Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Seznam programů s CAID 0D96

Ahoj,

marně na netu hledám, co vše ještě běží s CAID 0D96 (nebo co už neběží). Očekával bych, že Parabola.cz takovou informaci uvede v seznamu programů, ale nikde nic nevidím...

Máte někdo, prosím, o takovém přehledu ponětí?

Díky!

PPCC
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 5
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 97
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Zjevně jim to nejede (nebo alespoň ne všem), když mají potřebu tady prskat kvůli 0D96 :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Poldiku, už to tu psali jiní - ať Jarda 0D96 vypne hned a nahodí 0624 uniblock a je vymalováno, nemusí se pak ani nikde zveřejňovat žádné caidymaidy, tak na co ještě čekáte, poldas, vždyť není přece žádný důvod neměnit kod.system co 2 roky po záruce na poslední prodané karty/moduly/stb ne? Stačí když Jardu o své pravdě přesvědčíš (když už to sám z nějakého důvodu sám nepochopil) a Skylink bude prosperovat jedna báseň :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Skylink je privátní firma a ať si dělá co chce, kdy chce a jak chce, to je její věc. A já na nic čekat nemusím, pořídil jsem CAM a nějaký CAIDy jsou mně u zadnice :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

"V životě jsem neviděl obálku Skylinku, kde by bylo uvedený cosi o navěky zadarmo ..."

A co povies na toto:
http://dsl.sk/article.php?article=12939
Jaj pardon, nie je tam navzdy zadarmo...Inak zabavne citanie R^ :)))

olu3
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

CAIDy jsou ti u zadnice a tak tady o nich pindáš už třetí den, že trolle :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

O čem si pindám je moje věc, ty se starej o sebe a o svůj úchvatný pozemák, protože se tě Skylink vůbec netýká a je tedy s podivem, že se vtíráš do každý diskuze, která právě o Skylinku je. Aha, vlastně ano - to je typická ukázka trollingu, co tady tak rád zmiňuješ na adresu jiných, byť by ses měl v první řadě podívat do špíglu ;)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

olu3@ A co jako? Ty neplacené programy, které byly v té době a k jejichž sledování byla potřeba přístupová karta, se dávno nevysílají.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Moje odpovědi s výčtem programů s daným CAID jsou tady přesně k věci narozdíl od tvých 100krát omletých pindů se kterými se neustále jen s.reš a nejen tady do každé diskuze, trolle, téma je CAID 0D96, tebe CAIDy dle tvých vlastních slov nezajímají ale už 3 dny to tu úspěšně zas.ráš, takže kdo z nás je tady troll jako z příručky není moc těžké rozpoznat ani pro čtenáře - začátečníka, natož pro ty pravidelné :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

se zárukama tentokrát máš pravdu. Co je po záruce se přece neřeší. Z toho je potřeba vycházet u M7. Příklad typického slušného zákazníka SkyLink v posledních 10 letech. V době SD si koupí certifikovaný TF6000, po několika závadách v záruce ho po 2-3 letech vyhodí, pak zakoupí 1 SkyLink Ready (např.výrobce Diz.)- po 2 letech odlepený procesor-neopravitelné a ukončená certifikace.Kupuje na doporučení M7 2 certifikovaný přijímač (např. výrobce CreN.,Win..)pár sw. problémů, po 2 letech hw mrtvola se sebranou certifikací. Kupuje 3 certifikovaný (např. Skyw.,Opent.)...Pak zjistí, že soused má za posledních 10 let 2 přijímače 1xSD (třeba Win.) a pak 1x HD (třeba Ful.-Gold.M.)o kterých neví a jen hledí. Tak si po další pozáruční závadě loni koupí UNI a letos je zase nesraný, protože M7 přestane připojovat nové programy na jeho ICE. Tak si dokoupí DVB-T. O FreeSAT a 2xUNI bez naprostých problémů není ani potřeba psat. SkyLinkReady je prostě k nezaplacení.:))) (Uvádím záměrně výrobce, stejný hw je u více dovozců pod ruznými názvy.)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Kdyby stejné přístroje, co jsi uvedl, byly na trhu bez nálepky Skylink Ready, tedy dejme tomu, že by Skylink nikdy certifikace nezavedl, tak by se ty přístroje neporouchávaly?
Je mi jasné, že jsi vytvořil "ideálního poškozeného zákazníka Skylinkem". Posbíral jsi někde na netu nebo od známých typy problémových přijímačů a vložil jsi je tomu zákazníkovi do řady, jak mu za sebou odcházely. Moc jsem se pobavil.
Ale smutné na tom je, že za technickou kvalitu Skylink neodpovídá a ani nemůže odpovídat. Testuje stav v době dodání výrobcem k certifikaci. Certifikace neobsahuje dlouhodobý test technického provozu, ale jen spolupráci kódovacího systému. Ale nečekám, že to pochopíš. Ty jsi se v tomto směru už předvedl několikrát úplně stejně.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

lance@ Tvoje CAIDy vůbec nikoho nezajímají, to si každý vypozoruje sám, co mu hraje a co ne. Takže se tady neztrapňuj a odfrč někam na debaty o pozemáku, kde si můžeš trollovat do aleluja a možná na ty tvoje bláboly i někdo skočí :laughing:

RAFIn07@ Za posledních 10 let jsem pořídil jeden HD přijímač Golden Media a jeden CA modul TechniSat. K jiné TV pak Skylink ready Amiko. Takže fakt nevím, proč má někdo potřebu cosi měnit po 2 letech :8)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

To je sice fakt, ale mimo nejdražšího Humaxu, se HW nepovedl jediný..
A ještě i ten měl/má SW problémy. Jednoduše nebylo z čeho vybrat. Jen konstatování stavu.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Možná ještě Technisat SIR :((
Samozřejmě pomíjím dvounasobnou cenu obou než uni, které HW drží.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

CAIDy nikoho nezaujímajú a názov temy je Seznam programů s CAID 0D96 :))) :))) :))) :laughing: :laughing: :laughing:

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Název tématu je stejně stupidní jako obsah v něm, to neřeš :razz:

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

Tým ste dali pečiatku neodbornosti tomuto fóru jak vymalovanú, chlapci. :)))
, ja to ale neriešim a je mi to jedno. ;)

KimiRaikki
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Jedná se o reprezantativní vzorek 10.000 přijímačů u 2.500 abonentů testovaných osobně v letech 2008-2018 v rámci akce "testováno na lidech". Předem se všem za způsobené problémy omlouvám. Teď vážně. Že se v prvním období objevila na trhu vetšina přistrojů od krachujících výrobců svědčí o tom, že ti jediní byli ochotní něco upravit dle požadavků M7(tonoucí se stébla chytá). Odpověď tedy zní - ano, kdyby M7 nezavedl certifikaci, nebylo by tolik poruchových přistrojů na trhu. Kdo normální by si koupil něco tak exotického, jako je třeba Dizipia.Možná pod názvem TechnisatSIR. Není ti divné, že renomovaný výrobce pod svým názvem prodávál Dizipii místo vývoje vlastního přijímače.
V druhém bodě nemáš pravdu. M7 nepožaduje jen Základní test podmíněného způsobu, ale Soulad technické specifikace s požadavky SkyLink. Na co TP home, HDMI-CEC,Audiopopisek, Idreto PIN (na kartě která ho nemá) atd. a následné odebírání certifikace na základě stále nových požadavků nesouvisejících s kódováním. Já to opravdu nejsem schopen pochopit. V případě, že by si vyvinul vlastní přijímač, měli ho prodat, nest rizika a záruky, platil úpravy sw, tak by specifikace a vývoj u M7 vypadal úplně jinak.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Děkuji ti za potvrzení mého přispěvku. Ty jsi ten soused od vedle, který má funkční UNI doma. Mrzí mne, že nemáš rád sousedy a doporučuješ SkyLink ready.Přeji ti, aby jsi měl to správné Amiko a neskončil v první skupině s 2 opravami v záruce a úklidem do popelnice . Jsem šťastný, že se mnou konečně v něčem souhlasíš, že přijímače se mají kupuvat dle spolehlivosti na mnoho let ( UNI )a né dle doporučené krátkodobé certifikace. :)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

UNI mám, ale funkční už není (tedy karta v ní), takže jsem zakoupil CA modul. A ten naopak funkční je i karta v něm :8)
Přijímač Amiko Skylink-ready stál tuším kolem 2000 kaček, přičemž jsem ani nepočítal, že přežije něco víc, než je doba záruky. Přežil, příjemně překvapil.
A souhlasím leda s tím, že spotřební elektronika se kupuje tak na dobu záruky ;)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vypnite uz konecne 0D96

@Poldas: Tu mudrost : "A souhlasím leda s tím, že spotřební elektronika se kupuje tak na dobu záruky" mas od Glisnika? :))) :))) :))) Lebo znackovy!!! vyrobca, ktory by vyrabal iba na dobu zaruky + nejaka minimalna rezerva, by raz dva skrachoval.... (aj ked sa to vola "spotrebna elektronika")

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seznam programů s CAID 0D96

O jakým značkovým výrobci tady píšeš? Dneska je to prakticky všechno jedna a ta samá Čína, nejvýš Korea nebo Taiwan. A při té ceně a faktu, jak jde vývoj dopředu, to nebude nikdo vyrábět s tím, aby to vydrželo jak láska k SSSR - Na věčný časy a nikdy jinak. A neplatí to jenom pro SAT techniku, ale pro celou spotřební elektroniku. Přičemž ti "značkoví" výrobci, jenž se pokoušeli udělat něco nadčasovýho, v naprosté většině případů dopadli jak hubkaři. Jednak to lidi za ty prachy nechtěli a za druhý se stejně nešlo vyhnout morálnímu zastarání. Kdo si např. před pár lety koupil za desetitisíce něco s DVB-T2 a radoval se, jak mu to vydrží, tak dneska s pokleslou bradou zjišťuje, že to nemá H265 a je to k ničemu.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Viz já,koupil jsem ve VO 6 technisatů,pro rodinu a dnes ani nevím jak skončili a hned jsem v roce 2005 na jaře jako 1.nalovil test z Dalbergu 4 kanály,ještě horizont nikdo mi to nechtěl věřit,ani ve spešl kšefte v němcích.Dnes už jen vertikál

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 97
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra