Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink vysvetlil ako mohol spristupnit :)

Odkaz na web bol zmazaný.

VU+: Zero, SoloSEV2, Uno4KSE, E-85 1W-28E, 110cm 27,5W, 115cm 36E
Text zeditoval moderátor Mego. Datum editace: 14.06.2018, 23:07.22

dbart
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 534
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 277
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vysvetlil ako mohol spristupnit :)

Kua, pierrepetr to vystihol s tym serpo. Budu mat dva krat servis. Snad v tom bude zahrnuta donaska jedla domov. :)))

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vysvetlil ako mohol spristupnit :)

joscer - serpoman - odborník na vysvětlování všeho co se týče Skylinku nám to vysvětlil svým "selským" rozumem :))) :laughing: jenže tomu selskému vozu skřípají všechna kola, zkus to znovu ;) Sám vidíš, že některá zdejší individua ještě dnes furt slepě věří tomu co tvrdil Skylink, že servisní poplatek není platba za programy ale že je to "servisní poplateků :laughing: evidentně to pořád není spoustě lidem jasné a Tvoje osvěta na tomto poli je zjevně nejvíc potřebná.

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

cituji: "Skylink musí ty programy opačného státu nabízet jako autonomní službu ne jako doplatek k službě, kterou už máš (a za symbolickou cenu). No a aby to bylo košer, tak tu službu druhého státu musí nabízet za adekvátní cenu k té, za kterou to nabízí v tom opačném státě"
....takze ten vas charitativni skylink to chtel puvodne nabidnout oveckam gratis nebo za symbolickou cenu (treba 1kc), ale pravnim prostredim (asi zas ta zrudna EU) byl donucen opetovne tyto ovecky oskubat a nechtene si sam prijit k dalsim milionum na ucet
.... tedy klobouk dolu, primo excelentne vysvetleno/ podano

kaos
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 949
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance, kaos

Pokud čekáte, že se s vámi budu dohadovat, tak čekáte marně.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

SK Servisní poplatek pro CZ karty je v rámci Aktivace programových skupin. Takže po zaplacení nemusíš mít zaplacený český servisní poplatek, pojede ti slovenský Digitál a zároveň karta Next. V kombinaci s českám DVB-T už je to zajímavá kombinace.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vysvetlil ako mohol spristupnit :)

Stejně by mě zajímalo, jaký je (pro rejpaly) rozdíl v tom, že doteď musel mít uživatel, který chtěl programy obou států, dvě karty a na každé platit SP. Teď sice také bude platit 2x SP, ale potřebuje jen jednu kartu. Mě z toho vychází, že ušetří za registraci jedné nové karty (samozřejmě ti, co si to budou chtít zřídit nově). To je fakt nevýhoda pro tyto zájemce o programy opačného regionu.
Ale rejpalům to zřejmě nedochází.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Rejpalove maji na mysli,že do...včera za jeden serpop měli obojí a teď je to za 2X serpop....Včera tomu bránily autorská práva a dnes najednou néé

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vysvetlil ako mohol spristupnit :)

Skylink,Markíza,Nova a ten co má přes 8tisíc mnohdy zbytečných příspěvků.
Udělají nejlépe, když se chytnou společně za ruce a rozeběhnou proti zdi.
Protože to co předvádí je opravdu k :scared: a jedině mohou čekat Rv

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Je vidět, že jsi NIC nepochopil.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Old Master

Tvé hodnocení má vypovídající hodnotu nula. Že tys už proti té zdi běžel.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

V roku 1992 podalo Švajčiarsko prihlášku do Európskej únie, ale podobne ako v Nórsku, občania odmietli v referende už samotné prístupové rokovania. Panovali obavy zo straty tradičnej švajčiarskej neutrality, obmedzenia suverenity a politických práv. Pravdu mas, bretah...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

já jsem rejpal taky,mě nevadí zpřístupnění sk programů na jedné kartě,ať to daj jako balíček za 150kč,bude to legální,serpo bude v něm a nebudu rejpalem

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Jo ale za 194,-v podstatě za 1 program, se mi zdá hooodně,kdo dokáže sledoval víc jak jeden program

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

kluci z tanku a pes vycházej nejlíp

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

nestacia

nahodou ohladne prijmu normalnych CZ & SK tv stanic z orbitalnej pozicie 23E karty: CT karta & karta RTVS? Nakolko pri tychto kartach tv divak nemusi platit servisny poplatok a ked ku takemuto prijmu DVB-S/S2 na STB combo pripoji este DVB-T/T2 domovskej krajiny, tak takyto user nemusi platit ziadnu CZ & SK pay-tv...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Dobre si toto napísal:.... taky,mě nevadí zpřístupnění sk programů na jedné kartě,ať to daj jako balíček za 150kč,bude to legální,serpo bude v něm ....
mne by to tiež takto vyhovovalo, lebo ta mizerná kvalita v DVBT je fakt len záloha, keď pri burke vypadne DVBS2.

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

serpo

není a nikdy nebylo nic jiného než platba za základní programy :))) jenže některým tupcům je prostě radost vládnout :))) - dokud jim to Yarda sám nepřejmenuje na nějaký jiný název (balíček), tak budou nadosmrti věřit nějakým cancům že serpo je o nějakém "servisu" za karty atd... a že je zahrnut ve vyšších balíčcích atd.. to je prostě neuvěřitelné jaký jsme národ deb.lů a jak to mají různí šmejdi s náma snadné :laughing:

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Neboj, tomu nikto neveri. Ked niekto pise o serpo, vadi mu pomenovanie poplatku. Aj mne osobne. Preto pisem o dvojnasobnom serpo aj s donaskou jedla do domu. Rv :laughing: Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Naaalim

To je fakt tak těžké pochopit, že takhle, jak to navrhuješ, to nejde?
V opačném státě to nemůže být balíček, dokonce s jiným názvem. CZ uživatel v ČR má možnost si oficiálně zaplatit službu dodávanou SK uživateli v SR. Nevím co v tom hledáte za vědu. Žádné nové balíčky se nekonají. Operátor NEMŮŽE vytvořit službu jen pro ČR a tu tady prodávat.
Je to marné, je to marné, je to marné.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Myslíš si, že tvé příspěvky použitím "Yarda" získají na zajímavosti?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

už jsem ti psal, že je to balíček nazvaný SK Servisní poplatek pro CZ karty a nemusíš platit české SERPO. Zákazník dostane co chtěl a SkyLink vykáže ve statistice zákazníka platícího "balíček" a nejenom serpo. A vo to tu jde především. :))) Joscer asi přehlédl, že tato služba není při platbě pod položkou "Zaplatit SP", ale " PŘEDPLATIT služby". Nabídka této služby je křišťálově čistá v souladu s právem EU = volný pohyb peněz z kapsy zákazníka do kapsy M7 v rámci platby balíčků.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Keby si čítal pozorne, čo som napísal , tak by si pochopil že ja to chápem, len si to želám inak. Pochopils?

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Pises, ze nemoze to byt balicek.
Ale servis dva krat to tiez nemoze byt!
Takze vôbec takato moznost nemoze byt!!! Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Jarda je takové provinční české jméno které podle mého názoru nedostatečně charakterizuje formát pana JG, jméno Yarda zní nadnárodně a daleko lépe odpovídá formátu managera JG, bohužel jsem ho nevymyslel já sám ale okopíroval jsem ho od jednoho spoludiskutéra... Myslím že to nikoho neuráží a můžeš klidně spát :)))
Mohl bys ale místo lingvistiky Rafimu odpovědět na zjevný rozpor tvé logiky s reálným stavem - proč tedy nejsou na kartách obě "rovnocenné serpa" vedle sebe položkou "Zaplatit SP", ale to zahraniční serpo je zalezlé někde pod položkou "PŘEDPLATIT služby" ?? :laughing: doufám že to zas nevzdáš s tím, že se ti nechce se mnou diskutovat :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Nemám problém diskutovat o něčem konkrétním s kýmkoliv.

U karty, kde nemám zaplacený žádný SP mám ve volbě "Nabídka služeb" - "Poplatky" dvě rovnocenné možnosti:
Servisní poplatek od 89 Kč měsíčně
Slovenský Servisní poplatek od 104 Kč měsíčně

Fakt nevím, v čem je rozpor.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 277
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra