál se o tom nebudu rozepisovat.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Uff,to je jak indian se synem si dalyli rum ,táta Uf,syn Uf.Po třetįm řekl syn Uf,Uf a táta nato deme domů,že je syn ožratý. ;) ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Ten PoldaS je fakt kousek.
V mém okolí několik známých (konkrétně se jedná o 4 rodiny a celkem 6 karet ICE) využíváme karty ICE v tehdy doporučených modulech Technisat Cryptoworks v přijímačích Technisat HD8X, HDS2 a ISIO SC. Vše samozřejmě funguje bez problémů a věřím že takových lidí je více.
No a nyní jednomu z těch známých (kterému je asi 65 let) horko těžko vysvětluji, že Prima Krimi mu hrát nebude, že musí vyměnit modul. Ale proč? Vše ostatní funguje, v legálně pořízené a placené kartě ICE a v tehdy při koupi v doporučeném modulu k přijímači. Proč znovu utrácet 1000 kč za nový modul? A kdy v budoucnosti zase bude potřeba jiný???

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 817
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

No jasně, všichni tady používají CAM Cryptoworks. Ono se jich sice v republice prodalo tak do počtu prstů na jedný ruce, ale clown s Panasonicem a jeho věrný souputník s Technisatem toho mají plný domácnosti :laughing: :laughing: :laughing:
Každopádně - CAM CW je dávno po záruce, takže smůla a nikdo nemusí funkčnost garantovat. Když si dřív někdo koupil za sakra velký peníze Škodu 105/120, tak taky dneska nenatankuje olovnatý benzín a nikdo kvůli němu nezačne tento produkt vracet na pumpy. Stejně, jako když se mně po záruce vytelí pračka a montér řekne, že na to nejsou díly a mám si koupit novou. Tak to je a nechápou to leda mimoni, co musí lézt po diskuzích a hledat cokoliv na Skylinku, jenom aby si mohli ulevit svýmu komplexu :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 97
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra